Aplikace

7 aplikací pro převod obrázků na text pro Android

Chcete zkopírovat text na obrázku? Aby to nebylo složité, zde je seznam aplikací pro převod obrázků na text pro Android, které můžete vyzkoušet. VOLNÝ, UVOLNIT!

Chtít přeměnit fotku na text prakticky přes smartphone? Jako řešení můžete, víte, použít konvertor obrázku na text.

Pokud v minulosti byla funkce fotoaparátu na chytrých telefonech pouze pro pořizování snímků, nyní může tato funkce poskytnout další funkci, a to jako podporu zařízení aplikace.

Jeden z nich je velmi populární jako podpora pro skenovací aplikace. Navíc v současné době přichází aplikace skeneru také s velmi rozmanitými typy; Skener čárových kódů, QR kód, pro převod obrázků na text.

No, pro ty z vás, kteří zmateně hledají doporučení aplikace pro skenování obrazu na zápis pro Android, tady má Jaka nejlepší seznam. Pojď, podívej se!

1. Textový skener [OCR]

Zdroj fotografií: Peace přes Google Play

Tvrdí, že nabízí vysokou rychlost a kvalitu, Textový skener [OCR] je aplikace Optické rozpoznávání znaků (OCR) který umožňuje převádět obrázky na text.

Nejen, že existuje také několik pokročilých funkcí, když je obrázek úspěšně nahrán.skenovat. Například ke kopírování Schránka, telefonování, ukládání na Disk Google a další.

Aplikace Text Scanner je také schopna nejen číst text z knihy, časopisu nebo souboru dokumentu, ale také podporuje ruční psaní.

PodrobnostiTextový skener [OCR]
VývojářMír
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení5.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

>>>Stáhnout Textový skener [OCR]<<<

2. Text Fairy (OCR Text Scanner)

Zdroj fotografií: Renard Wellnitz prostřednictvím Google Play

Chcete praktický a snadný způsob, jak převést obrázky na text v systému Android? Pokud ano, měli byste aplikaci vyzkoušet Textová víla od vývojáře Renarda Wellnitze.

Podporuje více než 110 jazykůTato offline aplikace pro psaní fotografií umožňuje nejen skenovat text na obrázcích, ale také spravovat naskenované soubory.

Počínaje úpravami, slučováním až po mazání nežádoucího textu. Ve skutečnosti můžete také přímo exportovat výsledky do souboru PDF, víte!

Bohužel aplikace Fairy Text nelze skenovat rukopis.

PodrobnostiText Fairy (OCR textový skener)
VývojářRenard Wellnitz
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení5.000.000+
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

>>>Stáhněte si nejnovější textovou vílu (OCR textový skener)<<<

Produktivita aplikací Renard Wellnitz KE STAŽENÍ

3. Microsoft Office Lens – PDF skener

Zdroj fotografií: Microsoft Corporation prostřednictvím Google Play

Společnost Microsoft je známá svými produkty Office, které nabízejí řadu různých funkcí, a ukázalo se, že také vydala aplikaci pro skenování textu do Wordu pro Android, víte! on je Microsoft Office Lens – skener PDF.

Nejen, že můžete převést text do souborů Word, můžete je také převést do souborů PowerPoint nebo PDF. Velmi zajímavé, že?

Neméně skvělé jsou celkem 3 režimy snímání, které lze převést na text; Režim tabule, Režim dokumentu, a Režim vizitky který nabízí různé funkce pro optimalizaci výsledků.

PodrobnostiMicrosoft Office Lens – skener PDF
Vývojářspolečnost Microsoft
Minimální OSAndroid 6.0 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení10.000.000+
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

>>>Stáhněte si nejnovější Microsoft Office Lens<<<

Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT

4. Textový skener OCR: Převede obrázek na text

Zdroj fotografií: Rishi Apps přes Google Play

Alternativa aplikace obrázek na text další je Textový skener OCR o kterém se tvrdí, že nabízí vysokou míru přesnosti až 99 %. Nejen to, tato aplikace také podporuje 92 jazyků včetně indonéštiny.

Je nějaká část, kterou nechcete skenovat? Uklidnit! Dostupné funkce Oříznout a vylepšit obrázek před provedením OCR, aby výsledky mohly být čistší. Můžete také upravovat a sdílet výsledky, víte.

Mezitím, pokud nerozumíte jazyku použitému v textu, je k dispozici funkce překladu pro více než 100 jazyků. Není tedy třeba instalovat další překladatelskou aplikaci, že ano!

PodrobnostiOCR Text Scanner: Převede obrázek na text
VývojářAplikace Rishi
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost6,3 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

>>>Stáhnout OCR Text Scanner: Převod obrázku na text<<<

5. Adobe Scan: PDF skener s OCR, PDF Creator

Zdroj fotografií: Adobe přes Google Play

Další aplikace pro převod obrázků na text pochází od známého vývojáře, Adobe, která je známá svými aplikačními produkty pro úpravu fotografií a videa.

Adobe Scan ve skutečnosti nabízí stejné hlavní funkce jako ostatní aplikace v tomto seznamu. Tato aplikace však umožňuje převést naskenované do souboru JPEG nebo PDF.

Ještě jedna zajímavost, můžete skenovat více stránek dokumentu najednou a uložit je jedním dotykem. Zaručeně praktické a rychlé!

PodrobnostiAdobe Scan: PDF skener s OCR, PDF Creator
VývojářAdobe
Minimální OSLiší se podle zařízení
Velikost96 MB
Stažení50.000.000+
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

>>>Stáhněte si nejnovější Adobe Scan<<<

Produktivita aplikací Adobe Systems Inc STÁHNOUT

6. CamScanner

Zdroj fotografií: INTSIG Information Co., Ltd. prostřednictvím Google Play

V Obchodě Play si ji stáhlo více než 100 milionů uživatelů, CamScanner stát se jednou z nejpopulárnějších aplikací pro konverzi obrázků na text. Navíc je tato aplikace dostupná i pro platformy iOS a Android.

CamScanner sám o sobě nabízí řadu zajímavých a jistě užitečných podpůrných funkcí. Jednou z nejúžasnějších je přítomnost Režim skenování knihy který dokáže automaticky skenovat a rozdělit stránky knihy.

Některé další důležité funkce však lze používat pouze v případě, že jste si předplatili prémiový účet. Ale naštěstí existuje CamScanner MOD APK, takže si můžete užívat všechny jeho funkce zdarma.

PodrobnostiCamScanner
VývojářINTSIG Information Co., Ltd.
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení100.000.000+
Hodnocení4.7/5 (Google Play)
Aplikace Photo & Imaging IntSig Information Co.,Ltd KE STAŽENÍ

7. Objektiv Google

Zdroj fotografií: Google LLC

Na rozdíl od předchozího seznamu aplikací Google Lens se ve skutečnosti stala jednou z výchozích aplikací na dnešních chytrých telefonech s Androidem.

Při pokusu o převod obrázků na text tedy v zásadě nemusíte instalovat další aplikace. Navíc aplikace Google Lens poskytuje kromě samotné funkce OCR i další funkce, víte!

Například hledání objektu obsaženého na fotografii, překlad funkcí, nakupování, místa a mnoho dalšího. Dalo by se říci, že se jedná o kompletní balíček a samozřejmě je zdarma.

Jde jen o to, aby funkce exportu textu byla souborem PDF nebo jiným, zde můžete pouze zkopírovat text a přesunout jej přímo do Poznámek nebo do souboru Word.

PodrobnostiGoogle Lens
VývojářGoogle LLC
Minimální OSAndroid 6.0 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení100.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

>>>Stáhněte si nejnovější Google Lens<<<

Apps Utility STÁHNOUT

To byl seznam doporučených aplikací pro převod obrázků na text pro nejlepší Android 2021. Můžete si vybrat tu, která podle vás nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Navíc je zajímavé, že téměř všechny výše uvedené aplikace nabízejí další podpůrné funkce, takže není nutné instalovat další dodatečné aplikace. Takže už víte, jakou aplikaci si vybrat?

Přečtěte si také články o Aplikace nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita