Tech Hack

jak trvale smazat instagramový účet na mobilu a počítači

Jak trvale a dočasně smazat účet Instagram (IG) v závislosti na vašich potřebách. Efektivní řešení, jak si odpočinout od toxického prostředí!

Časté otevírání aplikací sociálních médií nutí některé lidi hledat způsoby, jak smazat své účty IG (Instagram). Zřejmě si chtějí dát pauzu od otevírání Instagramu každý den.

Instagram opravdu být jedním nejoblíbenější a nejrozšířenější sociální média. Není divu, vzhledem k rostoucímu počtu zajímavých funkcí prezentovaných v této aplikaci.

Prostě IG postupem času představuje nejen nespočet výhod pro své uživatele, ale také v různých podobách toxický, konkrétně bohatství show a privilegia což způsobuje závist a závist.

Mnoho uživatelů proto začíná přemýšlet o hledání jak deaktivovat nejnovější verzi Instagram/IG. Pro některé lidi zní akt smazání účtu IG docela extrémně, ale někdy lidé chtějí být vyloučeni z frenetického světa sociálních médií.

Pokud ano, tentokrát vám to Jaka prozradí jak smazat IG účet trvale nebo dočasně deaktivovat. Oba jsou stejně prospěšné pro vaše duševní zdraví, opravdu!

Jak smazat trvalé a dočasné účty IG

Pro ty z vás, kteří jsou unaveni z mnoha dramat na stránkách sociálních médií, může být tato jediná možnost, jak trvale a dočasně smazat svůj účet Instagram detox který silný.

S jak smazat instagramový účet Tímto způsobem můžete být klidnější a více se soustředit na svůj skutečný život, sbírat energii k pohybu vpřed a organizovat si život, který byl rozptýlen. později Počet vašich sledujících na IG se může zvýšitlol!

Naštěstí Instagram poskytuje možnost trvale a dočasně smazat účet Instagram. To může být také alternativa, jak se vyhnout případům hacknout IG účet což vám zjevně velmi škodí.

Tady nějaké jsou jak smazat trvalý IG účet na mobilu nebo PC/laptop ani zatímco nejnovější verze 2020 co můžeš udělat.

Jak trvale smazat účet Instagram

Tipy jsou tentokrát vhodné pro ty z vás, kteří mají pocit, že Instagram už není cool, velmi narušuje soukromí, spousta obsahu není důležitá nebo z jiných důvodů chcete svůj IG účet smazat.

Jak odstranit účet Instagram není obtížné, gang, ale existuje několik kroků, které lze provést musíte to udělat postupně aby to fungovalo. Samozřejmě musíte znát především své přihlašovací údaje e-mailem a hesla.

Zde Jaka uvádí dvě alias metody jak trvale smazat účet IG. Prvním je smazání prostřednictvím stolního nebo počítačového zařízení a druhým smazání účtu v aplikaci.

Jak smazat IG účet přes PC nebo notebook

Nejprve se ApkVenue podělí o to, jak smazat trvalý IG účet na PC nebo notebooku. Chcete-li to provést, je to docela snadné, stačí provést následující kroky:

 • Krok 1 - Přejděte na stránku //help.instagram.com/ pro zahájení kroku odstraňte IG.

 • Krok 2 - Vybrat Správa vašeho účtu pokračovat v deaktivaci Instagramu.

 • Krok 3 - Pokračujte výběrem Smažte svůj účet protože zde uvidíte výběr způsobů deaktivní IG.
 • Krok 4 - Vyberte ze dvou dostupných možností Jak smažu svůj účet?.
 • Krok 5 - Z dostupných možností vyberte možnost číslo jedna, která obsahuje Stránka Smazání účtu.
 • Krok 6 - Vyberte si jeden z důvodů, proč chcete smazat svůj účet Instagram.
 • Krok 7 - Jako poslední krok k trvalému uzavření účtu Instagram zadejte Heslo nebo heslo k účtu Instagram. Klikněte Trvale smazat můj účet a rozlučte se se svým instagramovým účtem.

Tímto jste uspěli v trvalém smazání svého účtu na Instagramu/IG a gratulujeme vám ke klidu v každodenním životě.

Pamatujte, gangu, tato metoda ve skutečnosti odstraní účet, který jste vytvořili dříve uvažuj s rozvahou než se rozhodnete použít tento způsob smazání účtu IG.

Jak smazat účet IG na HP

Poté, co poznal způsob používání počítače nebo přenosného zařízení, je nyní na řadě Jaka, aby vysvětlil jak jak smazat instagramový účet používáte chytrý telefon nebo přes mobil.

Jak smazat trvalý IG účet na tomto mobilu není těžké, gangu. Zde jsou kroky:

 • Krok 1 - Otevřete na svém smartphonu aplikaci Instagram. Přihlaste se do svého profilu na Instagramu. Vybrat ikona tří řádků který je vpravo nahoře. Poté vyberte nabídku Nastavení.
 • Krok 2 - Vyberte nabídku Pomoca po otevření nového okna vyberte Centrum nápovědy v této nabídce se pak provede postup smazání účtu Instagram.
 • Krok 3 - Dále budete-Přímo na stránku help.instagram.com. Vybrat Správa vašeho účtu.
 • Krok 4 - Vybrat Smažte svůj účet pro trvalé zakázání Instagramu prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.
 • Krok 5 - Vybrat Jak smažu svůj účet? protože zde bude pokračovat nabídka, jak smazat účet na Instagramu.
 • Krok 6 - Vyberte možnost číslo jedna, která obsahuje Stránka Smazání účtu.
 • Krok 7 - Vyberte si jeden z důvodů, proč chcete smazat svůj účet Instagram.
 • Krok 8 - Jako poslední krok vstupte Heslo nebo heslo k účtu Instagram. Vybrat Trvale smazat můj účet a zároveň se rozloučit s účtem.

Ach ano, kromě smazání účtu na Instagramu můžete také zjistit, kdo si prohlížel a ukládal naše fotografie na Instagramu.

Znovu mi dovolte, abych vám připomněl, že tento gang, jak smazat Instagram, trvale smaže váš účet a automaticky se ztratí dříve uložená data.

Pro ty z vás, kteří jsou příliš pozdě, můžete použít tuto metodu pro dočasné smazání účtu IG níže.

Jak smazat účet IG Zapomenuté heslo a e-mail

Chcete trvale smazat svůj účet Instagram, ale vy Nepamatuji si své IG heslo ty, protože jsi na to zvyklý přihlásit se automaticky? Neboj se, pořád to zvládneš, bando.

Obvykle se tato metoda provádí i pro vás, kteří jste velmi často změnit hesla účtu IG z důvodů osobní bezpečnosti.

Jste to jen vy je nutnéresetovat heslo, které jste použili jako první, pak zopakujte kroky, které ApkVenue vysvětlilo v předchozí části.

Zde jsou kroky, které můžete provést k deaktivaci účtu Instagram, který zapomněl heslo.

 • Krok 1 - Otevřít stránku //www.instagram.com/ prostřednictvím prohlížeče, který používáte na svém mobilním telefonu i na počítači.

 • Krok 2 - Klikněte na možnost zapomenuté heslo, otevřete další stránku, která obsahuje možnost smazat účet Instagram.

 • Krok 3 - Vložte e-mailovou adresu, uživatelské jméno, nebo vaše mobilní číslo, kde najdete další pokyny, jak smazat účet Instagram.
 • Krok 4 - Obdržíte e-mail z Instagramu naresetovat heslo a poté jej lze použít k odstranění účtu IG. Otevřete tento odkaz v e-mailu, který jste obdrželi.
 • Krok 5 - Dokončete tento proces podle následujících pokynů.

Po dokončení těchto kroků můžete okamžitě smazat svůj IG účet přes web nebo mobil způsoby, které ApkVenue sdílelo dříve.

Jak smazat dočasný IG účet (deaktivovat účet)

Jaka vám dal dvě účinné metody, jak trvale smazat účet na Instagramu, a pokud je připraven, můžete to okamžitě praktikovat.

pro tebe ještě napůl nebo si jen chcete odpočinout od světa Instagramu, ApkVenue doporučuje nemazat ho natrvalo.

Můžete dočasně smazat aka deaktivovat účet IG a poté jej můžete znovu aktivovat, kdykoli budete chtít. Navíc můžete hledat nejnovější IG filtry, které jsou zábavné a veselé!

Zajímá vás, jak dočasně deaktivovat účet IG? Postupujte podle níže uvedených kroků!

Kroky, jak dočasně zakázat Instagram

 • Krok 1 - Otevřete Instagram z prohlížeče na svém smartphonu nebo jiném zařízení, které používáte, a poté se přihlaste ke svému účtu Instagram.
 • Krok 2 - Po vstupu na domovskou stránku vyberte nabídku profil kliknutím na účet vpravo dole. Pokračujte výběrem Upravit profil.
 • Krok 3 - V nabídce Upravit profil vyberte Dočasně deaktivovat můj účet který se nachází vpravo dole.

Dále musíte vyplnit důvod, proč chcete účet deaktivovat, a zadat znovu Heslo Instagram. Pokud ano, vyberte Účet je dočasně deaktivován a váš účet bude dočasně smazán.

To jsou nějaké alias metody jak trvale smazat účet IG, spolu s alternativou pro jeho dočasné vypnutí.

Instagram má skutečně různé výhody, ale pokud se cítíte znuděně a nepohodlně, můžete si na tomto také odpočinout od sociálních sítí.

Baví vás hraní Instagramu? Zjistěte různé zábavné tipy a triky o Instagramu v článcích JalanTikus. Pro ty z vás, kteří se necítí jako doma, gratuluji ke smazání účtu a odchodu ze světa Instagramu.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.