Produktivita

jak udělat přední fotoaparát stejně dobrý jako zadní fotoaparát na telefonu Android

Chcete mít dobrý přední fotoaparát smartphonu? Není třeba kupovat, přečtěte si tento článek a najdete odpověď.

V současné době je spokojeno stále více uživatelů smartphonůselfie zábava, jak o samotě, tak s kolegy a přáteli. To se děje po mnoha výběrech smartphonů, které mají dobré přední fotoaparáty. Ale bohužel, vyrobené fotografie nejsou tak dobré jako záběry ze zadní kamery, zejména přední kamery na smartphonu Android za nízkou cenu.

Mnoho lidí proto touží po telefonu s Androidem, který má nejlepší přední fotoaparát. Bohužel takový smartphone rozhodně nebude cenově dostupný. Jaký je tedy správný způsob řešení takového problému? Jaka má řešení, jak udělat přední kameru stejně dobrou jako zadní.

  • Hands On OPPO F1 Plus: Selfie King s 16MP přední kamerou
  • 5 chytrých telefonů s nejlepšími předními fotoaparáty, které si musíte koupit!

Jak udělat přední kameru stejně dobrou jako zadní

Ano, účinný způsob, jak zajistit, aby byla kvalita předního fotoaparátu vašeho telefonu Android stejně dobrá jako zadní, je použití zajímavé aplikace. To je pravda, pomocí určitých zajímavých aplikací můžete skutečně dosáhnout kvality předního fotoaparátu stejně dobré jako zadního fotoaparátu smartphonu, který používáte. Takže již neexistuje žádná omluva, pokud je vaše přední kamera špatná. Pokud je to stále špatné, znamená to, že váš smartphone je rozbitý. Hehehe.

1. Použijte aplikaci BestMe Selfie Camera App

Aplikace Photo & Imaging RC PLATFORMA KE STAŽENÍ

Anopomocí aplikace Selfie kamera BestMe je spolehlivý způsob, jak zobrazit výsledky pohledné a pohledné přední kamery. Tato aplikace poskytuje řadu okouzlujících filtrů fotoaparátu, takže selfie s přáteli nebo sami se můžete pochlubit na jakékoli sociální síti. Jak?

  • Otevřete aplikaci Bestme Selfie Camera a poté vyberte možnost filtru se symboly tří malých červených, modrých a žlutých kroužků.
  • Možností filtrování je mnoho, ale podle Jaka je nejlepší kategorie Definovaný pak Lahůdka. Pro Jakovu velmi indonéskou pleť je tento filtr velmi vhodný. Výsledky jsou také blízké záběrům zadní kamery.
  • Poté filtrujte podle kategorie půvab a přejděte na možnosti Rubín být pro vás také zajímavou volbou. I když jste v místnosti se skromnou intenzitou světla, je tento filtr docela pevný.
  • Pokud stále není optimální, můžete upravit úroveň jasu pouhým posunutím pravé obrazovky nahoru. Je to snadné, že?

2. Přední blesk, díky kterému je cool

Aplikace Fotografie a obrázky elesbb STÁHNOUT

Pokud nejste spokojeni s používáním aplikace BestMe Selfie Camera, můžete stále používat jiné aplikace, jmenovitě 3F nebo Přední blesk. Tato aplikace bohužel není dostupná v Obchodě Google Play. Ale nebojte se, stáhnout si ho můžete na JalanTikus. Před instalací se ujistěte, že jste schopni instalovat aplikace třetích stran pomocí Nastavení > Zabezpečení > klíště "Neznámé zdroje". Po instalaci se podíváme na proces níže.

  • Když jej použijete poprvé, bude zde možnost Dokončete akci pomocí fotoaparátu, Vybrat jen jednou nebo Vždy.
  • Po zadání kamery vyberte možnost připraven který je uprostřed.
  • Pokud jste již zaujali pozici selfie co nejlépe, stiskněte obrazovku kdekoli podle svého pohodlí

No, obrazovka zbělá. Nepanikařte! Stačí stisknout červenou tečku, která odpovídá té, kterou jste stiskli předtím, a poté ji chytit selfie tvoje nejlepší chlapi. Pokud jste stále zmatení, přečtěte si článek Jak vytvořit blesk pro přední kameru telefonu Android.

Pro aplikace Front Facing Flash nebo 3F, pokud máte trochu problémy s hledáním fotek v Galerii, pak můžete použít aplikace jako File Commander a podobně. Pokud ne, můžete se na to podívat Správce souborů > Obrázky > Přední obrázky Flash.

Dvě výše uvedené aplikace mohou pořizovat snímky selfie jsi stejně dobrý jako zadní kamera lol chlapi. Přední blesk je navíc velmi účinný pro použití i za špatných světelných podmínek, například v noci. Připraven kselfie s dobrými výsledky? Podělte se o své zkušenosti ve sloupci komentářů níže.