Software

jak docílit toho, aby se fotografie vznášela ve vzduchu bez pomoci photoshopu

Chcete udělat levitační fotku nebo fotku, která se vznáší ve vzduchu? Zde je návod, jak vytvořit levitační fotografii bez Photoshopu.

Ve světě fotografie sofistikovaný fotoaparát nezaručuje, že dokážete vytvořit úžasné fotografie. Tvořivost a idea jsou dva neoddělitelné prvky pro vytváření jedinečných fotografií, zvláště pokud chcete, aby se fotografie vznášející, nebo skvělým jazykem je Photo Levitation.

Pro ty z vás, které to zajímá fotografování, nikdy nepřestávejte být kreativní. Neříkejte, že nemáte dobrý fotoaparát, k vypilování svých fotografických dovedností můžete použít i fotoaparát smartphonu Android. Příklady skvělých fotografických konceptů pro zdokonalování dovedností jsou levitační foto nebo plovoucí fotografie ve vzduchu.

  • Speciální! Zde je návod, jak vytvořit dvojité fotografie na chytrých telefonech Android
  • 35 Nejnovější aplikace pro úpravu fotografií 2016
  • 15+ profesionálních fotografických tipů a triků pomocí fotoaparátu chytrého telefonu

Jak udělat levitační fotografii bez Photoshopu

Určitě už víte, jak dělat levitační fotografie? Specializované jak pořídit levitační fotografie pomocí fotoaparátu mobilního telefonu, tedy pomocí Burst režim (Nepřetržité snímání) nebo použijte rychlost závěrky vysoká, nad 1/500 je lepší. Pak skočíš, unavený, že? No, tentokrát ti chce Jaka dát tutoriály Jednodušší je použít aplikaci pro úpravu fotografií pro Android a nepotřebovat pomoc s Photoshopem.

Nainstalujte aplikaci Clone Camera

V tomto tutoriálu o tom, jak vytvořit levitační fotografie na Androidu, ApkVenue používá aplikaci Klonovací fotoaparát kterou si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat z obchodu Google Play. S Clone Camera kromě toho, že můžete pořizovat dvojčata, můžete také nechat fotografie vznášet se ve vzduchu.

Map-vision Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Jak pořídit levitační fotografii pomocí fotoaparátu mobilního telefonu

Žádná není rámy vlastní sadu, takže si můžete představit, že se můžete volně spoléhat na pozadí. Abyste dosáhli perfektních výsledků, ApkVenue důrazně doporučuje použít stativ, vydržet nebo jinou oporu, aby byl váš smartphone stabilní. Zde je návod krok za krokem.

  • Otevřete aplikaci Clone Camera, klikněte na Start.
  • Pořiďte 2 fotky, a to fotku na pozadí a fotku s předmětem, ujistěte se, že je stabilní bez pohybu.
  • Nejprve fotka Pozadí nejprve prázdný.
  • Druhá fotografie je pořízena s objektem, například objektem osoby. Zde se můžete volně stylizovat jako někdo, kdo se vznáší. K tomu však potřebujete pomoc stolu, židle nebo čehokoli, co dokáže podepřít vaše tělo. Snažte se udržet svůj výraz tak uvolněný, jak je to jen možné.
  • Po dokončení pořízení druhé fotografie klepněte na tlačítko Zkontrolovat a upravte druhou fotografii. Je to opravdu snadné, stačí stisknout a čmárat na části, která se objeví, což je označení osoby, snažte se být co nejúhlednější. poté, co skončí, klikněte na kontrolu.

Ulož a ​​sdílej

lis náhled Chcete-li vidět konečný výsledek, nejen to, že si můžete vybrat také řadu chladných filtrů a přizpůsobit je různým nástroje úprava fotografie. Pokračuj, ty Uložit nebo uložit obrázek, můžete také přímo sdílet na Facebook, Instagram a e-mail. Zde je konečný výsledek.

Jak, velmi snadné, že jak pořídit levitační fotografie na telefonu Android nebo udělat fotku plovoucí bez Photoshopu? Můžete udělat fotky, které jsou chladnější než to, co ukázal Jaka. Bez omezení plovoucí fotografie, můžete také udělat fotografie dvojčat a fotografie rozřezaných těl pomocí Klonovací fotoaparát. Jestli chceš podíl na instagramu a potřebujete odkaz na styl, můžete použít hashtagy#klonovaná kamera abyste viděli své oblíbené fotografie v kyberprostoru. Není to nemožné, vaše fotografie mohou být inspirací pro ostatní.