Software

6 nejlepších aplikací pro sledování televize na telefonu Android

Co když jste v televizní show, která vyžaduje, abyste seděli u televize, ale opravdu nemáte čas? Nenechte se zmást! Stačí si stáhnout 6 nejlepších pro sledování televize na telefonu Android.

V dnešní době se zdá, že televize ztratila smysl, zejména pro pracovníky, kteří tráví více než 12 hodin mimo domov. I bez televize je dokáže zabavit chytrý telefon nebo tablet. Dokud se nedostanou domů, budou stále zaneprázdněni svými pomůckami.

Ale co když sledujete seriál, který vyžaduje, abyste seděli u televize? Nenechte se zmást! Stačí si stáhnout aplikaci níže. Zde je 6 nejlepších aplikací pro Android pro sledování televize na telefonu Android, aniž byste museli nejprve zapínat televizi.

  • Už vás nebaví sledovat pořady s arašídovou hudbou? Hodinky v lepší kvalitě streamu zde
  • 3 skvělé tipy, jak používat svůj mobil ke sledování televize přes Android

6 nejlepších aplikací pro sledování televize na telefonech Android

1. Mivo TV

Chcete se dívat na svůj oblíbený zábavný seriál, ale nechcete ho sledovat doma, protože jste stále na cestách nebo v kanceláři, kde není televize? Streamování Nebojte se. S Mivo TV nyní můžete sledovat indonéské televizní vysílání prostřednictvím svého vlastního zařízení Android.

Sledujte všechny místní kanály, které chcete, kdykoli a kdekoli. Můžete nastavit kanál jako SCTV, TV One, Beritasatu, Bloomberg, Trans7, TransTV a mnoho dalších. Je jich více než 45 kanál TV si můžete vybrat a je to zdarma! Nezapomeň, pokud nechcešzpoždění Když se díváte, vaše internetové připojení musí být také rychlé. Pokud je vaše připojení dobré, můžete vyzkoušet možnosti kvality HD dostupné na Mivo TV.

Stačí si stáhnout nejnovější verzi aplikace Mivo TV, která má funkce povídat si & HD na JalanTikus právě teď

Video & Audio Media & Video Apps STÁHNOUT

2. DIRECTV

Toto je aplikace oficiální od DIRECTV pro každého, kdo se přihlásil k odběru tohoto poskytovatele TV. DIRECTV vám to umožňuje streamování na cestách veškerá poskytovaná zábava včetně televizních pořadů jako ABC, AMC, NBC, FOX, dokonce i prémiového obsahu, jako je HBO. Nezapomeňte, že před použitím této aplikace musíte být předplatitelem DIRECTV.

Zajímá vás aplikace DIRECTV? Zde si jej můžete ZDARMA stáhnout:

DIRECTV, LLC Video & Audio Apps STÁHNOUT

3. Sledujte ABC

Musíte být obeznámeni s ABC TV. Chcete sledovat televizní seriál ABC Family kdekoli a kdykoli, ale překážejí vám rozvrhy ve škole, na vysoké škole nebo v práci? Snadný! Stačí si stáhnout aplikaci WatchABC. Tato aplikace je aplikace oficiální z ABC Family. Tato aplikace bude poskytovat filmy a televizní pořady z programu ABC. Tato aplikace je samozřejmě skvělý způsob, jak stále sledovat televizi, aniž byste museli sedět u televize.

Stáhněte si aplikaci WatchABC zde:

Digitální ABC Video & Audio aplikace STAŽTE

4. XFINITY TV Go

Pokud jste předplatitelem placené televize a vlastníte XFINITY TV, pak si tuto aplikaci opravdu musíte stáhnout. Aplikace XFINITY TV Go vám pomůže sledovat oblíbené televizní pořady, ať jste kdekoli a kdykoli, včetně prémiových kanálů, jako je HBO. Stejně jako ostatní musíte předplatit nejprve tento televizní obsah, než budete mít přístup k pořadu.

Stáhněte si XFINITY TV Go zde:

Comcast Interactive Media Video & Audio Apps STÁHNOUT

5. HBO GO

Pokud jste fanouškem Game of Thrones, True Blood a Boardwalk Empire, pak už tento prémiový kanál s názvem HBO znáte, že? Jeden z kanálů je zapnutý trháky která je skutečně nejžádanější kvůli svým prémiovým a vysoce kvalitním show. Musíte být opravdu naštvaní, když pořady, které sledujeme, chybí, protože existují jiné aktivity, že? Proto si musíte stáhnout HBO GO, ať vám neunikne žádný z vašich oblíbených pořadů, i když už nebudete sedět u televize. Tuto praktickou aplikaci si můžete stáhnout do telefonu nebo tabletu Android.

Pokračujte ve sledování Game of Thrones zde:

Aplikace Video & Audio Home Box Office Inc. STAŽENÍ

6. Netflix

Kdo by neznal Netflix? Televizní programy, které poskytují kvalitní pořady, můžete nyní sledovat kdekoli a kdykoli. Když se přihlásíte k odběru Netflixu, budete mít přístup ke stovkám vybraných televizních pořadů z různých sítí. Nezapomeňte, že existují také originální programy od Netflixu, jako je House of Cards, Marvel's DareDevil, Marco Polo a další. Na co čekáš? Rychle předplatit Netflix, abyste si show užili.

Nezapomeňte si stáhnout Netflix zde:

Apps Entertainment Netflix, Inc. STAŽENÍ