Software

6 způsobů, jak číst zprávy Whatsapp bez viditelných modrých klíšťat

WhatsApp Web a stav zprávy byly přečteny nebo nebyly ve formě modrého zaškrtnutí. A tady je recenze, jak číst WhatsApp bez modrého zaškrtnutí..

Po akvizici společností Facebook WhatsApp úspěšně dosáhl úžasných čísel jako aplikace zasílání zpráv nejlepší na světě. Až dosud bylo WhatsApp používáno tolik jako 990 milionů uživatelů okolo světa. Skvělé, že? Není divu, že když otevřete WhatsApp, vaše kontakty WhatsApp budou každým dnem růst.

Přestože stále roste, zdá se, že WhatsApp nepřestal zavádět nové funkce. Nová funkce, kterou WhatsApp stále zavádí, je WhatsApp Web a stav zprávy byl přečten nebo ne ve formě modrého zaškrtnutí. A tady je recenze, jak číst WhatsApp bez modrého zaškrtnutí, které by mělo být viditelné.

  • Jak používat 2 WhatsApp současně na 1 mobilu, nekupujte si nový mobil!
  • 5 typů nebezpečných podvodů, které útočí na uživatele WhatsApp
  • Těchto 14 tipů pro WhatsApp (možná), které jste dosud neznali

Jak číst WhatsApp bez viditelného modrého zaškrtnutí

Pro ty z vás, kteří často používáte WhatsApp, jste se mohli cítit otráveni, protože vaše soukromí ignorování něčích zpráv je ohroženo. Představte si, že teď lidé mohou vědět, že jste zprávu četli nebo ne. Takže nakonec není dobré, když ho chceš taky ignorovat? No, ApkVenue, existuje způsob, jak skrýt stav přečtených zpráv na WhatsApp.

Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

1. Podívejte se do Rychlého nastavení

Máte příchozí zprávu WhatsApp od osoby, které se vyhýbáte? Může to být bývalý nebo dokonce povýšení. Chcete-li se vyhnout zobrazení modrých značek ve zprávách, které čtete, můžete příchozí zprávy číst pouze z Rychlého nastavení. Zprávy WhatsApp přečtené pomocí Rychlého nastavení nebo Notifikační lišty nebudou u odesílatele zobrazovat modré zaškrtnutí.

2. Používání widgetů

Kromě zkrášlení vzhledu Domovská obrazovka váš smartphone s Androidem, Widgety WhatsApp má další funkci, kterou lze použít ke čtení zpráv WhatsApp, aniž by o tom odesílatel věděl. Dokud budete ve Widgetu číst pouze příchozí zprávy, modrá značka zaškrtnutí u odesílatele se nezobrazí. Jakmile však odpovíte, zobrazí se modrá značka zaškrtnutí.

3. Metoda režimu letadla

Vy sami musíte být naštvaní, není to tak, že zpráva byla přečtena, ale nebyla zodpovězena? Ano, určitě se budete cítit opomíjeni. Aby vaše činy ignorování zpráv lidí nezranily jejich city, můžete použít jednoduchou metodu bez pomoci aplikace. Chcete-li si přečíst zprávu WhatsApp, aniž byste odesílateli zaškrtli modrý šek, můžete přejít na Režim Letadlo když přijde zpráva. Poté si zprávu přečtěte. Po přečtení můžete režim Letadlo znovu ukončit. Výsledek, povídat si na odesílateli se nezmění na modré zaškrtnutí. Je to snadné, že? Tato metoda se však vztahuje pouze na uživatele iPhone, zatímco na Androidu nikoliv.

4. Nastavení soukromí na WhatsApp

Pokud je to komplikované, musíte pokaždé vstoupit do režimu Letadlo povídat si přihlaste se, můžete použít další metody poskytované WhatsApp. Jmenovitě tak, že přejdete do nastavení WhatsApp a poté vyberete Účet. Po zadání nastavení účtu vyberte Soukromía poté změňte možnosti Naposledy viděn se stává nikdoa zrušte zaškrtnutí této sekce Přečtěte si účtenky.

Později každý povídat si to, co čtete, se u příjemce nezmění v modré zaškrtnutí. Bohužel to také zabrání tomu, abyste věděli, zda vaši zprávu příjemce přečetl nebo ne.

5. Použijte WhatsApp Web

Po uvedení na trh na konci roku 2015 Web WhatsApp podporuje mnoho webových prohlížečů. Jedním z nich je Mozilla Firefox. No, pomocí prohlížeče Mozilla můžete skrýt modrou značku v povídat si které si přečtete na WhatsApp. Metoda, nainstalujte doplněk ShutApp Add-on v prohlížeči Mozilla, který používáte. Stáhněte si ShutApp zde. A to lze použít pouze v prohlížeči Mozilla.

Chcete-li jej použít, klikněte v sekci na ikonu WhatsApp Panel nástrojů pro aktivaci ShutApp, když používáte WhatsApp Web. Po kliknutí přejdete přímo na Režim ochrany osobních údajů WhatsApp. Dalším kliknutím ukončíte relaci, pokud nechcete skrýt stav přečtení u odesílatele zprávy WhatsApp.

Aplikace prohlížeče Mozilla Organization KE STAŽENÍ

6. Použití WhatsApp Plus

Stejně jako jeho jméno, WhatsApp Plus vybavený nesčetnými výhodami oproti Oficiální WhatsApp. Jednou ze zajímavých funkcí, které poskytuje WhatsApp Plus, je možnost skrýt stav on-line, modré zaškrtnutí při přečtení zprávy, dvojité zaškrtnutí při přečtení zprávy a další. Takže s WhatsApp Plus můžete snadno skrýt stav čtení na WhatsApp.

Mějte na paměti, jako návrh neskrývejte druhý stav zaškrtnutí. Protože Jaka nikdy nezažil příchozí zprávy tak pomalé. Stáhněte si aplikaci WhatsApp Plus odkaz který jaka poskytuje ano. Poté nainstalujte WhatsApp Plus apk jako obvykle.

Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv JalanTikus KE STAŽENÍ

Jak snadné je tedy číst WhatsApp bez modrého zaškrtnutí a vaše soukromí na WhatsApp je nyní bezpečnější, že? Takže můžete ignorovat zprávy svých přátel WhatsApp, aniž byste se museli obávat, že zraníte jejich city.