Out Of Tech

7 nejděsivějších mýtů o číslech duchů, nezkoušejte!

Městská legenda o tajemném telefonním čísle existuje již od starověku. Troufnete si zavolat na těchto pět čísel duchů? (Aktualizace z roku 2020)

Kdo zde ještě často používá telefonní zařízení pomocí pulzů? Ne telefon WhatsApp a Čára to je zdarma, bando.

V této moderní době bylo mnoho telefonů s pulzy opuštěno. I tak se dá s tímto telefonem dělat spousta zábavných věcí.

Děti v dávných dobách si musely často hrát na ostatní lidi tím, že volaly na jakékoli číslo. Z této nevědomosti vznikla městská legenda o číslo ducha, gang.

7 nejstrašnějších mýtů o telefonních číslech duchů

Existuje tolik hororových příběhů a hororových filmů, které nesou téma tajemného telefonu. Tyto podívané a příběhy nás činí paranoidními, když voláme nebo nás volá ďábelské číslo.

V hororových filmech a příbězích se věří, že zvednutí nebo zavolání na duchovní telefonní číslo vás uvrhne do prokletí nebo dokonce teroru. Páni, je to děsivé, gangu.

A nejen to, ukázalo se, že v dnešní době existuje také číslo WA duchů, víte! Zvědavý? Podívejme se níže na více!

1. 978-435-0163

První záhadné telefonní číslo na tomto seznamu je 978-435-0163. Při volání na toto číslo uslyšíte podivné zvuky.

Uslyšíte hlas muže, který vzlyká. Z jeho ozvěny hlasu se zdálo, že je v jeskyni nebo propusti.

Spousta zvuku šplouchání vody Pozadí-jeho. Navíc se ozýval také zvláštní výkřik, který nezněl jako lidský hlas. Zní to jako monstrum, gangu.

Pokud jste zvědaví, ale bojíte se, můžete se podívat na video na YouTube s názvem Strašidelné telefonní číslo 4 nahráno na kanál Charles Gray.

2. 828-756-0109

Číslo 828-756-0109 je také jedna z městských legend, která je docela děsivá. Při dohledání toto číslo pochází ze Severní Karolíny ve Spojených státech.

Mějte na paměti, že když zavoláte na toto číslo, bude vám účtován poplatek roaming vysoká, protože voláte do zámoří.

Při zavolání na toto číslo uslyšíte ohlušující zvuk a mužský hlas, který odříkává binární kódy.

Podle městské legendy má binární kód, když je dešifrován, význam "Smrt" nebo smrt.

Tento zvuk můžete slyšet sami, když se podíváte na video s názvem 828 756 0109 nahráno zdráhám se Na youtube.

3. 408-634-2806

Existuje tolik fám, které hovoří o hrůze telefonních čísel 408-634-2806. Někteří říkají, že toto číslo je číslo Červený pokoj.

Údajně bude osoba volající nebo volaná tímto číslem vystopována a unesena a poté mučena a zabita v Červené místnosti.

Když uslyšíte tuto městskou legendu, určitě si vzpomenete na hororový remake s názvem One Missed Call nebo dokonce Prsten.

Když na něj zavoláte, ozve se příšerný hlas podobný démonovi "Všechno v pořádku, to končí dobře" za doprovodu hrozné hudby.

Prozkoumejte kalibraci, ukázalo se, že je to jen městská legenda. Číslo je jen jednou z marketingových technik používaných hrou s názvem Superbrothers: Sword & Sorcery.

4. 090-4444-4444

Viděli jste film? Prsten původní japonština? Teror Sadako Až teď to může Jaka vyděsit, gangu.

Ve filmu číslo 090-4444-4444 je telefonní číslo, které Sadako používá k volání svým potenciálním obětem. I když je to jen ve filmech, spousta lidí je zvědavá, bando.

Řekl, že stejně, když zavoláte, uslyšíte zvuk, který je docela hrozný. Nevím, jestli je to číslo součástí propagace filmu Prsten, nebo jestli je to číslo ducha.

Pro jistotu Japonci opravdu zakazují číslo 4, protože v japonštině znamená smrt. Číslo má 8 kusů z čísla 4, kterému se Japonci velmi vyhýbají.

5. 777-7777

Pokud tato městská legenda pochází z Indonésie, gangu. Děti generace 90. let už určitě slyšely o telefonních číslech 777-7777.

Údajně toto číslo patří strašidlu s přezdívkou Pan. Byt. Pan. Prý má ploché tělo a je celý od krve.

Podle legendy, Mr. Gepeng je bohatý obchodník, který zemřel, protože byl uvězněn v nemocničním výtahu. Jsou i tací, kteří říkají, že Mr. Flattened zemřel, protože ho přejeli buldozer.

Pan. Z neklidného rozvalení se pak stane zvědavý duch. V minulosti lidé věřili, protože tento duch se potuloval v koupelně, gang.

Pokud zavoláte 777-7777, říká, že můžete mluvit s tímto duchem. Místo toho, abyste byli terorizováni, ve skutečnosti dostanete spoustu peněz.

Pan. Byt, o kterém se říká, že je bývalý bohatý podnikatel, dá peníze do záchodové díry tomu, kdo mu zavolá. Páni, to je zvláštní, že?

6. +1 (669) 444-1925

Možná mnozí z vás slyšeli o čísle ducha 2020, jmenovitě Yotteno. Tato městská legenda byla začátkem roku velmi přeplněná.

Počínaje tajemným FB účtem jménem Yotteno, který bude posílat hrozné zprávy náhodným lidem. Lidé, kteří neodpovídají na jejich zprávy, říkají, že jejich účet bude zablokován.zaseknout.

Yotteno se nyní zřejmě přestěhoval do WA, gangu. Mnoho Indonésanů se pokusilo poslat WA na výše uvedené číslo a dostali hrozné odpovědi.

Tím teror nekončí. Číslo WA tohoto ducha zavolá oběti ve 2 hodiny ráno. Ale nikdy se nepokoušej volat, bando.

Důvodem jsou youtubeři s kanály Jeriho pokoj málem přišel o peníze ve svém bankomatu až o 30 milionů Rp. Yotteno se ukáže jako zákeřný hacker, který využívá phishing ke krádeži dat obětí.

7. +81345102539, +5226681734379, & +573135292569

Od roku 2018 do roku 2019 byl internet šokován Momo výzva. Tento trend začal příběhem několika teenagerů, kteří obdrželi odpověď WA od majitele tajemného čísla jménem Momo.

Říká se, že Momo bude odpovídat na zprávy WA lidí, kteří "šťastný" a dá jim výzvu. Pokud se tak nestane, Momo bude osobu terorizovat.

Tato výzva je podobná Výzva Modrá velryba kde jsou lidé vyzýváni k sebevraždě. Řekl, že každopádně Momo Challenge zabila v Argentině až 12 teenagerů.

Páni, nepřipojujte se ke kontaktování tohoto originálního čísla WA duchů, gangu!

To je Jakův článek o 7 městských legendách o telefonních číslech duchů, ze kterých vám na diskotéce naskočí husí kůže. Odvážit se vyzkoušet?

Uvidíme se u dalšího Jaka článku, bando!

Přečtěte si také články o Městská legenda nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba