Tech Hack

jak udělat chatbota Whatsapp, ideální pro ty, kteří mají firmu!

Chatbot WhatsApp vám pomůže rychle odpovědět na každou příchozí zprávu. Odpověď na zprávu si můžete přizpůsobit, a to jak osobní, tak pracovní.

Tentokrát, WhatsApp stát se jednou z aplikací, které jsou velmi oblíbené v každodenním životě, a to jak pro osobní použití, tak pro podnikání, gangy.

Pokud máte online obchod a komunikujete se zákazníky prostřednictvím aplikace WhatsApp, může být pro vás obtížné odpovídat na zprávy od zákazníků jednu po druhé.

Pokud jste zahlceni, příchozí zprávy se mohou hromadit a odpověď na zprávy od zákazníků vám bude trvat déle. I když si můžete vytvořit chatbota WhatsApp, který bude automaticky odpovídat na zprávy.

Vytvořte chatbota WhatsApp

Chcete-li používat funkce automatická odpověď, zkuste pomocí aplikace vytvořit chatbota WhatsApp, gang.

WhatsApp chatbot je druh aplikace třetí strany, kterou můžete použít k odpovědi na každé slovo, které dostanete z příchozí zprávy.

Po obdržení příchozí zprávy bot pošle odpověď podle slov ve své databázi, gang.

S tímto robotem můžete nejen odpovídat na zprávy zákazníků, ale také přímo odpovídat na zprávy od přátel nebo skupin. Odpověď z vašeho WhatsApp je samozřejmě velmi rychlá, bando.

Použití automatické odpovědi pro WhatsApp

Jedna aplikace, kterou můžete použít k vytvoření chatbota WhatsApp, je Automatická odpověď pro WhatsApp.

Tato aplikace pro automatickou odpověď odpoví na každou zprávu od odesílatele jednou odpovědí z vašeho WhatsApp.

Tímto způsobem nehrozí, že by byla aplikace WhatsApp zakázána, protože neposíláte chatové zprávy, ale posíláte zprávy pouze jednomu příjemci, gangu.

 • Krok 1: Nainstalujte aplikaci AutoResponder for WhatsApp.

 • Krok 2: Otevřete aplikaci, klikněte Nastavení upozornění. Povolte přístup k oznámení pro aplikaci AutoResponder for WhatsApp. Klikněte dovolit.

 • Krok 3: Klikněte na tlačítko plus (+) v pravé dolní části obrazovky. Zadejte požadovaná slova nebo klíčová slova a klikněte na tlačítko zaškrtnutí.

 • Krok 4: Zadejte slova odpovědi, která robot pošle. Klikněte na tlačítko zaškrtnutí.

 • Krok 5: Ujistěte se, že jsou obě tlačítka aktivní jako na obrázku. Hotovo, dobře.

Při přijetí příchozí zprávy podle zprávy, na kterou je třeba odpovědět v aplikaci bot, WhatsApp okamžitě odešle odpověď, která byla nastavena dříve.

Na obrazovce se také zobrazí upozornění, když obdržíte příchozí zprávu, spolu s odpovědí zaslanou robotem WhatsApp, gangem.

Pomocí Wabotu

Wabot je aplikace, kterou můžete použít k vytvoření robota WhatsApp v aplikaci Whatsapp. Tuto aplikaci si můžete stáhnout na Playstore, gang.

 • Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Wabot z Obchodu Play.

 • Krok 2: Otevřete aplikaci Wabot a poté se zaregistrujte, abyste získali přihlašovací přístup k aplikaci.

 • Krok 3: Přihlaste se pomocí dříve nastaveného e-mailu a hesla. Po úspěšném přihlášení klikněte Dohoda, poté aktivujte Dostupnost Wabotu.

 • Krok 4: Dále vyberte Nainstalované službya poté klikněte na Přístupnost Wabotu. Aktivovat, kliknout OK.

 • Krok 5: Zpět do Nastavení, bando. Klikněte Automatická odpověď, poté aktivujte Sledování oznámení.
 • Krok 6: Vraťte se znovu do Nastavení. Poté aktivujte stav hromadného odesílatele, automatickou odpověď osobní a automatickou odpověď pro firmy, gang.
 • Krok 7: Klepněte na ikonu hamburger, Vybrat Automatická odpověď skupiny. Klikněte na tlačítko plus (+), vyplňte název a popis skupiny. Uložit.
 • Krok 8: Klepněte na ikonu hamburger znovu a poté vyberte Automatická odpověď. Klikněte na tlačítko plus (+) a poté zadejte klíčová slova tak jako spoušť pro automatická odpověď.

 • Krok 9: Vyberte skupinu, kterou jste vytvořili dříve, a aktivujte stav automatická odpověď, gang.

 • Krok 10: Napište požadovanou odpověď. Můžete také přidat personalizaci, aby zprávy, které odesíláte, nevypadaly jako odpovědi robotů. Po dokončení klikněte na Uložit.

Po dokončení nastavení robota aplikace WhatsApp automaticky odešle odpověď na každou příchozí zprávu, která obsahuje klíčové slovo, gang.

To bylo ono, gang, aplikace, kterou můžete použít k vytvoření robota WhatsApp. Můžete to také snadno získat v Obchodě Play, gangu.

S robotem WhatsApp můžete také rychle reagovat na každou příchozí zprávu. Vaši přátelé nebo zákazníci tedy nebudou mít pocit, že reagujete pomalu.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.