Tech Hack

jak udělat whatsapp 1 číslo pro 2 mobily

Jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony není tak obtížné, jak si myslíte, gangu! Podívejte se, jak plně využít 1 WA 2 HP zde.

Jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony může znít nemožně pro některé, ano, gang. Vzhledem k tomu, že WhatsApp umožňuje uživatelům přihlásit se pouze pomocí jednoho čísla najednou, přístroj.

Ve skutečnosti někdy existují podmínky, kdy bude mnohem praktičtější, když se přihlásíte pomocí 1 účtu WA na 2 různých mobilních telefonech.

Nepříjemné je, že ani tato metoda nefunguje při použití aplikace WhatsApp MOD, což uživatele ještě více mate. Ty taky?

Ale nemusíte se bát! Protože tentokrát vám Jaka chce říct pár triků, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobily. Koukni na to!

Sbírka způsobů, jak používat 1 účet WA na 2 různých mobilních telefonech, nejnovější!

Pokud chcete udělat úsilí o něco větší než obvykle, ve skutečnosti existují „nezbedné“ způsoby, jak věci oklamat, včetně toho, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony.

Nepoužíváte, jak duplikovat aplikace na mobilních telefonech nebo podobně, ale můžete to udělat metodou, kterou ApkVenue vysvětlí níže.

Proč používat 1 číslo Whatsapp na 2 HP?

Zdroj foto: Ceník

Podle oficiálních pravidel lze jedno číslo Whatsapp použít pouze na 1 mobilní telefon. Můžeme však také použít trik, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony.

Ale jaký má smysl používat tyto 2 HP 1 WA?

 • Pro 2 uživatele HP. Pro ty z vás, kteří mají 2 mobilní telefony, to musí být složité, že pokud musíte mít 2 účty WhatsApp? Takže tento trik bude velmi užitečný, abyste měli přístup k 1 WhatsApp na jiném mobilu.

 • Sledování Whatsapp ostatních lidí. No, pokud je to vaše věc, jste velmi majetnický. Ať už přítelkyním, dětem, bratrům, sestrám, rodičům a dalším. Protože můžete pokračovat ve sledování chatů WhatsApp ostatních lidí prostřednictvím HP.

No, pokud se nemůžete dočkat, až budete vědět, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony, podívejte se na vysvětlení níže.

Jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony

Na rozdíl od toho, jak používat 1 HP 2 WA najednou, což je jednodušší, jak nainstalovat 2 HP 1 WA je ve skutečnosti mnohem obtížnější realizovat.

Nicméně těžké neznamená, že nemůžete, že? Stále můžete použít 1 účet WA 2 HP pomocí následujících triků.

1. Jak nainstalovat 2 účty HP 1 WA přes WhatsApp Web

Kromě toho, že k němu lze přistupovat prostřednictvím notebooku nebo PC, lze WhatsApp Web otevřít také prostřednictvím smartphonu, ať už je to Android nebo iPhone, víte, gang.

Takže pro ty z vás, kteří to chtějí vědět jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 HP iPhone nebo Android, můžete postupovat podle kroků od Jaka níže.

Krok 1 – Otevřete Google Chrome
 • V prvním kroku otevřete aplikaci prohlížeče Google Chrome na telefonu Android nebo iPhone. Poté navštívíte webovou stránku WhatsApp (web.whatsapp.com).
Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Ark Software Technologies STÁHNOUT
 • V této fázi také nezapomeňte povolit režim Desktop Site abyste mohli přistoupit ke krokům, jak používat další 1 WA 2 HP.
Krok 2 – Naskenujte QR kód
 • Poté pomocí jiného mobilního telefonu, který chcete použít k otevření 1 mobilního telefonu WhatsApp 2, naskenujete QR kód.

 • Chcete-li skenovat, můžete nejprve vybrat možnost WhatsApp Web na mobilním telefonu.

Krok 3 – Jak úspěšně nainstalovat 1 HP 2 WA
 • Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky, můžete také používat a přistupovat k číslu WA 1 na 2 různých mobilních telefonech, gang.

Jak snadné je to, že? Tento trik také obvykle často dělají ti, kteří chtějí vědět, jak klepnout na WA, aniž by byli chyceni, víte!

2. Jak vytvořit 1 účet WA na 2 různých mobilních telefonech bez webu WhatsApp

Chcete používat 1 účet WA na 2 různých mobilních telefonech bez WhatsApp Web? Můžete to udělat! Ale podmínkou je, že si k tomu musíte nainstalovat aplikaci třetí strany, gangu.

Jedna aplikace, která to umí, je W Multi Messenger - WA Web, vytvořený vývojářem Ark Software Technologies.

Je zajímavé, že kromě toho, že je možné ji použít k trikům, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony, má tato aplikace také funkci pro stažení stavu WhatsApp, víte!

Místo zvědavosti je lepší se jen podívat jak používat 1 číslo WA na 2 mobilních telefonech bez WhatsApp Web více podrobností níže.

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci W Multi Messenger
 • Nejprve si z Obchodu Play stáhnete aplikaci W Multi Messenger. Nebo, aby to bylo praktičtější, můžete si stáhnout pomocí odkazu níže.

 • Pokud ano, otevřete aplikaci.

Krok 2 – Vyberte „Multi Messenger“
 • Poté na úvodní stránce aplikace vyberte možnost „Multi Messenger“.

 • Poté stiskněte tlačítko 'Další' dokud nenajdete tlačítko 'Začít používat' a klepnutím na tlačítko spusťte.

Krok 3 – Naskenujte QR kód
 • Dále vy Naskenujte QR kód který se objeví pomocí jiného mobilního telefonu, abyste mohli sledovat, jak vytvořit číslo WhatsApp Web 1 pro 2 mobilní telefony.

 • Chcete-li skenovat, můžete nejprve na mobilním telefonu vybrat možnost WhatsApp Web.

Krok 4 – Hotovo
 • V této fázi jste úspěšně udělali, jak používat číslo dvě WA jeden HP, gang.

Je to hotovo! Je to snadné? No, pro ty z vás, kteří hledají způsob použití WhatsApp 1 číslo 2 HP bez skenování čárových kódů, Jaka bohužel nenašel způsob, jak to udělat.

Ale pokud máte na mysli hledání tohoto triku, jak hacknout WhatsApp, můžete si přečíst Jakův článek níže: Jak hacknout WhatsApp jako hacker.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to byly 2 způsoby, jak vytvořit číslo WhatsApp 1 pro 2 mobilní telefony, které můžete vyzkoušet právě teď, bando.

Výše uvedenou metodu můžete vyzkoušet pro ty z vás, kteří mají dva mobilní telefony a chcete, aby byl váš účet WhatsApp přístupný na obou najednou, aniž byste si museli vytvářet nový účet.

Ach jo, jestli máš nějaký trik jak duplikovat WA se stejným číslem ostatní, můžete sdílet ve sloupci komentářů, ano. Uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita