Tech Hack

jak poslat zdarma online sms všem operátorům 2021

Jste v naléhavém stavu, ale nemůžete posílat SMS, protože nemáte kredit? Uvolněte se, Jaka má způsob, jak posílat bezplatné online SMS na váš smartphone. (aktualizace 2021)

Jak poslat SMS zdarma online Samozřejmě může být pomocníkem, když vám náhle dojde kredit nebo kvóta, přestože tam stále je naléhavé opravdu potřebujete poslat zprávu.

Od nejnovější generace chytrých telefonů se neustále objevují ty nejlepší online chatovací aplikace.

Ve skutečnosti v určitých situacích stále potřebujeme SMS jako prostředek každodenní komunikace. Jaka je vlastně taky líný dobíjet kredit jen na 1 nebo 2 SMS.

Abyste tedy nebyli plýtváním nákupem kreditu jen za SMS, je lepší využít SMS Online, která je zdarma! Jak to udělat? Podívejte se na Jakovu recenzi níže!

Výhody online SMS ve srovnání s běžnými SMS

Tarify za odesílání SMS v Indonésii se v průměru liší podle zásad operátora Rp150,- až Rp350,- za SMS. Pokud to počítáte, potřebujete až 3 500 IDR jen na odeslání 10 krátkých zpráv.

V dnešní době je to jistě na škodu. Navíc internetové balíčky pro povídat si-a nyní můžete začít pouze od 5 000 Rp.

No, první výhoda online SMS, evidentně vy vůbec žádný puls pro odeslání SMS. Abyste mohli posílat SMS online, potřebujete pouze internetovou síť.

Jiné, než je, žadné limity také kolik posíláte SMS. Dokonce i vy můžete poslat mnoha různým lidem za ne příliš dlouhou dobu. V pohodě, že?

Nicméně, Jaka nezodpovědný pokud je tato příručka zneužita, protože tato příručka je určena výhradně pro havarijní stav. Chápeš, gangu?

Jak posílat SMS online pomocí aplikací

Můžete si myslet, "Proč píšeš?". Koneckonců, použijte aplikaci povídat si, můžeme chatovat do sytosti zdarma, aniž bychom museli myslet na kredit.

Ale jsou chvíle, kdy je tato SMS důležitá víš, protože v Indonésii je stále mnoho lidí, kteří nepoužívají chytré telefony, obvykle starší lidé.

Pokud jednoho dne potřebujete SMS, ale nemáte kredit, Jaka má tento způsob posílání SMS zdarma na Android. Bez dalších okolků, zde je návod!

 1. Stáhněte si aplikaci SMSin za prvé. Nebojte se, tato aplikace je 100% zdarma a nic nestojí! Odkaz ke stažení ApkVenue poskytl níže:
Habibihza aplikace pro sociální sítě a zprávy ke stažení

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhněte si SMSin v2.4 zde<<<

 1. Po stažení nejsou k dispozici žádná speciální nastavení pro zahájení odesílání bezplatných SMS. Zadejte cílové číslo, zobrazenou zprávu a CAPTCHA. Číslo si můžete vzít z kontaktu.
 1. Každá SMS odeslaná z aplikace SMSin bude odeslána pomocí náhodného čísla. Nezapomeňte tedy v každé zaslané zprávě uvést své jméno!

 2. Hotovo. Takhle posílat SMS zdarma online přes aplikaci pro Android. Velmi snadné, že?

Jak posílat SMS online bez aplikace

Kromě používání aplikace můžete také posílat SMS zdarma bez použití jakékoli aplikace. Později budete otevírat stránky, které jsou zaručeně důvěryhodné. Zvědavý? Zde jsou kroky!

1. Používání indonéských online SMS stránek

Kromě používání offline chatovací aplikaceMůžete také použít důvěryhodné stránky, které poskytují funkci SMS zdarma.

Jednou ze stránek používaných k odesílání SMS online je sms-online.web.id. Tato stránka je považována za jednu z bezplatných platforem poskytovatelů SMS, které se často používají v nouzových situacích.

Bez dalších okolků zde je návod:

 1. Přejít na web sms-online.web.id.
 1. Stačí zadat číslo mobilního telefonu, na který chcete SMS odeslat, a poté zadat zprávu, kterou chcete předat.

 2. Po tomto kliknutí POSLAT. SMS můžete posílat všem tuzemským GSM a CDMA operátorům.

 3. Mějte na paměti, že i když je tento web zdarma, má slabinu, totiž že neumí přijímat kódy ani čísla. Tím je možné předejít zneužití stránek k nezodpovědným věcem.

2. Použití webu Afreesms Situs

Kromě používání SMS Online Indonesia můžete také použít web Afreesms, pokud předchozí web nefunguje.

Tato stránka je na prvním místě ve vyhledávání Google, jinými slovy tuto stránku již používá mnoho lidí. Aniž byste se museli zdržovat, zde je návod, jak poslat SMS zdarma přes Afreesms!

 1. Přejděte prosím na web //www.afreesms.com/.
 1. Vyberte kontinent a zemi na který chcete poslat SMS. V tomto případě vyberte Asii a poté Indonésii.

 2. Později můžete přímo zadat číslo svého mobilního telefonu, objednat, doplnit ověřovacím kódem níže. Poté klikněte POSLAT, jeho pozice je dole po reklamě.

 1. Hotovo! Skvělá věc na této stránce, kromě toho, že je zdarma a není nutná žádná registrace, tato bezplatná online SMS stránka může také posílat SMS více než 640 operátorům mobilních sítí po celém světě.

3. Alternativní bezplatné online stránky pro odesílání SMS

Kromě výše uvedených 2 webových stránek existuje také mnoho dalších webových stránek, na kterých lze posílat SMS zdarma online. Pokud výše uvedené 2 metody nefungují, můžete vyzkoušet některé z níže uvedených webových stránek.

Způsob použití se také neliší od jiných webových stránek. Kromě toho, že je zdarma, je používání níže uvedeného webu také snadné, odeslání bezplatné SMS trvá jen několik sekund.

Koukni na to!

 • //www.sms-free.xyz
 • //www.freesms4us.com/
 • //www.kusms.com/
 • a mnohem víc.

Jak snadné je posílat SMS online a zdarma dvěma výše uvedenými způsoby? K odesílání SMS potřebujete pouze datový balíček, již bez běžného kreditu. Hodně štěstí!

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com