Software

5 nejlepších anti-malware software 2016 zdarma

Někdy si myslíme, že antivirus a antimalware jsou totéž, ale jsou to dvě různé věci. Zde je 5 nejlepších Anti-Malware Software 2016 zdarma.

Možná si to myslí mnoho lidí Malware a Virus to je to samé. Malware sám je a software škodlivý počítač. Protože malware může mazat, upravovat a také načítat soubory cílového počítače bez vědomí vlastníka počítače. Malware obvykle pocházejí z aplikací, které stahujeme (.exe), ale někdy to může také pocházet z reklam, které se zobrazují při procházení internetu. Dá se to tedy říci Virus je součástí malwaru.

Až dosud bylo prokázáno, že mnoho antivirů je účinných při detekci a odstraňování virů. A někdy si myslíme, že antivirus a antimalware jsou totéž, ale jsou to dvě různé věci. Antiviry se často také neprokázaly jako účinné při vymýcení malware. Proto zde budu sdílet některé anti-malware, které se ukázaly jako účinné při ničení malware zlý. Chcete něco vědět? Zde je seznam.

  • 6 nejúčinnějších způsobů, jak chránit váš smartphone před malwarem
  • 7 způsobů, jak zabezpečit počítačový prohlížeč před útoky virů, malwaru a adwaru
  • 10 nejlepších antivirových aplikací pro Android pro váš smartphone

Nejlepší anti-malware software roku 2016

1. IObit Malware Fighter

IObit Malware Fighter je antimalwarový software nejlepší rok 2016 patří IObit. Software toto je ve skutečnosti software navíc jako doplněk k antiviru. Samotný IObit Malware Fighter se ukázal jako účinný při vymýcení malware ani spyware zlý. Software Používá také technologii BitDefender proti malwaru. S používáním už tedy nemusíte váhat software tento.

2. Malwarebytes Anti-Malware

Li malware antivirový software O tom nejlepším není pochyb o jeho schopnostech. SoftwareMalwarebytes Anti-Malware mít detekční akci proti malware která je dost vysoká. Tak malware i když skryté lze detekovat pomocí této aplikace. Malwarebytes může také blokovat webové stránky, u kterých je podezření, že obsahují malware, takže se nemusíte bát zásahu malware. A to již pomocí technologie tzv Chameleón který funguje tak, že malware nemůže infikovat Malwarebytes.

3. Emsisoft Anti-Malware

Software Tento nejlepší antivirus a antimalware monitoruje všechny procesy, ke kterým dochází na hotovém počítači softwareEmsisoft Anti-Malware Pracovat nezávisle reálný čas. Funkce nalezené v software Toto je také zcela kompletní. Jednou z výhod Emsisoft Anti-Malware je, že ačkoli software běží hladce reálný čas, software Tím je stále zachována stabilita počítače, aby nedošlo k narušení počítačových procesů. Software dokáže detekovat různé druhy malware jako je spyware, adware, trojské koně a zadní vrátka.

4. Norman Malware Cleaner

Norman Malware Cleaner je jedním z software nejlépe detekovat a odstranit malware. Software tento antimalware se automaticky odstraní malware zjištěno bez dotazu uživatele počítače. Norman také ukončí údajný proces malware a vrátí se registru infikovaný malware na správnou hodnotu. Software to se také stará výkon počítač, aby byl stabilní.

5. Hitman Pro

Poslední je Hitman Pro. Software tohle je přenosný a založené na Cloud Scanneru, takže abyste jej mohli používat, musíte být připojeni k internetu. Dokonce i Hitman Pro používá dva motor zároveň to je motor patří BitDefenderu stejně jako Kaspersky. Je prokázáno, že Hitman Pro je schopen vymýtit různé druhy hrozeb, jako jsou rootkity, trojské koně, adware a červi. Software To lze také použít ke skenování každého flash disku, který vstoupí do PC uživatele.'

No, to byly jedny z nejlepších antimalwarů. Ještě lepší je, když software výše se používá jako doprovodný antivirus, aby byl optimálně chráněn. Doufám, že je to užitečné!