Tech Hack

5 způsobů, jak vytvořit digitální video, obrázek a pozvánky na webové stránky

Jak vytvořit digitální pozvánky je opravdu snadné, víte! Ve skutečnosti si to můžete navrhnout tak, jak chcete. Stačí se podívat na tutoriál zde!

Jak vyrobit digitální pozvánky, zřejmě to můžete udělat sami doma, aniž byste museli platit za služby profesionálů. Takže můžete být hospodárnější, deh!

Když potřebujete pozvánky na svatbu, zásnuby, narozeniny nebo jiná setkání, nemusíte se také obtěžovat chodit do tiskárny.

Protože můžete vytvářet digitální pozvánky, které lze sdílet s přáteli, rodinou nebo vzdálenými příbuznými prostřednictvím chatovacích aplikací, jako je WhatsApp.

Díky vyspělosti technologie je také pro někoho snadné získat přístup k internetu, můžete se naučit jak vytvořit digitální pozvánku které ApkVenue vysvětluje níže!

Jak snadno a prakticky vyrobit digitální pozvánky

Existují různé způsoby, jak vytvořit digitální pozvánky. Některé vyžadují speciální dovednosti a software a některé jsou praktické a nevyžadují speciální dovednosti. Druhá je to, o čem bude Jaka diskutovat.

ApkVenue se s vámi všemi podělí o nejjednodušší a nejpraktičtější způsob vytváření digitálních pozvánek, můžete dokonce použít svůj mobilní telefon, notebook nebo PowerPoint, gang.

Zajímá vás, jak to udělat, že? Stačí se podívat na kompletní informace a kroky níže, OK!

Jak vytvářet digitální pozvánky na HP

Díky sofistikovaným specifikacím, kterými disponují dnešní sofistikované smartphony, se můžete snadno naučit vytvářet digitální pozvánky na svém mobilním telefonu.

Vyzbrojeni pouze jednou aplikací o velikosti menší než 50 MB můžete svůj mobilní telefon okamžitě používat jako tvůrce digitálních pozvánek.

Zvědavý jak? Podívejte se na podrobné kroky níže!

 • Krok 1 - Nejprve nainstalujte aplikaci Tvůrce pozvánek. Pokud tuto aplikaci pro digitální pozvánky nemáte, můžete si ji přímo stáhnout níže.
Aplikace STÁHNOUT
 • Krok 2 - Otevřete nainstalovanou aplikaci, vyberte nabídku Start.
 • Krok 3 - Vyberte typ pozvánky, která má být provedena, od pozvánek k narozeninám, shledání až po svatební pozvánky, z nichž všechny si můžete vybrat v této aplikaci.
 • Krok 4 - Po výběru typu pozvánky, kterou chcete vytvořit, si můžete vybrat šablonu digitální pozvánky, kterou chcete použít, jak chcete.
 • Krok 5 - Zadejte název a větu pozvánky, kterou chcete vložit do vytvořené pozvánky.
 • Krok 6 - Vyplňte dostupné podrobnosti pozvánky.
 • Krok 7 - Upravte vzhled pozvánky, která je téměř kompletní, od velikosti textu, písma až po přidání vtipných emotikonů.
 • Krok 8 - Pokud je vše v pořádku, stáhněte si pozvánku, která byla vytvořena, stisknutím ikony v pravém horním rohu.

Jak vytvořit digitální pozvánku na notebooku

Pro ty z vás, kteří chtějí větší flexibilitu při navrhování pozvánek, které chcete vytvořit, můžete na tomto notebooku použít, jak vytvořit digitální pozvánky.

Pouze vyzbrojeni notebookem, připojením k internetu a bez aplikace pro vytváření digitálních pozvánek na PC můžete navrhovat digitální pozvánky snadno a prakticky.

Zde jsou kroky jak vytvořit digitální pozvánku na notebooku které můžete hned uvést do praxe.

 • Krok 1 - Otevřete stránku canva.com prostřednictvím aplikace prohlížeče a nejprve se zaregistrujte, abyste získali přístup k jejím funkcím. Nebojte se, registrační proces je zdarma.

 • Krok 2 - Po úspěšném procesu registrace stiskněte Možnosti "Vytvořit design" a vyberte "pozvánky" budete přesměrováni do dalšího editačního okna.

 • Krok 3 - Po otevření editačního okna vyberte nejatraktivnější šablonu podle toho, co chcete.
 • Krok 4 - Proveďte úpravy podle toho, co chcete. Výběrem můžete přidat různé druhy prvků editační menu nalevo.
 • Krok 5 - Poté, co stačí proces, jak vyrobit digitální svatební oznámení, stačí si stáhnout pozvánku, která byla vyrobena. Výběr formátů je také rozmanitý, od JPG dokud PDF.

Jak vytvořit digitální pozvánku pomocí Power Pointu

Pokud byl způsob vytváření digitálních pozvánek online obtížný, můžete zkusit použít PowerPoint na svém notebooku nebo PC.

Tato metoda nevyžaduje připojení k internetu, další software ani žádnou editační aplikaci.

Zde jsou kroky, jak vytvořit digitální pozvánku pomocí Power Point, kterou můžete sledovat, gangu!

 • Krok 1 - Otevřeno Power point, změna pozadí snímku použít s nejvhodnějším obrázkem pro vaši pozvánku kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem formát pozadí.
 • Krok 2 - Po změně pozadí aplikace PowerPoint upravte stávající text v aplikaci PowerPoint podle potřeby.
 • Krok 3 - Přidejte zajímavé akcenty, které si můžete vybrat z nabídky "Vložit" podle potřeb.
 • Krok 4 - Pokud si myslíte, že to stačí, stačí snímek uložit ve tvaru a JPEG nebo PDF.

Jak se máš, bando? Velmi snadné, že? Zaručeně praktičtější, než jak vytvářet digitální pozvánky pomocí PhotoShopu, správně!

Pro ty z vás, kteří stále nemají tu správnou a vhodnou šablonu, stačí zkusit stáhnout zajímavou PowerPoint šablonu na tomto odkazu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak vytvořit digitální video pozvánku

Pro ty, kteří chtějí při vytváření digitálních pozvánek vypadat ještě sofistikovaněji, existuje jeden způsob, jak vytvořit digitální video pozvánky, který si můžete snadno vyzkoušet.

S praktickými a nekomplikovanými kroky můžete okamžitě vytvářet digitální pozvánky ve formě videí a jsou připraveny ke sdílení s vašimi nejbližšími.

Zvědavý jak? Zde jsou kompletní kroky, které si můžete okamžitě procvičit.

 • Krok 1 - Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci Video Invitation Maker a pro ty, kteří ji nemají, si ji můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Stáhněte si aplikaci Video Invitation Maker zde!

Aplikace Video & Audio mobilní aplikace photoshop STÁHNOUT
 • Krok 2 - Po instalaci aplikace ji můžete okamžitě otevřít a vstoupit do hlavní nabídky. V hlavní nabídce uvidíte různé šablony, které můžete upravovat a vybírat.

 • Krok 3 - Vyberte si jednu ze šablon, která podle vás nejlépe vyhovuje potřebám pozvánky, kterou chcete vytvořit.

 • Krok 4 - Po výběru šablony se otevře editační okno, kde můžete upravovat text, hudbu, nálepka, obrázky, pozadí a další prvky.
 • Krok 5 - Poté, co je proces úprav dostatečný, stačí si stáhnout pozvánku ve formě videa, které bylo vytvořeno dříve. Hotovo!

5. Jak vytvořit pozvánku na digitální web

Aby to bylo ještě chladnější, můžete si také vytvořit svůj vlastní web obsahující vaše svatební pozvánky se svým partnerem, víte! Zaručeně hrozné!

Musí být zvědavý, že? Pojďte, postupujte podle návodu na vytvoření digitální pozvánky ve formě webové stránky níže, gangu!

 • Krok 1 - Otevřete aplikaci prohlížeče na počítači. Poté navštivte web WebManželství na URL //www.webnikah.com/.

 • Krok 2 - Zobrazí se několik možností, ale stačí na možnost kliknout Vytvořte si zdarma svatební web v pravé horní části obrazovky.

 • Krok 3 - Než začnete, musíte nejprve vyplnit své osobní údaje, abyste se mohli zaregistrovat jako člen vytvořením účtu. Je to zdarma!
 • Krok 4 - Po registraci můžete ihned vytvořit svatební web. V této fázi si zapište požadovanou subdoménu.
 • Krok 5 - Budete požádáni o vyplnění některých údajů o vás a vašem partnerovi, od vašeho celého jména až po jména vašich rodičů. Po dokončení vyplňování klikněte "Pokračovat".
 • Krok 6 - Poté musíte vyplnit čas a místo vašeho obřadu a recepce. Po dokončení vyplňování klikněte "Pokračovat".
 • Krok 7 - V této fázi jste dokončili, jak vytvořit pozvánku na svatební web. Dále si můžete prohlédnout výsledky a upravit šablonu podle jejího obsahu.

Tady je 5 způsobů, jak vytvořit digitální pozvánky na vašem mobilu nebo notebooku nebo PC. Stačí si vybrat metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Tyto různé metody Jaka záměrně sdílí, aby vám usnadnil hledání toho nejjednoduššího a nejvhodnějšího.

Snad budou tipy, které Jaka tentokrát sdílí, užitečné pro vás všechny a uvidíme se u dalších článků.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.