Nejlepší

snadný způsob, jak vytvořit více bootovatelný v jednom blesku

Jak vytvořit více bootovatelných souborů v jednom flashi je pro vás vlastně snadné. Tímto způsobem můžete vstoupit do různých operačních systémů

Počítačová zařízení se stala součástí života každého člověka. Přesto, pokud dojde k fatální chybě při používání počítače, pak posledním způsobem, který lze udělat, je přeinstalovat. K tomu můžete použít multi bootovatelný jedním bleskem, takže si můžete vybrat, jaký operační systém je vhodný pro použití.

Jak vytvořit více bootovacích souborů na jednom flash disku je pro vás ve skutečnosti snadné. Do jednoho zařízení tak můžete zadat různé operační systémy, takže nemusíte všude tahat spoustu flash disků. Chcete-li zjistit postup, můžete si jej přečíst níže.

  • Snadné způsoby, jak obnovit ztracená data na poškozených flash discích
  • Jak zajistit, aby VIRUS automatického spouštění neinfikoval flashdisk
  • Je nebezpečné odpojit flash disk bez bezpečného odebrání hardwaru?

Jak udělat více bootovatelný na jednom flashdisku

Jak vytvořit multi bootovatelný pomocí jednoho flash disku je ve skutečnosti velmi snadné. Stačí poskytnout flash disk a poté si jej stáhnete software které lze použít, a přímé provedení deh. Chcete znát postup? Přečtěte si celý tento článek!

Jak udělat více bootovatelný na jednom flashdisku s XBootem

Chcete-li zjistit, jak vytvořit více bootovatelných souborů v jednom flashi, prvním způsobem můžete použít software s názvem XBoot. Samotný XBoot je aplikace, která má funkci, která vám usnadní vytvoření více bootovatelného ISO souboru, takže můžete zahrnout různé operační systémy najednou. Proto si okamžitě stáhněte XBoot.

Připravit fleška minimální velikost 8 GB, která byla takto naformátována TUK 32. Poté musí být každý OS nejprve souborem ISO. Dále postupujte podle kroků, které Jaka poskytuje níže.

  • otevřeno software XBoot a táhnout všechny soubory ISO do okna XBoot a poté klikněte Vytvořit USB.
  • Poté vyberte Vyberte USB disk, Vyberte Bootloader na syslinuxa klikněte OK.
  • Poté se spustí proces vytvoření multibootu. Počkejte a zkuste výsledky.

No a to je konec článku, který Jaka citoval z Pendrivelinuxu. Nyní, jak si procvičit, jak vytvořit více bootovatelných souborů v jednom flashi. A je nabitý mnoha zaváděcími systémy, které můžete použít kdekoli, ať už jde o instalaci Linuxu, Ubuntu, Windows a dalších počítačových operačních systémů. Napište svůj názor do pole pro komentáře níže brácho!