videohry

žádné hraní! Toto je 9 her, které zabíjejí lidi v reálném životě

Videohry jsou nejen zábavné, ale mohou pro vás být také nebezpečné. Zde je 9 videoher, které zabíjejí hráče v reálném životě!

videohry je zábavné hrát, ale kromě toho, že jsou videohry zábavné, jsou také nebezpečné, víte. videa hry vás mohou zabít kdykoliv. Kromě toho vás videohry mohou také povzbudit k vraždě.

Tohle nejsou fake news, někteří případ smrti stejně jako často dochází k vraždám způsobeným hraním her. Následující 9 her, které zabíjejí lidi v reálném životě.

  • Těchto 5 her zabilo lidi! Jak to děláš?
  • Kolik laserových ukazovátek je potřeba k zabití člověka?
  • Strašidelný! Toto je 5 příspěvků na sociálních sítích, které mohou zabít lidi

Toto je 9 her, které zabíjejí lidi v reálném životě

Hry mohou zabíjet lidi různými způsoby, jako hráč musíte být v hraní hry moudřejší, ano? chlapi. Nenechte se stát obětí krutosti videoher.

1. FarmVille

Kdo by si myslel, že tato jedna zahradnická hra může způsobit vraždu v reálném světě. Alexandra Tobias je americká matka zabít dítě kterému jsou 3 měsíce kvůli jeho závislosti na této hře.

Alexandra zabila svého chlapečka za pláč, když hrál FarmVille. Byl naštvaný a měl to srdce zabít dítě. Za své činy byla Alexandra potrestána vězení na 50 let.

2. Nintendo Wii

K tomuto incidentu došlo v roce 2007, kdy vyšlo nové Nintendo Wii. Jedna rozhlasová stanice v Americe uspořádala soutěž o ceny o tuto herní konzoli. Podmínky jsou pít hodně vody aniž by se mohl vymočit.

Účastnice Jennifer Strange zemřela po návratu z této soutěže kvůli podezření na otravu jeho vlastní moč. V důsledku toho bylo propuštěno 10 zaměstnanců pořádajících tuto akci.

3. World of Warcraft

Tato MMORPG hra je také příčinou smrti dítěte. Rebecca Christie tráví čas 15 hodin nepřetržitého hraní online, aniž by věnovala pozornost svému dítěti. Tato příčina smrt dítěte kterému byly jen 3 roky kvůli hladu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Berzerk

Berzerk je jednou z nejpopulárnějších arkádových her 80. let. V roce 1982 tato hra způsobila a 18letý chlapec umírá svět. Peter Bukowski zemřel na infarkt poté, co strávil spoustu času hraním této hry.

5. Legenda o Mirovi 3

Tato MMORPG hra je také příčinou vražd ve skutečném světě. Dva hráči Legend if Mir Qiu Chengwei a Zhu Caoyuan se střetli, protože Zhu bez povolení prodal jeden ze vzácných předmětů, které dostali dohromady.

Oba nenašli dohodu ohledně rozdělení peněz z prodeje věci. Qiu nakonec bodl Zhu, který spal k smrti.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. DOTA, Diablo 3, Halo, StarCraft

Tyto čtyři hry jsou pro hráče opravdu návykové. Vážně závislý na této hře způsobil smrt hráčů. Hráč DOTA Rustam zemřel po maratonu hraní této hry po dobu 22 dní. Chuang z Tchaj-wanu také zemřel poté 40 hodin nonstop po hraní Diabla 3.

V roce 2011 Chris Staniforth zemřel na ucpání krevních cév po 12 hodinách hraní Halo. Poté zemřel také Lee Seung Seop z Jižní Koreje 50 hodin hraní StarCraftu.

7. Ingress

Ingress je hra, která od hráčů vyžaduje pohybovat a dělat outdoorové aktivity. Bohužel ne všichni hráči dbají při hraní této hry na svou bezpečnost. Gabriel, 16letý brazilský teenager, zemře sražen autobusem když je zábavné hrát tuto hru.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

8. Slender: The Arrival

Nadměrná posedlost pro hlavního hrdinu Slendera je tato hra opravdu nebezpečná. V roce 2014 ubodala americká dívka spolužáka. Usoudil, že tím by mohl uklidnit mystické postavy ve hře.

9. EverQuest

Shawn Wooley nalezen mrtvý se střelnými ranami ve svém pokoji v roce 2002. Když bylo nalezeno, bylo zjištěno, že obrazovka jeho počítače stále svítí a byla ukázat hru EverQuest. Údajně spáchal sebevraždu kvůli problémům, které zažil při hraní her.

To je vše 9 her, které zabíjejí lidi v reálném životě. Z těchto událostí byste měli být při hraní her moudřejší, ano? chlapi.

Přečtěte si také články o Videohry nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.