Hry

Tyto 4 hry pro Android napodobují počítačové hry, číslo 1 musíte vyzkoušet!

Existuje také mnoho verzí podobných her, jako jsou FPS, MOBA, MMORPG a mnoho dalších. Počínaje velmi podobným PC verzi až po podobný styl hraní

Popularita PC her je nezastavitelná, až do té míry, že někdo vytvořil kopie, které jsou podobné verzi pro PC. Při této příležitosti vám budou představeny hry pro Android, které napodobují počítačové hry.

Existuje také mnoho verzí podobných her, jako jsou FPS, MOBA, MMORPG a mnoho dalších. Počínaje velmi podobným PC verzi až po podobný styl hry a vše je zabaleno níže.

  • Těchto 7 her se prohlašuje za nejlepší RPG hry všech dob, souhlasíte?
  • 5 nejlepších simulačních her pro Android 2017
  • 5 nejlepších FPS her na PC pro Ngabuburit Friends

Zde jsou 4 hry pro Android, které napodobují počítačové hry

1. Dračí hnízdo: Saint Haven

Na první pozici je hra Dračí hnízdo: Svaté nebe, tato hra je vytvořena technologií Mobile Embedded Technology. Tato hra je velmi podobná PC hře Dragon Nest, která byla vydána.rozvíjet od Gemscool. Počínaje příběhem a postavami až po herní žánr, i když oba jsou inspirovány filmem Dragon Nest. Za to si ji mohou zájemci stáhnout přímo na JalanTikus.

2. Mobilní legendy

Mobile Legends je žánrová hra MOBA umělý Mooton spuštěna pro mobilní zařízení. Mobilní legendy sama o sobě je v současnosti hodně diskutovaná hráči protože hra je velmi podobná PC MOBA hře, konkrétně League of Legends nebo LoL od Gareny.

Samotná podobnost hry počínaje žánrem, hratelností, hrdiny, kteří jsou zabaleni do mobilní verze, dělá z této hry klon hry LoL na PC. Pro ty z vás, kteří si chtějí hru vyzkoušet, si ji můžete stáhnout na JalanTikus.

3. Krizová akce

Krizová akce sám je součástí hry pro Android, která napodobuje jednu ze slavných počítačových her Point Blank od Gareny. Ačkoli má jiné uživatelské rozhraní než Point Blank nebo PB, tato Crisis Action má podobnosti s hrou PB. Je to vidět na žánru, hratelnosti a zbraních, které jsou prakticky podobné a napodobeniny PB.

4. Mistr arény

Hrou pro Android, která napodobuje poslední PC hru, je hra Arena Master. Hry Mistr arény samo o sobě je hra příležitostná akce vyvinutý společností Nexon Company. Tato hra samotná má 60% podobnost se hrou Lost Saga na PC od Gemscool. Arena Master lze říci, že je klonem Lost Saga na mobilních zařízeních a stáhnout si ji můžete na JalanTikus.

Závěr

Všechny výše uvedené hry lze považovat za napodobeniny, ale je jasné, že výše uvedené hry mají své vlastní vlastnosti, díky kterým jsou zajímavé.

Tady je 4 android hry, o kterých lze říci, že jsou klony počítačových her, doufám, že to bude užitečné. , nezapomeňte zanechat stopu ve sloupci komentářů a sdílet ji se svými přáteli.