Produktivita

takhle se fotí legálně přes google

Stále rádi bezstarostně fotíte z Googlu? Nejprve si přečtěte, jak pořizovat legální snímky přes Google na tomto!

Možná je stále mnoho lidí, kteří tomu názvu nerozumí licence v uměleckém dílevčetně digitálních obrázků. Bohužel kvůli tomuto nepochopení stále existuje mnoho lidí, kteří fotí přes internet bez ohledu na to, zda má obrázek licenci nebo ne.

Musíte vědět, že pořizování digitálních snímků je licencováno a používáno pro komerční účely ilegální víš. Protože licencované digitální obrázky jsou chráněny zákonem a neměly by být používány nedbale. Takže musíte na Googlu začít používat méně obrázků, které mají licenci.

  • Snadné způsoby, jak vytvořit obrázkové a fotografické vodoznaky na Androidu
  • Smějte se online! 15 vtipných fotek kvůli psaní v obrázcích Google
  • 15 fotek kanceláří Google po celém světě, díky kterým se vám nebude chtít domů!

Jak pořizovat legální snímky přes Google Image

Pokud ale stále trváte na focení přes Google, možná se vám bude hodit tento způsob, abyste se nenechali nachytat zákonem za focení s licencí. Metoda je velmi snadná, můžete se řídit a cvičit sami. Sledujte to hned!

1. Přejděte na adresu image.google.com a zadejte klíčová slova obrázku, který chcete vyhledat.

2. Klepněte na tlačítko Nářadí nebo Nástroje.

3. Vybrat Práva na užívání a vyberte Označeno pro opětovné použití s ​​úpravou, pokud je indonéština, vyberte Práva na užívání pak vyberte Označeno pro opětovné použití s ​​úpravou.

4. Vyberte požadovaný obrázek, klikněte na zobrazit obrázek, dokud se v prohlížeči neotevře nové okno, které zobrazí obrázek ve skutečné velikosti.

5.Klikněte pravým tlačítkem myši na obrázku a vyberte Uložit obrázek jako...

6. Obrázek je již ve vašem počítači nebo smartphonu.

7. Abyste se ujistili, že obrázek, který používáte, je zdarma nebo ne, můžete jej zkontrolovat na stránkách jako TinEye. Stačí zadat obrázek nebo adresu URL staženého obrázku a poté později TinEye poskytne také informace o dalších souvisejících obrázcích.

Konečně můžete vzít obrázek od Googlu legálně aniž byste museli porušovat licenční právo? I když existuje více licencovaných a licencovaných obrázků, ale alespoň nemusíte porušovat zákon jen proto, abyste přidali estetiku své sociální síti nebo webu, že?