Hry

7 her pro Android se strategií v reálném čase, které můžete hrát bez internetu (offline)

Existují různé RTS hry, které ApkVenue zná, ale tentokrát se Jaka podělí o některé hry, které přinášejí vzrušující a zajímavou hru, kterou lze hrát offline.

Co to vlastně znamená RTS hry? RTS znamená Strategie v reálném čase, což je rozhodně hra téma válečné strategie. V takových chvílích se musí hrát většina skvělých her připojení k internetu, je velmi vzácné hrát hry hratelnost Nejlepší a nejzajímavější lze hrát offline.

Existují různé RTS hry, které ApkVenue zná, ale tentokrát se Jaka podělí jen o pár her, které přinášejí vzrušující a zajímavou hratelnost. I když to, co bude ApkVenue recenzovat, je vynikající hra, neznamená to, že vyžaduje hru smartphone s vysokými specifikacemi jak to, stále to můžete změnit na smartphonu s nízkou specifikací. Určitě si to chcete stáhnout správně? Nejprve se podívejte na Jakovu recenzi!

  • 10 nejlepších RPG her pro Android, které byste měli vyzkoušet
  • 5 nejlepších strategických RPG her pro Android
  • 7 malých her pro Android HD s grafikou stejně propracovanou jako konzolové hry

7 Android offline RTS her s nejlepší hratelností

1. Auralux

Zde je super zábavná hra, kterou musíte hrát. Auralux je RTS hra, která nabízí jednoduchou grafiku, ale nese velmi zábavné mise. Budete regulátor solární energieNo, ten paprsek světla, který musíte poslat všem hvězdám ve vesmíru. Nepodceňujte se! I když je mise jednoduchá, vyžaduje správnou strategii.

2. Templářské bitevní síly

Templářské bitevní síly také velmi zábavné hrát. V době svého prvního vydání měla tato hra vždy dobré komentáře od hráčů z celého světa. Protože tato hra je tak zábavná získat počet stažení až desítky milionů a to je pouze počet stahujících z Indonésie, bez zahrnutí z jiných zemí.

3. Impéria a spojenci

Impéria a spojenci Zpočátku přítomen na počítačích, ale později vydán Verze pro Android a iOS. Tato hra také umí multiplayer kde se všichni hráči mohou shromáždit, aby na sebe zaútočili. To je to, co je velmi jedinečné, takže je velmi zábavné hrát.

4. Fantasy War Tactics

neméně cool, Fantasy válečná taktika opravdu si to musíte stáhnout. Důvodem je, že přináší pokročilou a vestavěnou grafiku anime styl animace, tato hra je strategický žánr na tahu, která je velmi podobná hře Final Fantasy.

5. Warlords RTS: Strategická hra

Chcete jiný pocit? Můžete zkusit hrát hru Vojevůdce, žánr RTS která byla kombinována s RPG. Mise jsou docela zajímavé, budete zváni postavit pevnost, zaútočit na nepřítele, véstnebo přežít. Jistě, litujte, pokud si to nestáhnete.

6. XCOM Enemy Within

Zde je další skvělá hra, jmenovitě XCOM Enemy Within což je jedna z nejlepších válečných her současnosti. Tato hra se upřímně příliš neliší od některých výše uvedených her, protože nemáš zač RTS. Tak to je zhruba mise, kterou tato hra přinese. Je to jen tahle hra hrál častěji, možná proto, že stávající grafika a hratelnost vypadají možnáji.

7. Válka rostlin

Abyste mohli tuto hru vyhrát, musíte to udělat použít správnou strategii. O hratelnosti se dá říci, že je velmi napínavá, přičemž grafika je také docela povedená. Jen hry Válka rostlin To je podle Jaka trochu obtížnější ve srovnání se šesti hrami, které ApkVenue zmínil dříve. Protože když prohraješ, tak musíš musí začít znovu od začátku znovu.

To je Jakova recenze 7 Android offline RTS her s nejlepší hratelností. Pokud vás nudí RPG hry nebo jiné žánry, pak můžete vyzkoušet některou ze 7 RTS her výše.