Fintech

jak zaregistrovat kredivo, aby bylo rychle schváleno

Stále nevíte, jak si zaregistrovat účet Kredivo, abyste mohli splatit svůj vysněný gadget? Zde jsou jednoduché kroky pro registraci nejnovějšího účtu Kredivo 2021.

Jak zaregistrovat Kredivo je velmi snadné a není vůbec složité. Registrací do Kredivo můžete na splátky platit různé předměty svých snů. Jak na to se dozvíte v tomto článku!

Díky rychlému rozvoji technologií lze nyní proces finančních transakcí provádět digitálně, což je samozřejmě velmi praktické a snadné.

Ve skutečnosti lze v tuto chvíli zažádat o půjčku nebo splátky vše provést pouze pomocí žádosti o půjčku na vašem mobilním telefonu Android nebo iOS.

Existuje mnoho aplikací, které k tomu můžete použít, jedna z nich je Kredivo, aplikace digitální kreditní karty, která vám usnadní splácení položek, které si chcete koupit.

Jak již ze sloganu vyplývá, můžete nakoupit nyní a zaplatit později do 30 dnů bez úroků nebo na splátky. Velmi zajímavé, že?

Podmínky registrace Kredivo

Než Jaka vysvětlí, jak si zaregistrovat účet Kredivo, nejprve se ujistěte, že splňujete následující požadavky, aby vaše žádost mohla být rychle přijata.

 • Status indonéského občana (WNI).
 • Věk od 18 do 60 let.
 • Sídlí v Greater Jakarta, Bandung City, Surabaya, Medan, Palembang, Semarang, Bali Island, Malang, Makassar, Yogyakarta, Solo, Cirebon a Sukabumi.
 • Minimální příjem 3 miliony IDR měsíčně.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, můžete později požádat o vytvoření účtu Kredivo Basic a Premium. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Základní účet KredivoPrémiový účet Kredivo
0% úrok, maximální limit 3 miliony IDR, maximální doba splatnosti 30 dníÚrok 2,6 % měsíčně, maximální limit 30 milionů IDR, minimální útrata 1 000 000 IDR, výběr splatností 3, 6, až 12 měsíců

To je to, co je odděluje. Stačí si vybrat požadovaný účet podle svých schopností a přání.

Jak si snadno zaregistrovat účet Kredivo na HP

Díky nabízeným výhodám jsou aplikace digitálních kreditních karet, jako je Kredivo, velmi žádané. Víte však, jak se zaregistrovat k účtu Kredivo, aby byl okamžitě schválen?

Pro ty z vás, kteří se chtějí zaregistrovat na Kredivo, ale nevíte jak, zde Jaka vysvětlí celý postup.

Podívejte se, jak se zaregistrovat pro následující 12měsíční splátky Kredivo.

 1. Stažení aplikaci Kredivo, otevřete aplikaci a stiskněte Začít.
Finance Apps PT FinAccel Digital Indonesia KE STAŽENÍ
 1. Vybrat Požádejte o Kredivo.
 1. Vyberte typ účtu. Účty Basic a Premium si můžete vybrat podle svých potřeb a poté stiskněte tlačítko Pokračovat.
 1. Vyplňte údaje co je potřeba, jako průkaz totožnosti s fotografií, fotografie selfiea účet tržiště. Až budete hotovi, vyberte tlačítko Předložit.
 1. Kompletní informace o osobních údajích počínaje jménem, ​​adresou, výší mzdy a dalšími. Poté zkontrolujte prohlášení o souhlasu a vyberte tlačítko Předložit.
 1. Počkejte, až vás tým Kredivo bude dále kontaktovat, protože váš účet bude zahrnut do procesu ověření týmu Kredivo.

Výhody a nevýhody Kredivo

Není málo případů, kdy jsou lidé zadlužení on-line. To se může stát, protože detailně nevědí, jaké jsou výhody a nevýhody použité aplikace.

Než si zaregistrujete účet Kredivo, měli byste nejprve zjistit, jaké jsou nabízené výhody a nevýhody, abyste se necítili v pasti.

Výhody aplikace Kredivo

Pro ty z vás, kteří chtějí pro půjčku zvolit aplikaci Kredivo on-line, zde jsou výhody, které tato aplikace nabízí.

1. Výše ​​limitu je poměrně velká

Počet limitů, které aplikace Kredivo poskytuje, je poměrně velký, víte.

Pokud se zaregistrujete Zaplatit účet do 30 dnů je výše daného limitu 3 miliony Rp. Mezitím, pokud se zaregistrujete Splátkový účet, můžete získat limit, který dosahuje 20 milionů Rp.

2. Snadný proces žádosti o půjčku

Na rozdíl od půjčování peněz od poskytovatele úvěru nebo banky, které vyžaduje mnoho podpůrných dokumentů, vám Kredivo vše usnadní.

Jak si u Kredivo půjčit peníze je velmi snadné, protože se spoléháte pouze na chytrý telefon, internetový balíček a fotografie dokumentů a osobních údajů.

Navíc proces odsouhlaseníTaky to netrvalo dlouho, lol. Ve skutečnosti můžete během 1x24 hodin získat úvěrový limit bez průzkumu, jako když si půjčujete v bance.

3. Bez DP

Aplikace Kredivo poskytuje i výhodu, a to absenci záloha (DP), poplatky za správu a roční poplatky, jako jsou běžné kreditní karty, gang.

To je jistě jedna z výhod Krediva, která přitahuje zájem svých zákazníků.

Tímto způsobem musíte zaplatit pouze cenu produktu plus stanovenou úrokovou sazbu.

Nevýhody aplikace Kredivo

Nejen výhody, žádosti o půjčku on-line včetně Krediva má samozřejmě některé nevýhody, které musíte vědět.

Zde jsou některé z nevýhod používání Kredivo. Než označíte Kredivo za podvod, měli byste si to přečíst jako první.

1. Úroková sazba

Moc se neliší od žádosti o půjčku on-line Na druhou stranu Kredivo bude svým zákazníkům samozřejmě účtovat úrokové sazby. Úroková sazba nabízená touto aplikací Kredivo je 2.6% za měsíc.

Proto je lepší, abyste si rozhodnutí o využití úvěrového rámce pečlivě zvážili on-line Je to proto, že úroková sazba Kredivo je poměrně vysoká.

2. Pokuta za prodlení

Kromě úrokových sazeb jsou to samozřejmě i pokuty, které budou zákazníkům účtovány při prodlení se splátkami.

U samotné aplikace Kredivo je sankce za pozdní platbu cca 3% za měsíc.

Pokud tedy chcete úvěr využívat i nadále on-line Tím je zajištěno, že jste schopni splácet každý měsíc dle dohodnutého data splatnosti, ano.

Tabulka simulace transakcí Tenor a Kredivo

Kredivo samo poskytuje tenory pro své zákazníky od 3 měsíce, 6 měsíců, dokud nebude nejdelší 12 měsíců s úvěrovým limitem až 20 milionů Rp.

Pro ty z vás, kteří se zajímají o online půjčování peněz nabízené společností Kredivo, zde Jaka uvádí simulační tabulku pro transakce společnosti Kredivo.

Poznámky:

Možnosti platby30 dní3 měsíce6 měsíců12 měsíců
Úrok za měsíc0%2,60%2,60%2,60%
Splátka za měsíc-718 670 IDR385 340 IDRRp 218 670
Celková platba2 000 000 IDRRp 2 156,010Rp 2 312 040Rp 2 624 040

Tipy pro rychle schválené příspěvky Kredivo

Ve stavu naléhavé, samozřejmě potřebujete peníze rychle. Bohužel existuje několik věcí, kvůli kterým trvá přijetí vaší žádosti Kredivo nebo dokonce zamítnutí dlouho.

Abyste tomu zabránili, ApkVenue má tipy a triky, aby vaše aplikace Kredivo byla rychle schválena a okamžitě prošla. Zde jsou tipy:

 1. Ujistěte se, že splňujete požadavky: Ujistěte se, že splňujete všechny základní požadavky, od věku, bydliště až po příjem.

 2. Dvojitá kontrola dokumentů a úplnosti dat: Ujistěte se, že mezi dokumenty nejsou žádné překlepy nebo dokonce nesrovnalosti v datech, protože to může prodloužit schvalovací proces.

 3. Věnujte pozornost výplatním páskám a Tok peněz: Kromě splnění minimálního příjmu (3 miliony měsíčně) se ujistěte, že máte tok peněz zdravé, jako je bezdlužnost nebo pravidelné splácení dluhů.

To bylo o tom, jak se zaregistrovat na Kredivo, jak se zaregistrovat na Kredivo ve 12měsíčních splátkách, o výhodách a nevýhodách a také o tenoru, který poskytuje aplikace Kredivo.

A co vy, stále máte zájem využít možnosti peněžní půjčky? on-line nabízí Kredivo?

Nejprve byste měli své rozhodnutí pečlivě zvážit, abyste se nezadlužili, OK!

Přečtěte si také články o Fintech zajímavější od Shelda Audita.

Copyright kandynation.com 2022