Software

10 způsobů, jak vytvořit falešný e-mail během několika sekund

Už vás nebaví e-maily plné spamu nebo zbytečných informací kvůli registraci na různých webech či aplikacích? Pokud máte falešný e-mail, nic se nestane. Jaka má tipy, jak snadno vytvářet falešné e-maily.

Kromě výměny zpráv má e-mailový účet ve skutečnosti také mnoho funkcí, jako je výměna důležitých dat a dokumentů nebo jako místo pro potvrzení plateb.

Nemálo lidí se často cítí rušeno množstvím spamu, který se často dostává do jejich e-mailů.

Zvláště nyní, kdy téměř všechny weby nebo aplikace vždy žádají uživatele, aby se přihlásili pomocí osobního e-mailového účtu.

  • Jak posílat tajné e-maily na jakýkoli typ e-mailu, cítíte se jako tajný agent!
  • 5 nejbezpečnějších e-mailových služeb, které hackeři běžně používají
  • BÁJEČNÉ! Zde je návod, jak odeslat e-mail na mobilní číslo

10 způsobů, jak vytvořit falešné e-maily během několika sekund

Nebojte se, tentokrát Jaka nabídne řešení pro ty z vás, kterým se to líbí nejistý o poskytování informací o osobním emailu.

Tady Jaka dává tipy asi deset jak vytvořit falešný e-mail v sekundách. Nevěří? Stačí vyzkoušet deset níže uvedených webů.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

1. 10minutová pošta

10minutovou poštu můžete použít k vytvoření falešného e-mailu, který bude trvat pouze deset minut!

Ano, do deseti minut můžete přijímat příchozí e-maily, číst je a dokonce na ně odpovídat. Velmi užitečné pro ty z vás, kteří chtějí pouze potvrdit registraci určitých aplikací, že?

Stáhnout: 10minutový mail

2. Mailinátor

Mailinator je web poskytovatele e-mailových adres veřejnost. E-mail je speciálně pro vás k použití na jakékoli webové stránce, která požaduje e-mailovou adresu.

Po několika hodinách bude příchozí e-mail v doručené poště automaticky smazán.

3. MailDrop

Web vytvořený Helunou vám neposkytuje pouze falešné e-maily. Ano, MailDrop má také funkce spamové filtry. Tato funkce může blokovat e-maily, které jsou označeny jako spam.

4. Letecká pošta

Poskytuje také bezplatnou službu e-mailového účtu, kterou můžete používat online dočasný alias dočasné. Rozdíl je v tom, že AirMail vám poskytne e-mailovou adresu náhodně, ale stále se stejnými funkcemi a způsoby použití jako e-mail obecně.

5. MyTrashMail

Každá stránka, která vás požádá o zadání e-mailové adresy pro zaslání newsletteru nebo čehokoli jiného, ​​můžete jednoduše využít služeb poskytovaných MyTrashMail.

Aniž byste se museli registrovat nebo zadávat heslo, můžete použít falešnou e-mailovou adresu s aktivní doménou.

Stáhnout: MyTrashMail

6. Jednorázové

Dispostable je stránka, která také poskytuje službu pro vytváření falešných e-mailů. Můžete si vybrat své uživatelské jméno pro e-mail, ale musí končit @dispostable.com.

Díky jednoduchému vzhledu je tato stránka snadno použitelná pro ty z vás, kteří chtějí jen chvíli používat falešné e-maily.

7. Zahodit.e-mail

Discard.email, který má téměř stejné využití jako předchozí stránky, také poskytuje falešnou e-mailovou službu, kterou můžete použít, pokud nechcete, aby vaši osobní e-mailovou adresu znali ostatní.

Bez registrace a mnoha kliknutí dostanete svůj falešný email.

8. Mail Catch

Podobně jako MailDrop tato stránka neposkytuje pouze službu vytváření falešných e-mailů. Mail Catch má také funkci filtru nevyžádané pošty, díky které už nikdy nebudete cítit spam ve své doručené poště.

Pro ty z vás, kteří chtějí být se svým falešným e-mailem „serióznější“, nabízí Mail Catch také prémiové funkce, víte.

9. Generátor falešné pošty

Tato stránka je podobná 10 Minute Mail, která také na krátkou dobu poskytuje falešné e-maily.

I když je to jen na krátkou dobu, můžete falešné e-maily, které vytvoříte ve Fake Mail Generator, použít pro více služeb a přihlásit se na různých místech.

Ke stažení: Fake Mail Generator

10. Yop Mail

Zdarma, rychlé a spousta funkcí, to jsou tři výhody, které můžete využít, pokud používáte Yop Mail jako službu generátoru falešných e-mailů.

Stejně jako jiné stránky, i tato stránka smaže příchozí e-maily do určité doby poté, co si je přečtete.

To je deset jednoduchých způsobů, jak vytvořit falešný e-mail během několika sekund. Díky použití výše uvedených deseti stránek se nyní již nemusíte bát nebo se obávat, že váš osobní e-mail bude plný spamu.

Kromě toho může použití falešného e-mailu také snížit riziko napadení. Hlavně to nepoužívejte na negativní věci.

Přečtěte si také články o Nepravdivé nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.