Software

jak otevírat stránky blokované newslettery, pozitivní internet, zdravý internet na Androidu bez rootu

Tímto způsobem můžete snadno otevřít stránky, které jsou blokovány Zdravým, pozitivním internetem, zpravodaji a mobilními operátory na Androidu bez root.

V současné době není přístup k internetu v Indonésii již obtížný. S řadou mobilních operátorů, kteří nabízejí internetové služby, můžete samozřejmě snadno přistupovat k různým webům v rámci země i mimo ni přímo ze svého Androidu.

 • 4 jednoduché tipy, jak zrychlit připojení k internetu
 • 7 nejlepších bezplatných online vzdělávacích stránek
 • 4 hlavní příčiny rychlého vyčerpání kvóty na internet

Ne všechny stránky jsou však snadno přístupné. Mnoho dobrých stránek bylo vládou z různých důvodů zablokováno. Počínaje blokováním pomocí zdravého internetu, blokováním pozitivního internetu a blokováním newsletterů. S mnoha webovými stránkami blokovanými vládou je samozřejmě mnoho uživatelů zklamaných, že na tyto stránky nemají přístup.

Abychom to překonali, v tomto článku bude JalanTikus diskutovat o tom, jak otevřít weby, které jsou blokovány vládou. Počínaje otevíráním stránek blokovaných Positive Internetem, otevíráním stránek blokovaných Internetem Sehat, otevíráním stránek blokovaných informačními bulletiny a otevíráním stránek blokovaných mobilními operátory Bolt, Telkomsel, XL, Indosat, Tri a Smartfren.

Otevírání bulletinů blokovaných stránek, pozitivní internet, zdravý internet na Androidu bez rootu

Zde JalanTikus uvede příklad, jak otevřít stránku Ganool.com, která je blokována indonéskou vládou. Tuto metodu lze také použít k otevření dalších blokovaných stránek.

K otevírání blokovaných stránek používá JalanTikus aplikaci s názvem Rocket VPN. Pokud většina aplikací VPN potřebuje přístup vykořenit když ji chcete používat, můžete použít aplikaci Rocket VPN bez nutnosti přístupu vykořenit.

Jak otevřít blokované stránky v systému Android bez root

 • Stáhněte si aplikaci Rocket VPN a nainstalujte ji jako obvykle na Android. Aplikace Produktivita Liquidum Limited KE STAŽENÍ
 • Otevřete aplikaci Rocket VPN a vyberte nabídku Připojit.
 • Když se objeví vyskakovat "Pozor" Rocket VPN se pokouší vytvořit připojení VPN. Pokračováním dáváte aplikaci oprávnění zachytit veškerý síťový provoz. NEPŘIJÍMEJTE, pokud aplikaci nedůvěřujete. V opačném případě riskujete, že vaše data budou ohrožena škodlivým softwarem.
 • Nabídka kontrolního seznamu Této aplikaci věřím pak vyberte OK.

 • Chvíli počkejte, až bude vše správně připojeno.

 • Pokud se znak změnil na Odpojeno, znamená, že jste připojeni a můžete používat VPN bez vykořenit.
 • Můžete tak přistupovat na stránky blokované informačními bulletiny, stránky blokované pozitivním internetem a stránky blokované zdravým internetem přímo z vašeho Androidu bez vykořenit.

 • Přidání. Můžete změnit cílovou zemi pro tuto aplikaci Rocket VPN. Počínaje VPN Singapurem, Japonskem, Spojeným královstvím (UK), Spojenými státy (USA), Nizozemskem, Švédskem a Českou republikou.