Sociální sítě a zprávy

jak odstranit reklamy na bbm bez instalace bbm mod

Často vás obtěžuje mnoho reklam na BBM Feeds? Pokud ano, JalanTikus, existuje způsob, jak jej bezpečně odebrat z BBM bez instalace aplikace BBM Mod.

Nejen co se týče služeb a funkcí, dokonce i BBM (BlackBerry Messenger) začalo zahrnovat reklamy jako formu monetizace. Není pochyb o tom, přítomnost reklam, které se často objevují na zdroje aplikace povídat si To je také považováno za rušivé.

Jste věrným uživatelem BBM a nechcete být obtěžováni reklamami? Nebojte se, JalanTikus připravil nový způsob, jak bezpečně odstranit reklamy na BBM.

  • Jak odstranit reklamy na BBM Android ZDARMA bez root
  • 6 výhod, které ROZHODNĚ získáte na BBM pro Android, ale ne na starém Blackberry

Jak bezpečně odstranit reklamy na BBM

Dříve JalanTikus poskytl článek o tom, jak odstranit reklamy na BBM pomocí BBM Mod. Nicméně pro ty z vás, kteří se obávají zabezpečení smartphonu z mod aplikací, vyzkoušejte následující metody:

  • Ujistěte se, že vaše aplikace BBM je nejnovější verze. Pokud ne, pokračujte prosím aktualizace pouze z obchodu Google Play.
Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv BlackBerry STAŽTE
  • Otevřete aplikaci BBM a přejděte na kartu Nedávné aktualizace nebo Krmiva BBM. Podívej, spousta reklam, co?
  • Odstraňování reklam na BBM je snadné. Stačí změnit nastavení BBM Zdroje-jeho. Změnit z Všechno na Kontakty. Jen tak uvidíte aktualizace pouze od vašich přátel BBM.

Velmi snadné, že? Aniž by to bylo složité a riskantní malware z aplikace BBM Mod, nyní můžete bezpečně odstranit reklamy na BBM. Hodně štěstí!