Tech Hack

4 způsoby, jak zkontrolovat nejnovější číslo smartphonu 2021

Chcete vědět, jak zkontrolovat své číslo Smartfren, protože jste zapomněli své vlastní číslo? Pojďte se podívat, jak zjistit nejnovější číslo Smartfren 2021 zde! ️

Jak zkontrolovat čísla Smartfren lze ve skutečnosti provést velmi snadno. Je to tak, že mnoho uživatelů neví nebo zapomíná, jak to udělat.

Když mluvíme o tomto jediném telekomunikačním operátorovi, Smartfren je nyní jedním z nich poskytovatel které mnoho lidí používá. Hlavním důvodem, zejména ne-li cena internetového balíčku Smartfren, je velmi dostupná cena.

Možnosti internetových balíčků, které nabízí, jsou poměrně rozmanité a některé balíčky mají velmi dlouhou dobu platnosti a lze je automaticky obnovovat.

Tato vymoženost někdy způsobuje, že uživatelé zapomínají svá vlastní čísla, ať už proto, že příliš dlouho nedobíjeli kredit, nebo z jiných důvodů.

Jak potom znovu zjistit použité číslo? Tentokrát to vysvětlí Jaka jak zkontrolovat číslo smartphonu pro ty z vás, kteří náhodou zapomněli.

Jak zkontrolovat číslo Smartfren On-line Pomocí aplikace MySmartfren

Nyní to téměř všichni operátoři v Indonésii svým uživatelům usnadnili poskytováním vlastních aplikací.

Smartfren si to také nenechte ujít, protože už mají vlastní aplikaci s názvem MySmartfren, který lze použít jako způsob, jak zkontrolovat číslo Smartfren Neomezený nebo jiný!

Jak tedy zobrazit číslo Smartfren prostřednictvím aplikace? Stačí se podívat na kroky níže!

  1. Stažení a Nainstalujte Aplikace MySmartfren prostřednictvím odkaz Následující:
Aplikace Produktivita Smartfren STÁHNOUT
  1. Otevřete aplikaci MySmartfren, která byla nainstalována na mobilním telefonu.

  2. Podívejte se na své číslo Smartfren na hlavní stránce aplikace.

Kromě toho, že můžete zjistit své vlastní číslo, lze tuto aplikaci použít také jako způsob, jak zkontrolovat kvótu Smartfren.

Funkce této aplikace jsou poměrně rozmanité a důležité, což z ní dělá jednu z povinných aplikací pro uživatele Smartfren, nezapomeňte si ji nainstalovat, OK!

Velikost této aplikace není příliš velká a také nebude WL Váš Android se zpomalí a podobně.

Jak zkontrolovat nové číslo Smartfren pomocí Vytočit USSD

Nevidíte číslo Smartfren, protože váš mobil nemá volné místo pro instalaci nových aplikací? Nenechte se odradit!

Vidíte, že existuje způsob, jak zkontrolovat počet Smartfren modemu nebo primárního, který můžete provést pomocí této metody vytočit což je praktičtější.

Kromě snadného způsobu, služby vytočit Toto také nepodléhá dodatečným nákladům alias zdarma. Přečtěte si více níže, ano!

  1. Otevřete telefonní aplikaci na mobilním telefonu.

  2. Zadejte kód USSD *999# a klepněte na tlačítko volání.

  1. V zobrazeném informačním okně uvidíte startovací číslo své karty Smartfren.

Jak je vidět na obrázku výše, tato jedna metoda také slouží jako způsob, jak zkontrolovat aktivní období Smartfren, ano!

Kromě toho musíte také vědět, že zpočátku je vytáčecí kód USSD použitý v této metodě *995#. Později však byl změněn na nejnovější kontrolní kód Smartfren.

Jak zobrazit číslo Smartfren přes SMS

S širokým používáním aplikace povídat si, služba SMS se pro komunikaci používá jen zřídka.

Ve skutečnosti má služba SMS stále svou vlastní funkci, jako je např jak zobrazit číslo Smartfren přes SMS o kterém bude ApkVenue diskutovat níže!

  1. Otevřete aplikaci Zasílání zpráv který je na HP.

  2. Pošlete zprávu ve formátu ŠEK a poslat na 995.

  1. Počkejte na odpověď od Smartfren.

Naštěstí, jak zkontrolovat své číslo Smartfren pomocí této SMS vůbec žádný poplatek, lol. Opravdu, Smartfren je velmi přátelský, pokud jde o náklady, gang!

Jak zjistit číslo Smartfren prostřednictvím služby operátora

Kromě tří předchozích metod můžete své číslo Smartfren zjistit také prostřednictvím služby alias operátora služby zákazníkům.

Protože je však telefonní číslo důvěrné, budete obvykle požádáni o poskytnutí některých podpůrných informací, jako je průkaz totožnosti, abyste prokázali, že jste skutečně vlastníkem čísla.

Nezřídka budete postaveni před několik dalších otázek. Nyní, abyste zjistili číslo Smartfren prostřednictvím služby operátora, můžete na číslo zavolat 995 nebo 500.

To je 4 způsoby, jak zkontrolovat číslo Smartfren 2021 kompletní od Jaka, gang! Vše nepotřebuje kredit a můžete to udělat kdykoli!

Pro ty z vás, kteří mají pocit, že rychlost internetu Smartfren je příliš pomalá, podívejte se na to Jak nastavit APN Smartfren takže když je internet mnohem rychlejší.

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.

Přečtěte si také články o Číslo nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.