Produktivita

snadný způsob, jak vytvořit obrázkové a fotografické vodoznaky na Androidu

Vodoznak nebo vodoznak může být známkou toho, že na fotografii nebo obrázek se vztahují autorská práva. Aby bylo sdílení na sociálních sítích ještě bezpečnější, zde je snadný způsob, jak obrázky a fotografie vodoznakem na Androidu.

Ve fotografickém díle, vodoznak nebo vodoznak je známkou toho, že někdo fotku má a musí mít povolení ji použít. S vodoznak Nemusíte váhat ani se sdílením na sociálních sítích.

Místo použití PC nebo notebooku vytvářejte a přidávejte vodoznak na obrázcích a fotografiích lze nyní snadno provádět na smartphonu. Zde vám Jaka řekne snadný způsob, jak to udělat vodoznakové obrázky a fotografie na Androidu.

  • 10 fotek skutečných událostí za těmi nejúžasnějšími fotkami
  • 5 nejlepších moderních aplikací pro úpravu fotografií, které MUSÍTE používat!
  • 15 vtipných fotografií při napodobování fotografií umělců Instagramu

Snadné způsoby, jak vytvořit obrázkové a fotografické vodoznaky na Androidu

  • Poprvé si musíte stáhnout aplikaci Přidat vodoznak zdarma Dostupné v Google Play obchod zdarma.
AndroidVilla Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
  • Pak přidejte fotky s klepnout **+** a vyberte **Načíst obrázek** pro výběr obrázku. Poté vyhledejte fotografie nebo obrázky v příslušném adresáři klepnout **OK**.
  • Pak můžete nastavit vodoznak co chcete vytvořit, od psaní po obrázky. Nezapomeňte nastavit tloušťku, velikost, natočení a polohu vodoznak nastavením posuvníky.
  • Finále klepnout Ikona **Odeslat** a vyberte adresář, do kterého chcete fotografii uložit. Stiskněte znamení kontrolní seznam v dolní části obrazovky zahájíte proces přidávání vodoznak.
  • Automaticky daná fotografie nebo obrázek vodoznak byla uložena a nyní ji můžete sdílet na sociálních sítích.

No, to je snadný způsob, jak to udělat vodoznak obrázky a fotografie na Androidu. Neváhejte proto sdílet své snímky na sociálních sítích. Zaručeně víc hity OK! Co myslíš? Podíl váš názor v kolonce komentářů ano!

Přečtěte si také články o Fotografie nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.