Produktivita

Toto jsou 4 nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou

Ale to, čemu se říká dovolená, obvykle není levné. Pokud špatně naplánujete, měsíce úspor se mohou vyčerpat během okamžiku. Aby se to nestalo, zde jsou 4 nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou!

Poté, co jsme měsíce unaveni prací, samozřejmě potřebujeme dovolenou. Jaka sám každých pár měsíců rozhodně připravuje plány na prázdniny. Protože když nepojedeme na dovolenou, může to být stresující.

Ale to, čemu se říká dovolená, obvykle není levné. Pokud špatně naplánujete, měsíce úspor se mohou vyčerpat během okamžiku. Aby se to nestalo, zde jsou 4 nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou!

  • 5 cestovních aplikací, které si MUSÍTE nainstalovat v zámoří!
  • 7 tipů pro fotografování během dovolené, díky kterým bude vaše dovolená vzrušující
  • Pojď, prázdniny! Zde jsou 4 způsoby, jak pro vás hledat levné letenky

4 nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou

Zdroj fotografií: Obrázek: ShutterStock

S následujícím výběrem aplikací pro Android budete moci porovnávat ceny hotelů a letenek v celé Indonésii. V důsledku toho samozřejmě můžete získat nejlepší ceny hotelů a letenek. Kromě toho je proces rezervace také jednodušší.

Bez dalších okolků je zde nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou.

1. Vzdušné pokoje

Zdroj fotografií: Obrázek: AiryRooms

Když cestujete z města, když je noc, samozřejmě potřebujete místo k pobytu. Obvyklým místem pobytu je samozřejmě hotel. Nyní pomocí této aplikace můžete snadno najít hotelové pokoje za nejlepší ceny.

Ke stažení zde: Airy Rooms PlayStore

2. Trivago

Zdroj fotografií: Obrázek: Trivago

Pokud se vám zdá, že aplikace Airy Rooms je nekompletní, můžete vyzkoušet i tuto aplikaci. Nabízené ceny a slevy jsou opravdu atraktivní. Na základě zkušeností samotných Jaka a Jakových přátel se ukázalo, že tato aplikace dokáže pomoci získat levnější hotelové pokoje.

Stahujte zde: Trivago PlayStore

3. PegiPegi

Zdroj fotografií: Obrázek: PegiPegi

Poté, co Jaka mluvil o hotelových pokojích, tentokrát to byla cestovní jízdenka. Ano, samozřejmě, protože dovolená nevyžaduje jen hotelový pokoj, ale také jízdenku na vlak nebo letenku. Chcete-li tedy získat nejlepší ceny jízdenek, můžete je vyhledávat prostřednictvím této aplikace.

Stahujte zde: PegiPegi PlayStore

4. Cestopis

Zdroj fotografií: Obrázek: Traveloka

Stejně jako dříve, pokud si myslíte, že PegiPegi není kompletní, můžete tuto aplikaci vyzkoušet. Jeho funkce je vlastně stejná, ale má jinou databázi. Vaše šance na získání nejlevnějších cen jízdenek tak samozřejmě mohou být mnohem větší.

Stahujte zde: Traveloka PlayStore

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud jste milovník cestování, který obvykle cestuje každý měsíc nebo každé dva měsíce, nejlepší cestovní aplikace pro levnou a ekonomickou dovolenou je pro vás nutností. Dobře, krásné svátky!

Nezapomeňte si také přečíst související články Dovolená nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: PlayBuzz