Tech Hack

jak používat auto jako facebook a instagram

Auto like Facebook a Instagram jsou stále oblíbenější. Jak tedy používat automatické lajky? Je to bezpečné? Odpověď najdete zde!

Jak používat auto like lze provést poměrně snadno. Navíc v současné době existuje mnoho automatických stránek a aplikací, které lze používat zdarma.

Získání velkého množství lajků je speciální ocenění pro uživatele sociálních sítí. Každý příspěvek bude co nejatraktivnější, aby získal lajky od sledujících.

Bohužel, i když jste vytvořili příspěvek, který vypadá docela dobře, může se stát, že příspěvek je stále tichý a nemá dostatek lajků.

Ale klidně! Tentokrát Jaka prozradí jak používat autolike aby sociální média byla úspěšná v získávání velkého množství lajků. Zvědavý, že?

Jak používat Autolike na Facebooku a Instagramu

Chcete, aby příspěvky na sociálních sítích získaly hodně lajků? K tomu budete s nadšením používat aplikace pro úpravu fotografií nebo videa ke zkrášlení obsahu.

Tato metoda však někdy nefunguje. I když byly fotografie nebo videa, které nahrajete, vytvořeny s velkými obtížemi, někdy vaše příspěvky stále nezískají lajky.

Jaka vám dá řešení jak používat autolike pro sociální média Facebook a Instagram, protože tato dvě sociální média jsou nejoblíbenější.

Místo zdržování je lepší se jen podívat, jak získat spoustu lajků, jak pro Facebook, tak pro Instagram, pomocí automatického lajku níže!

Jak používat Facebook Auto Like

Máte pocit, že jsou vaše příspěvky na Facebooku tiché a jen tak? Vlastně to můžete oživit velkým počtem lajků u příspěvku.

Jedním ze způsobů, jak získat na Facebooku hodně lajků, je použití automatických webů nebo aplikací, jako je Hizmi Auto Like a YoLikers.

Kromě těchto dvou však stále existuje spousta aplikací a webů podobných automatickým aplikacím, které můžete vyzkoušet zdarma. Jak ji používat, není příliš odlišné, víte!

Pro nedočkavce stačí implementovat jak používat FB auto like které Jaka popíše níže. Okamžitě se podívejte, pojďte!

 • Otevřete aplikaci prohlížeče a navštivte web jako auto. Zde Jaka použije web s názvem Vivoliker (//fb.vivoliker.com/facebook-autolikes).

 • Přejděte dolů a klikněte na Získat přístupový token.

 • Přihlaste se zadáním e-mailu a hesla na Facebooku. Klikněte na tlačítko Získat přístupový token.
 • Zkopírujte veškerý text, který je tokenem, abyste získali hodnocení Líbí se mi. Pokud ano, stiskněte Hotovo kopírování, Další krok.

 • Vložte token dříve do poskytnutého sloupce. Poté stiskněte Přihlásit.

 • Pokud jste se úspěšně přihlásili, stačí se rozhodnout, ke kterému příspěvku chcete přidat lajky a kolik chcete lajků.

Bohužel, když Jaka zkusil tuto metodu, vůbec to nefungovalo. Vážnost, Facebook účet na -zakázáno. Takže pro ty z vás, kteří to zoufale chtějí zkusit, je lepší přemýšlet znovu, dobře!

Jak používat Instagram Auto Like

Instagram je vedle Facebooku také jedním z nejvíce návykových sociálních médií. Není divu, že se mnozí snaží zvyšovat lajky na Instagramu.

Existence na Instagramu je povinná. Jak ale chcete existovat, když je počet lajků malý? Za to můžete zkusit jak používat automatické lajky na Instagramu pod tímto.

 • Otevřete aplikaci prohlížeče na svém mobilním telefonu nebo počítači. Poté navštivte stránku FollowerGratis.co.id (//instagram.followerfree.co.id/).

 • Klikněte Vstupte a přihlásit se pomocí svého účtu na Instagramu.

 • Po úspěšném přihlášení je na stránce mnoho možností. Počínaje přidáváním lajků, přidáváním sledujících, přidáváním komentářů a přidáváním zhlédnutí. Můžete také vidět, kolik sledujících, sledujících a počet vašich příspěvků.
 • Chcete-li přidat lajky, klikněte + To se mi líbí. V průměru dostanete 2 až 7 lajků v 1 příspěvku.
 • Stisknutím zeleného tlačítka s nápisem vyberte příspěvek, který chcete přidat do hodnocení IG +Líbí se.
 • Chvíli počkejte, pak se vám příspěvek líbí. Samotnému Jakovi se podařilo získat 2 IG autolikes zdarma.

Mějte na paměti, že funkce na tomto webu lze využívat pouze v maximální možné míře 1x za půl hodiny prostě. Musíš být trpělivý, bando!

I když je to málo, můžete vyzkoušet tento způsob pravidelného přidávání IG lajků, aby vaše příspěvky získaly hodně lajků.

Výhody a nevýhody používání Auto Like

Kromě toho, že víte, jak zvýšit lajky pomocí webu nebo aplikace, která zvyšuje lajky, musíte také vědět, jaké jsou důsledky, které se za tím skrývají, zde!

No, pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, jaké jsou výhody a nevýhody používání auta pro sociální média, stačí se podívat na krátkou recenzi níže!

Výhody použití Auto Like

Jak víte, auto jako Facebook, Instagram a další sociální média poskytují několik výhod. Patří mezi ně následující:

 • Získejte mnoho lajků během krátké doby
 • Lze použít prostřednictvím webové stránky nebo aplikace
 • Může si vybrat různé reakce na Facebooku
 • Kromě přidávání lajků jsou i další možnosti

Nevýhody použití Auto Like

Za snadným získáváním mnoha lajků vyvstává otázka, zda je bezpečné používat automatické lajky? Níže jsou uvedena některá rizika, která se skrývají. Cokoliv?

 • Vypadá to nepřirozeně, protože lajky během krátké doby přibývají
 • Počet lajků může kdykoli drasticky klesnout
 • Používaný účet na sociální síti může být vývojářem zakázán

To je jak používat autolike FB a IG získat tolik lajků, kolik chcete. Nyní se nemusíte starat o počet lajků pošta-a ty trochu.

Mějte na paměti, že výše uvedená metoda má poměrně nebezpečné riziko. Je možné, že váš účet na sociálních sítích je vyrovnanýzakázáno a nelze ji dále používat.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Reishatia.