Software

10 aplikací, které mohou snížit jas obrazovky Android

Jaka vám řekne, jak snížit jas obrazovky Android pomocí 10 aplikací, které pracují na snížení jasu obrazovky smartphonu Android.

Jak snížit jas obrazovky na Androidu? Důvodem je, že i když byl jas obrazovky ztlumen na nejnižší úroveň, většina smartphonů Android je stále příliš jasná, když se používá v noci, zejména před spaním.

No, paprsek obrazovky, který je stále příliš jasný, samozřejmě není dobrý pro zdraví očí. Snížení jasu obrazovky nad minimální limit lze navíc využít k šetření baterie vašeho smartphonu Android.

Zajímá vás, jaké informace chce Jaka sdílet, zde vám Jaka řekne, jak snížit jas obrazovky Android pomocí 10 aplikací, které snižují jas obrazovky vašeho smartphonu Android.

  • Jak ovládat hlasitost a jas na YouTube přejetím prstem
  • 10 nejlepších aplikací pro nahrávání obrazovky PC a notebooků 2020, zdarma!
  • 5 chytrých telefonů Android s technologií 3D dotykového displeje jako iPhone 6s

Jak snížit jas obrazovky Android na více než minimální limit

Aby ApkVenue překonalo toto omezení, připravilo 10 nejlepších aplikací pro Android, pomocí kterých si můžete upravit jas obrazovky, jak chcete. Stačí si vybrat jednu z nich, zde je seznam aplikací.

1. Lux Lite

Chcete-li nastavit jas obrazovky nad minimální limit, můžete nejprve použít Lux Lite. Metoda:

  • Stažení Lux Lite a nainstalujte jako obvykle na Android. Aplikace Produktivita Vito Cassisi KE STAŽENÍ
  • Po instalaci otevřete aplikaci a vyberte nabídku Povolit Lux.
  • Po výběru nabídky budete moci automaticky upravit úroveň jasu obrazovky Android. Může být velmi tmavý nebo velmi světlý.
  • Abyste se neobtěžovali otevíráním aplikace Lux Lite pro zvýšení nebo snížení jasu obrazovky, můžete jej upravit přímo z funkce Oznámení.

2. Noční směna: Filtr modrého světla

Noční směna: Filtr modrého světla je jednoduchá aplikace pro filtrování obrazovky pro ovládání množství modrého světla vyzařovaného z obrazovky vašeho smartphonu. Jednoduché, ale opravdu užitečné. Intenzitu filtru můžete nastavit samostatně pro den a noc, které lze zapnout nebo vypnout jediným klepnutím bar oznámení. Tato aplikace je zdarma a bez reklam.

Aplikace Produktivita Digital Diet Technologies STÁHNOUT

3. Soumrak

Soumrak je jednou z nejlepších aplikací pro filtrování obrazovky, která umožňuje zobrazení obrazovky přizpůsobit se času. V noci tato aplikace změkčí intenzitu modrého světla vyzařovaného vaším telefonem nebo tabletem podle vámi zadaného plánu.

4. Noční směna (Bluelight)

aplikace Noční směna (Bluelight) jednodušší a jednodušší na použití. Existují tři hlavní rysy, a to filtrování, plán a nastavení teploty barev. Tady je posuvníky což vám umožní změnit teplotu barev mezi „méně teplou“ a „teplejší“.

5. Oční filtr (filtr modrého světla)

Oční filtry sníží únavu očí aplikací barvy překryvy průsvitné přes obrazovku. Můžete snížit celkový jas a modré světlo. Tato aplikace má čtyři jednoduché úpravy, on/off filtrové oko, zařídit neprůhlednost mezi 0 % -100 %, vyberte barvu filtru (černá, šedá, hnědá) a nastavte plán.

6. Night Owl - stmívač obrazovky

Noční sova umožňuje nastavit nižší hodnotu jasu obrazovky, než je výchozí nastavení zařízení. Pokud používáte typ obrazovky AMOLED, samozřejmě získá více výhod z hlediska efektivnější spotřeby energie. Filtry v Modré světlo věnovaný snížení vyzařování modrého světla na obrazovce a odstranění účinků nespavosti.

7. Půlnoc (noční režim)

Nejen k minimalizaci vyzařování modrého světla, aplikace Půlnoc dělá skvělou práci při úpravě teploty barev obrazovky. Tady je Řízení přístupu takže obrazovka automaticky spustí nebo zastaví filtr, když aplikace zjistí, že se smartphone používá na tmavém místě.

8. Noční obrazovka

Hlavní účel Noční obrazovka je snížit jas obrazovky na nižší hodnotu, než je možné dosáhnout nastavením výchozí. To vám samozřejmě pomůže vyhnout se bolestem hlavy a očí v tmavém prostředí nebo v noci.

9. Dimly - Stmívač obrazovky

Matně umožňuje snadno snížit jas obrazovky nad nejnižší výchozí nastavení systému Android. Je ideální pro noční čtení nebo jiné aktivity.

10. CF.lumen

CF.lumen upravte barvy na smartphonu Android na základě polohy slunce nebo určitých nastavení, která jste upravili. Tato aplikace má některé jedinečné funkce v režimu Pro. V režimu Pro je tlačítko pro deaktivaci filtru nebo přechod do režimu spánku.

Toto je 10 aplikací, které pracují na snížení jasu obrazovky Android. Může dokonce snížit jas obrazovky více než minimální limit. Takže kromě toho, že můžete udělat své oči pohodlné. Lze použít i pro úsporu baterie. Jaký máte zájem vyzkoušet? Hodně štěstí!