Hry

10 nejlepších her všech dob pro Nintendo ds (nds), které musíte hrát!

Díky jedinečné kombinaci duální obrazovky a dotykové obrazovky má Nintendo DS řadu jedinečných her, gang! Zde se chce ApkVenue podělit o 7 nejlepších her pro Nintendo DS

Pokud mluvíme o světě ruční konzole, Nintendo se stalo králem, gangu!

z dob Hráč do teď s Switch Lite, kapesní počítače Nintendo byly na trhu vždy úspěšné, i když existoval odpor Sony.

Z řady ručních konzolí Nintendo však žádná není tak jedinečná jako Nintendo DS která přináší do světa videoher dvě nové funkce.

7 nejlepších her všech dob pro Nintendo DS

V roce 2004 Nintendo otřáslo světem vydáním Nintendo DS, handheldu, který používá dvě samostatné obrazovky s jednou obrazovkou. Dotyková obrazovka.

Na rozdíl od smartphonů se dotykový displej používá na Nintendo DS pomocí stylusu podobné PDA Jakovy střední školy, gangu.

Díky kombinaci těchto dvou funkcí je DS tak populární 2. nejvyšší celkový prodej konzolí v historii herního světa, těsně pod legendární PS2.

Kromě toho tyto dvě funkce také vytvářejí některé velmi jedinečné hry a zde ApkVenue bude diskutovat o seznamu 7 nejlepších her pro Nintendo DS.

1. Phoenix Wright: Ace Attorney - Soudy a soužení

Název je komplikovaný, ale hra vizuální romány z Capcom což z vás dělá právníka Phoenix Wright toto je často považováno za jednu z nejlepších her DS.

Kromě použití jedinečného konceptu, kdy musíte bránit svého klienta u soudu, je tato hra také známá svými funkcemi hlasová kontrola použití mikrofon na Nintendo DS.

Pokusy a neúspěchy sám o sobě je vlastně třetí částí trilogie Phoenix Wright první, takže je dobré hrát první 2 hry jako první.

Ale nebojte se, protože vaše úsilí se vyplatí ve vyvrcholení této hry, která obsahuje mnoho odkazů na své předchůdce a zaručeně vás rozveselí, rozpláče a rozpláče.

2. Profesor Layton a odvinutá budoucnost

Profesor Layton je hra hádanky/vizuální romány umělý Úroveň 5 což vás staví jako Profesor Layton při řešení podivného případu.

Jako profesor Layton budete pověřeni řešením hádanek, abyste mohli pokračovat v příběhu, a hra je úspěšná pomocí funkcí Dotyková obrazovka a duální obrazovka na Nintendo DS.

Tak jako Pokusy a neúspěchy, Odvinutá budoucnost je třetí hrou trilogie Profesor Layton Za prvé a především, všechny hry v této sérii mají velmi silný britský nádech.

Tak jako vizuální romány, tato hra má kvalitní příběh a velmi dobrý konec hořkosladký, zejména pro ty z vás, kteří si zamilovali postavu profesora Laytona.

3. S tebou končí svět

Square-Enix již mají pověst kvality RPG her a znovu s nimi prorážejí S tebou končí svět na Nintendo DS.

V této hře se ujmete role Neku, který je vtažen do tajemné hry v jiné světské verzi Shibuya.

Kromě úspěšného používání funkcí Dotyková obrazovka a duální obrazovka Nintendo DS, S tebou končí svět také známý tím, že je silně inspirován pouliční kultura Japonsko.

Všechny postavy zde mají velmi jedinečný vzhled a tato hra také přichází s soundtrack To je skvělé, bando.

Jedna dodatečná poznámka, tato hra také dostala remake v roce 2018 Nintendo Switch s výrazně odlišným ovládáním a nějakým dalším obsahem.

4. Elitní Beat Agenti

Hra s umělou hudbou iNiS toto je Jakova oblíbená hra, gang, a zaručeně z ní bude vaše obrazovka DS plná škrábanců od stylusu a budou vás bolet ruce.

v Elitní beatoví agenti Budete působit jako skupina tajných agentů podobně jako Muži v černém který pomáhá lidem řešit problémy tancem, gangem.

Koncept je trochu příliš hloupý, ale zaručeně bude velmi zábavný, gangu, zvláště ve vyvrcholení hry, kdy máte za úkol bojovat s mimozemskou invazí pomocí hudby.

Hudba je zde převzata ze západního světa s klasickými písněmi jako Y.M.C.A. z Vesničani kdo bude doprovázet váš tanec.

5. Super Scribblenauts

Jedinečné vlastnosti Nintenda DS činí tuto konzoli plnou her s velmi unikátními koncepty a jednou z nich je i série Scribblenauti z 5. buňka.

Super Scribblenauti je logická hra boční rolování kde vystupujete jako Maxwell ve svém dobrodružství sbírání předmětů jmen Starites.

Jedinečně můžete Maxwellovi pomoci tím, že do hry zavoláte libovolný objekt pomocí textového vstupu. Například psaním žebříkMaxwell dostane žebřík, aby dosáhl na vysokou zem.

Tato hra opravdu podporuje kreativitu hráčů, ale bohužel ji také potřebujete slovní zásoba silná angličtina.

6. The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Série Legenda o Zeldě získala pověst jedné z nejlepších sérií videoher a Duchovní stopy se podařilo udržet tuto pověst.

V této hře převezmete roli Odkaz kdo musí chránit Nová Hyrule a princezna Zelda z hrozeb Malladus.

Stále si nese roztomilý animační styl svého předchůdce, Wind Waker a Fantomové přesýpací hodiny, Duchovní stopy Je zaměřena na dětský trh.

Ale tato hra stále má hratelnost a hádanka typická kvalita Zeldy a i zde můžete ovládat vlak jako způsob dopravy, gangu!

7. Mario & Luigi: Bowserův vnitřní příběh

Série Mario opravdu slavný jako hra plošinovka ale spin-offMario a Luigi nese žánr RPG, jehož kvalita není horší než hlavní série.

v Bowserův vnitřní příběh, vystupujete jako Mario a Luigi díky manipulaci Fawful, zmenší se a vstřebá se do těla Bowser.

Zároveň se musíte také ovládat Bowser ve své snaze získat zpět svůj palác, který zajal Fawful.

Kromě nošení hratelnost Tato hra, která úspěšně využívá jedinečné vlastnosti Nintendo DS, je také plná velmi žaludečních dialogů a momentů.

8. Pokémon Black & White

Když mluvíte o kapesní konzoli Nintendo, nelze nezmínit sérii Pokémon, gang, a zde Jakova volba padla na pár Pokémon Black & White.

Tato hra je třetí hrou Pokémona na Nintendo DS, kde se ujmete role a Trenéři Pokémonů v oblasti Unova inspirovaný městem New York.

Když byla poprvé vydána, Black & White přinesla mnoho nových funkcí, jako je změna ročních období a bitvy 3v3 s mnohem hezčí grafikou.

Navíc v první polovině hry můžete pouze používat 156 nových druhů Pokémonů, gang, díky kterému je tato hra velmi ohromena čerstvý.

9. Nový Super Mario Bros

Aby Nintendo přilákalo srdce otců a matek ke koupi Nintendo DS, využívá nostalgie a vydává Nový Super Mario Bros. (NSMB).

Na rozdíl od seriálu Svět Super Mario který přešel na trojrozměrnou grafiku, NSMB stále nese žánrboční rolovací plošinovka tak jako Super Mario Bros z 80. let.

kromě Plíseň a Jiskra který se stal typickým pro Maria, NSMB je také vybaven funkcemi Super houba nový, díky kterému Mario vyroste do velikosti obrazovky, gangu!

SMB se nakonec stala hrou Nintendo DS s nejvyšším prodejem 30 milionů kopií a dostala pokračování Nintendo 3DS, Nintendo Wii U, a Nintendo Switch.

10. Mario Kart DS

Jedna z nejlepších grafických nds her, která byla vždy základem konzolí Nintendo, je Mario Kart a pro Nintendo DS dali ven Mario Kart DS.

Na rozdíl od svých předchůdců má Mario Kart DS několik nových funkcí, ale nejzajímavější jsou funkce online multiplayer použití Nintendo Wi-Fi připojení.

Kromě toho má Mario Kart DS také nový režim s názvem Režim mise kde hráči dostávají jiné mise než jen vyhrávat závody.

I když je tato hra velmi stará, je stále zábavnější než hrát Prohlídka Mario Kart pro Android a iOS, které mají fuzzy ovládání.

To je vše, gangu, seznam 7 nejlepších her pro Nintendo DS podle Jaka. Ve skutečnosti existuje spousta dalších her, jako je Pokémon Black & White které sem Jaka chce zahrnout.

Ale kvůli prostorovým a časovým omezením se Jaka rozhodl vybrat jedinečnou hru, která využívá jedinečné funkce DS, které nikde jinde nenajdete.

Samozřejmě můžete hrát výše uvedené hry pomocí emulátoru Nintendo DS, ale může to být trochu obtížné, protože využívá jedinečných funkcí kapesního počítače Nintendo DS.

Hráli jste někdy výše uvedenou hru? Nebo možná máte doporučení na další hry pro Nintendo DS? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri