Software

jak plynule streamovat na Androidu bez zpomalení nebo ukládání do vyrovnávací paměti

Streamování na smartphonu je zábava, jen je to otravné, že když často bufferujete? Aby bylo streamování ještě zábavnější, má Jaka tentokrát způsob, jak streamovat na Androidu bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Sledování televize je stále snazší, protože internet stále rychle roste. S řadou smartphonů od různých plošina, zážitek ze sledování televize přes internet je stále jednodušší. kromě proud přes počítač, nyní můžete proud přímo přes chytrý telefon. No, tentokrát to Jaka dá jak proud TV na Androidu běží hladce bez ukládání do vyrovnávací paměti.

  • Už vás nebaví sledovat pořady s arašídovou hudbou? Hodinky v lepší kvalitě streamu zde
  • 3 nejlepší aplikace pro streamování hudby pro Android 2015 ZDARMA!
  • Jak ušetřit internetovou kvótu při streamování YouTube na Androidu

Nadřazenost proud na Androidu je to, že můžeme sledovat oblíbený pořad přímo prostřednictvím chytrého telefonu, aniž bychom museli procházet přes počítač nebo konvenční televizi. Je to prostě slabost proud je často ukládání do vyrovnávací paměti z různých důvodů.

Jak streamovat bez ukládání do vyrovnávací paměti

Není to nepříjemné, když se místo toho bavíte sledováním televize nebo oblíbeného pořadu ukládání do vyrovnávací paměti. I ti, jejichž záměrem je zbavit se únavy sledováním televize, se mohou rozpadnout a otočit se, aby byli mrzutí. Proto musíte vědět jak proud bez ukládání do vyrovnávací paměti, takže můžete hladce sledovat televizi kdykoli a kdekoli.

Použijte super rychlou internetovou síť

Skutečnost, že internet v Indonésii je velmi pomalý, je nepopiratelná. Jedním ze způsobů je využití v současnosti propagované superrychlé internetové sítě 4G LTE. Pokud jde o používání této super rychlé internetové sítě, měli byste věnovat pozornost dvěma věcem. Nejprve musíte samozřejmě použít smartphone, který podporuje síť 4G LTE. V Indonésii bylo k prodeji mnoho cenově dostupných smartphonů, které nabízejí podporu 4G LTE (přečtěte si: 5 nejlepších 4G smartphonů Android za cenu 1 milionu, takže si můžete svobodně vybrat.

Za druhé musíte použít speciální SIM kartu, která podporuje sítě 4G, což je tzv U-SIM. U-SIM můžete získat zakoupením nové karty nebo její výměnou na servisní středisko od operátora, kterého používáte.

Vyčistit mezipaměť

Jak Jaka jednou naznačil v 11 způsobů, jak udržet Android rychlý, mezipaměti díky tomu bude váš Android rychlejší při otevírání aplikací. Ale také to stále více zpomaluje váš výkon Androidu mezipaměti který je na vašem Androidu. Jeden z výkonů, který také poklesl kvůli mezipaměti je rychlost internetu, protože internet také vyhovuje mezipaměti. Vždy čištěním mezipaměti na vašem smartphonu Android, získáte rychlejší a plynulejší výkon smartphonu proud bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Použijte Mivo TV

Pokud máte opravdu rádi hudbu a nechcete si nechat ujít své oblíbené pořady, musíte to zkusit televize Mivo. Poskytnutím 55 místních a mezinárodních televizních pořadů, Mivo TV lze přistupovat z PC nebo přímo přes váš Android. Stáhněte si Mivo z odkaz které Jaka poskytuje, abyste mohli proud bez ukládání do vyrovnávací paměti na Androidu.

Video & Audio Media & Video Apps STÁHNOUT

Pomocí Mivo můžete upravit kvalitu výsledného obrazu během proud. Aby proud bez ukládání do vyrovnávací paměti, Vysoká kvalita v Mivo neaktivujte. Neaktivací funkce Vysoká kvalita proud na Mivo, můžete proud bez ukládání do vyrovnávací paměti i když používáte 3G síť. Dopad je, že kvalita obrazu není ostrá, ale alespoň můžete proud bez ukládání do vyrovnávací paměti protože kvalita obrazu je světlá.

No, to byl způsob, jak hladce běžet proud bez ukládání do vyrovnávací paměti na Androidu. Pomocí metody, kterou dal Jaka, to pak můžete hladce udělat proud a užijte si své oblíbené pořady kdykoli a kdekoli.