Hry

nový způsob, jak zjistit odpověď na mozkové souboje, abyste mohli vyhrávat

Vzhledem k popularitě hry Brain Duel v Indonésii přináší Jaka spoustu tipů ohledně Brain Duel. No, tentokrát se ApkVenue podělí o nový způsob, jak najít odpovědi na Duel Brains, abyste i nadále vyhrávali. Chtít? Pojďme si přečíst celý článek.

Vzhledem k popularitě hry Duel Brain v Indonésii Jaka často vidí lidi hrát ji v TransJakartě, ve výtazích nebo dokonce v hangoutech. Zajímavé je, že se říká, že Duelu Otakovi se podařilo posunout popularitu Clash of Clans (COC) v Indonésii! Co myslíš? Abyste udrželi krok s popularitou Duel Otak, ApkVenue také poskytuje mnoho zábavné tipy o Brain Duelu.

 • Jak získat Premium Brain Duel zdarma
 • Jak znát odpověď na souboj mozku, abyste stále vyhrávali
 • Je prokázáno, že tyto 3 způsoby vám pomohou vyhrát v mozkovém souboji

Poté, co Jaka dříve poskytl 2 tipy na vytvoření Brain Duel MEME a strategie, jak vyhrát Brain Duel, tentokrát opět ukáže Jaka nejnovější trik Brain Duel. Dalo by se říct, že tohle je cheaty Brain Duel a zjistěte nový klíč odpovědí na Brain. Způsob, jakým ApkVenue dá, je více jednoduchý z toho, jak získat odpověď na první Duel Brain.

Jak znát odpověď na souboj mozku, abyste stále vyhrávali

Za prvé, ApkVenue řekne, že hraní hry Souboj mozku tímto způsobem je ošidit. Pokud použijete tento trik Brain Duel, opravdu nesoupeříte se svými přáteli. Ale znovu, toto bylo vytvořeno s cílem pomoci, když jste uvízli, protože neustále prohráváte, abyste nevypadali hloupě. Tuto metodu používejte moudře jen občas, abyste si stále našli zábavu ve hře Duel Brain.

Existuje mnoho způsobů, jak znát odpověď na souboj mozku

Jake vždycky říkal, Do Říma se dá dostat mnoha způsoby. Existuje mnoho způsobů, jak zjistit odpověď nebo klíč k Duel Brains. Možná přemýšlíte, jak na to vyčistit data je to složité a časově náročné, protože musíte přihlásit se opakovat. No, tento způsob je jednodušší a nezabere moc času. Výsledek zůstává stejný, to znamená, že znáte klíč odpovědi na Duel Brains.

Co je třeba připravit na trik Duel Brain tentokrát? No, co si musíte připravit:

 • Stáhněte si a nainstalujte Duel Brains na dva různé smartphony Android.
FEO Media AB Trivia Games KE STAŽENÍ
 • Nebo si můžete nainstalovat Duel Otak do počítače nebo notebooku pomocí emulátoru. Lze použít Bluetacks nebo Windroye.

Nový způsob, jak znát odpovědi na souboj mozku

Jakmile si připravíte válečné nástroje potřebné výše, Jaka vám vysvětlí, jak to udělat. Zde je nový způsob, jak zjistit odpovědi Duel Brains:

 1. Přihlásit se používejte stejný účet Duel Brain v aplikaci Duel Brain nainstalované na různých zařízeních. Například na vašem Androidu a na emulátoru použijte stejný účet Duel Brain.

 2. Nyní si prosím zahrajte hru Duel Brain na svém Androidu. Při hraní Brain Duel na vašem Androidu otevřete také Brain Duel na druhém emulátoru nebo Androidu.

 3. Stejně jako jak zjistit odpověď na první Duel of the Brain, i zde ještě využijeme trik se zapínáním a vypínáním datového připojení. Až budete na řadě, vyberte prosím kategorii otázek, které chcete hrát, a poté vypněte datové připojení, ať už mobilní data nebo WiFi na vašem Androidu.

 4. Odpovězte prosím na otázky uvedené ve vašem Android Brain Duel (ve stavu mrtvého datového připojení). Mějte však Brain Duel na svém druhém emulátoru nebo Androidu aktivní. Na všechny otázky můžete odpovídat libovolně, protože to slouží pouze ke zjištění správné odpovědi na danou otázku Brain Duel.

 5. Nyní přejděte na Duel Brains na emulátoru nebo jiném zařízení Android. Hrajte v aktivním datovém stavu a poté odpovězte na všechny otázky správnou odpovědí, kterou jste hráli dříve.

 6. Pokud si nestihnete zapamatovat správnou odpověď na otázky, nevracejte se k Brain Duel na Androidu, který jste hráli dříve. Poté klikněte na nesprávný bod odpovědi (červená barva), poté se zobrazí správná odpověď a otázka.

 7. No, teď jsou všechny odpovědi na Duel His Brain všechny správné, že? Podepište, že jste připraveni vyhrát.

Pamatujte, že tuto metodu používejte pouze tehdy, když jste uvízli. Abyste tuto hru Brain Duel stále hráli jako prostředek ke zostření a rozšíření svých obzorů. Souhlasit? Pokud nesouhlasíte, je to vaše právo. Jaka to nebude nutit, ostatně Jaka tuto metodu také vysvětlil.

Ach jo, takhle to Jaka dostal od jednoho z Jakových přátel hrajících Brain Duel, jmenovitě farrelzacharyyy. Takže pokud máte zábavné tipy na hraní Brain Duel, můžete je také sdílet s Jakou. Může to být prostřednictvím sloupce komentářů nebo přímo při hraní Brain Duel. Jen při hraní s Jakou nepodváděj. Statečný?