Clash Royale

nejlepší kombinace karet (battle deck) arena 7 clash royale

Zde je několik příkladů nejsilnějších kombinací karet v Arena 7 Clash Royale. Nejlepší formace bitevních palub v Arena 7 Royal Arena.

Nastavení kombinace karet pro hraní v Arena 7 Clash Royale je důležitá věc. S použitím nejsilnější formace Battle Deck bude samozřejmě nepřátelská věž Clash Royale jen těžko zničitelná a nepřátelskou věž můžete zničit snadno.

Aréna 7 nebo jak se běžně říká Royal Arena je aréna Clash Royale, kterou lze použít, pokud hráč dosáhl Trofej 2000. Arénu 7 obvykle obývají hráči s úrovní 6, úrovní 7, úrovní 8, úrovní 9, úrovní 10 a úrovní 11. Nezřídka v Royal Areně hrají i hráči úrovně 12.

  • Nejlepší Arena 4 karetní kombinace (Battle Deck) Clash Royale
  • Nejlepší Arena 5 karetní kombinace (Battle Deck) Clash Royale
  • Nejlepší kombinace karet (Battle Deck) Arena 6 Clash Royale

Kombinace karet (bitevní paluby) Nejlepší v Arena 7 Clash Royale

V Aréně 7 je možné získat několik nových karet. Mezi tyto karty patří: Královský obr, Tři mušketýři, Temný princ a Princezna. Zde jsou některé z nejlepších kombinací karet v Aréně 7, které můžete použít:

To jsou některé z nejsilnějších kombinací Battle Deck v Royal Areně. Pokud máte jinou kombinaci, nezapomeňte podíl ve sloupci komentářů. Pro ty z vás, kteří Clash Royale ještě nehráli, stáhněte si nejnovější Clash Royale Android zde. Hodně štěstí!

Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ