Out Of Tech

10 způsobů, jak se stát celebgramem pro začátečníky, rychle zbohatněte!

Jak se stát celebgramem je tentokrát opravdu vhodné pro ty z vás, kteří se chtějí dostat do povědomí veřejnosti a získat spoustu souhlasů. Pojďte, podívejte se na celou diskuzi níže!

Chceš být slavná celebrita? Ale nevíte, kde začít budovat svou kariéru?

Mezi dnešními mnoha profesemi se celebrita stala novou profesí, po níž touží mnoho lidí, zejména teenagerů.

Mít dostatek peněz a být známý mnoha lidem mohou být některé z důvodů, proč je tato nová profese tak žádaná.

No, pro ty z vás, kteří se chtějí stát slavnou celebritou, je to perfektní! Vidíte, v tomto článku vám Jaka dá několik tipů, jak se stát celebritou a získat spoustu podpory, gangu.

Zvědavý? Pojď, jen se podívej Mocné tipy, jak se stát slavnou celebritou více níže!

Sbírka způsobů, jak se stát úspěšnou a bohatou celebritou!

Dokážete sbírat rupie a proslavit se pouze pomocí chytrého telefonu a rychlého připojení k internetu? Kdo nechce, že?

Toho všeho však můžete dosáhnout tím, že níže uděláte několik účinných tipů, jak se stát celebritou.

Ach ano, pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak se stát celebritou TikTok, můžete také použít níže uvedené metody, správně!

1. Vytvořte si další účet na sociálních sítích

Zdroj fotografií: Techno Okezone (Chcete vědět, jak se stát uznávanou a slavnou celebritou? Zkuste si vytvořit jiné účty na sociálních sítích).

Jedním z důvodů, proč byste měli mít další účet na sociálních sítích, je to, že můžete svůj instagramový účet propagovat na různých stránkách plošina ostatní, gang.

Čím více účtů na sociálních sítích máte a budete v nich nadále aktivní, tím pravděpodobněji se stanete slavnými na Instagramu.

Pro pořádek, nemusíte vytvářet všechny účty na sociálních sítích v tomto světě, vyberte si sociální média, která jsou nejrozšířenější aktivními uživateli, jako je Twitter nebo Facebook.

2. Uklidit Krmit Instagram

Uklidit krmit Instagram je jedním z důležitých tipů nebo kroků, které musíte udělat, pokud se chcete stát slavnou celebritou, gangem.

Můžete zveřejňovat fotografie nebo videa se stejným barevným tónem jako váš předchozí příspěvek na IG, aby byl reprezentativnější, atraktivnější a příjemnější pro oči.

Několik celebgramů, jako je Awkarin, Gitasav a mnoho dalších, také používá tuto metodu na své účty Instagram, víte!

3. Nahrajte estetické fotografie/videa (upravte pomocí aplikací!)

Přestože samotná aplikace Instagram již poskytuje vestavěné funkce pro úpravy, bylo by ještě lepší, kdybyste měli také další aplikace pro úpravu fotografií, které budou umístěny na IG.

V současné době existuje mnoho nejlepších aplikací pro úpravu fotografií, které nabízejí řadu zajímavých funkcí a samozřejmě zdarma, gang.

Můžete nastavit filtry, vystavení, jas, kontrast a další prakticky a okamžitě jen s pomocí aplikací pro úpravu fotek na chytrých telefonech.

I když vás to nemusí nutně proslavit, ale alespoň tyto tipy, jak se stát celebritou, opravdu stojí za vyzkoušení.

4. Použití Titulek což je zajímavé

Zdroj fotografií: Colesprouse (Použití zajímavých titulků je jedním z tipů, jak se stát začátečníkem IG celebgram, TikTok nebo jiné platformy, které musíte vyzkoušet).

Tento jeden tip může často chybět, když přemýšlíte, jak se stát IG celebritou za 1 den a můžete vydělat spoustu peněz z doporučení.

Ve skutečnosti jsou tyto tipy samy o sobě důležité osobní branding když chcete mít kariéru jako profesionální celebgram, gang.

Můžete jen použít titulek moudré, anglické titulky, vtipné nebo vyprávějte události, které se skrývají za fotografiemi/videi, které nahrajete.

Kromě toho můžete také použít aktuální popisek Instagramu, který si můžete přečíst v následujícím článku Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Komunikujte s následovníky

Zdroj fotografií: Instagram @kyliejenner (Jeden z triků, jak se stát dospívající celebritou, který byste měli vyzkoušet, je interakce s followery).

Pro ty z vás, kteří se chtějí zlepšit angažovanost publikum na Instagramu, tuhle metodu opravdu musíte udělat, bando!

Protože tak jste nejen známí s dobrým obrazem, ale také schopni určit ceník vy jako celebgram, když tam je značka kteří chtějí podpořit nebo placená propagace.

Tu a tam odpovědět na DM, komentovat nebo jen jako pošta fanoušků kdo označil tvé jméno. Zaručeně vám to usnadní stát se celebritou.

Ach ano, pokud chcete vědět, jak zvýšit počet sledujících na Instagramu, můžete se podívat na Jakův článek níže, OK!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak být dalším celebgramem...

6. Připojení

Zdroj fotografií: IDN Times (Místo hledání způsobů, jak se stát IG celebritou pomocí aplikace, je lepší navázat spojení, abyste se mohli rychle stát celebritou).

Navázání spojení, které má Jaka na mysli, je nebuď hrdý na to, že se spřátelíš a scházíš se se spoustou lidí, gang.

Nejen kolegové celebgrami, pokud možno i navázat spojení s různými značka a produkty, abyste mohlipodporovat, počítaje v to značka chytré telefony.

Hlavním klíčem k těmto tipům, jak se stát celebritou, je, že se neváháte představit a být přátelští s každým, koho potkáte.

Ach ano, tyto tipy platí pro všechny celebrity, včetně těch z vás, kteří možná hledají způsob, jak se stát celebritou na přebalu písní, ano.

7. Nepoužívejte nadměrně hashtagy (ve skutečnosti je to směšné!)

Pokud si myslíte, že více hashtagů pomůže lidem vidět váš příspěvek, ukazuje se, že tato funkce již není příliš účinná.

Existují dokonce zakázané hashtagy, které byste neměli používat při zveřejňování fotek nebo videí.

Měli byste si tedy vybrat jen několik hashtagy pouze ten, který nejlépe odpovídá tématu příspěvku na IG. Nebo si také můžete vybrat hashtagy nejoblíbenější, kterou mnoho lidí hledá.

8. Správa obsahu

Dalším rychlým a snadným způsobem, jak se stát celebritou, kterou musíte udělat, je správa obsahu, gang.

Podle výzkumu jsou určité časy, kdy jsou naše příspěvky bude efektivnější, aby je vidělo více lidí.

Chcete-li zveřejnit fotografie, doporučeno zveřejňovat v 8 a 9 hodin. Pokud jde o videa, je lepší zveřejňovat ve 21 hodin.

Jedním ze způsobů, jak se obejít tak, aby váš obsah na Instagramu mohl být pravidelně zveřejňován v těchto hodinách, můžete nastavit plán zveřejňování na Instagram automaticky pomocí aplikace s názvem Náhled.

Ach ano, tyto tipy mohou udělat i ti z vás, kteří hledají způsoby, jak se stát slavnou malou celebritou, co!

9. Rozpoznejte vlastnosti publika

Zdroj fotografií: Oberlo (Chcete vědět, jak se za den stát celebgramem? Nejprve se seznamte s charakteristikami publika, abyste mohli začít).

Jedna z důležitých věcí pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak se stát slavnou celebritou, je znát publikum.

Můžete využít výhod funkcí Statistiky Instagramu abyste byli schopni zjistit informace o svém publiku; jako je pohlaví, věk, hodiny/dny, které si obvykle zvolí pro přístup k vašemu účtu IG.

Pokud již znáte charakteristiky publika, pak stačí upravit obsah, který chcete zveřejnit, s tím, co si vaše publikum myslí, že se vám líbí.

Tím, že zveřejní obsah, který je přesně na cíl angažovanost Vaše IG se také zvýší a to vám samozřejmě usnadní stát se celebritou, gangem.

10. Silný záměr

Chcete vědět, jak se stát začínajícím celebgramem? Silný záměr a v souladu s tím, čeho chcete dosáhnout!

Ano, gang! Pokud hledáte způsob, jak se za jeden den stát celebritou a stát se slavným a mít spoustu doporučení, určitě tam není. Pokud nechcete být známí se špatnou image.

Bojujte dál, vynakládejte různé úsilí, jak je to jen možné, a modlete se, abyste uskutečnili svůj sen stát se celebgramem nebo influencer úspěšný Instagram.

Pokud se vám podaří stát se celebgramem, musíte pokračovat ve zkoumání různých dalších funkcí Instagramu, abyste mohli poskytovat rozmanitý obsah. Například tím, že vytvoříte obsah na IG TV, abyste byli slavní.

Nejlepší fotoaparát Doporučení HP pro celebrity!

Kvalita obsahu je rozhodně jednou z důležitých zbraní, pokud si chcete vybudovat kariéru kvalitní celebrity, gangu.

Abyste to podpořili, musíte použít gadget, který je schopen podporovat vaše potřeby jako celebrity, včetně fotografování.

Výběr smartphonu s nejlepším fotoaparátem proto může být řešením, pokud nechcete za nákup DSLR utrácet velké peníze.

Jaké jsou ale smartphony, které nabízejí kvalitní fotografie vhodné pro celebritu?

Místo toho, abyste byli zvědaví, prostě si přečtete Jakův článek o „15 mobilních telefonů s nejlepšími fotoaparáty v roce 2020 od DxOMark“ pod tímto:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To jsou Jakovy tipy, jak se stát úspěšnou celebritou, jako jsou vaše oblíbené celebrity. Stejně jako doporučení na nejlepší mobilní telefony s fotoaparátem, které musíte také vyzkoušet.

Pokud se budete držet výše uvedených tipů od Jaka, je zaručeno, že se stanete úspěšnou celebritou, gangem.

Gratuluji k celebgramu slavný! Hodně štěstí~

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Naufal.