Software

jak zjistit, kdo čte chat ve skupinovém řádku

Není to nepříjemné, když chatujete ve skupinách, ale někteří lidé jen čtou? Nezapojujte se do konverzace. No a Jaka tentokrát dá způsob, jak zjistit, kdo četl chat ve skupině LINE.

Popularita LINE Messengeru je nezpochybnitelná. Mnoho nabízených nových funkcí vytváří povídat si on LINE není nikdy nuda. Protože můžeme chatovat, telefonovat a videohovory, chatovat spolu ve skupinových chatech.

A co je více vzrušující, na LINE můžeme vytvářet skupiny povídat si jehož členové dosahují 200 lidí. Dokážete si představit, jak vzrušující je sejít se s 200 lidmi? Zatímco WhatsApp může pouze 100 lidí. A opět, na LINE je mnoho skupin, které lze posílat, stejně jako mnoho dalších zajímavých funkcí. Aby byla skupina vzrušující, Jaka poskytne způsob, jak zjistit, kdo četl chat ve skupině LINE.

  • Ušetřete svou paměť Android pomocí aplikace LINE Lite
  • Jak nainstalovat více účtů LINE na Android
  • Jak deaktivovat oznámení o pozvánkách do hry na LINE

Zjistěte, kdo čte chaty v LINE skupinách

S možností pojmout až 200 členů je jisté, že ne všechny skupiny LINE budou aktivní. No, někdy je to nepříjemné, když jsou lidé, jejichž jedinou prací je číst povídat si pouze, ale nechcete odpovídat ani se účastnit interakcí. Chladný termín je právě takový tichý čtenář pouze. Nakonec se určitě budeme cítit nepříjemně. Cítí se být sledován, že?

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

No, abyste věděli, kdo to bude tichý čtenář, musíte vědět, kdo četl povídat si ve skupině LINE. No, způsob, jak zjistit, kdo četl povídat si V této skupině LINE je to opravdu snadné.

Použijte LINE Lite

Chcete-li zjistit, kdo četl povídat si ve skupině LINE můžete použít LINE Lite. LINE Lite na první pohled, je to aplikace LINE, ale s omezenými funkcemi. ON LINE Lite nenajdete funkce hovor a videohovor, Časová osa, obchod s nálepkami, tématický obchoda fotoalba; tím je lehčí. LINE Lite je zaměřen pouze na chatování.

Aplikace Social & Messaging LINE Corporation KE STAŽENÍ

Používáním LINE Lite ušetříte více na kvótě. A také se váš Android stane efektivnější RAM. Pojďme si stáhnout LINE Lite z odkaz který Jaka poskytl. Poté nainstalujte apk LINE Lite, který jste si stáhli jako obvykle.

Po stažení LINE Lite vy přihlásit se pomocí svého účtu LINE. Později se účet na vašem LINE MEssengeru automaticky spustí odhlásit se.

Chcete-li zjistit, kdo četl povídat si jste ve skupině LINE, stačí do skupiny vstoupit povídat si na LINE Lite. Pak povídat si jako obvykle.

Později se objeví počet lidí, kteří četli povídat si my. Je uvedena v kombinaci písmen a číslic, například R 1. To znamená, že vaši zprávu přečetl jeden člen skupiny.

Klikněte prosím na text R1. Výsledek se objeví, kdo četl povídat si ty jsi.

Snadné není způsob, jak zjistit, kdo četl povídat si v této skupině? Prostě musíte používat LINE Lite s omezenými funkcemi. Mezitím, pokud používáte LINE Messenger, získáte spoustu zábavných funkcí, ale nemůžete vědět, kdo bude tichý čtenář ve skupině LINE. Co preferujete, LINE Messenger nebo LINE Lite?