Hry

8 nejobtížnějších her na Androidu, které vás rozhodně frustrují

Je pravda, že dnešní hry nejsou tak náročné? Nehrát hru s dovednostmi, ale s penězi. Zde vám Jaka nabízí 8 nejobtížnějších her na Androidu, které vás ROZHODNĚ frustrují.

Kdo říká, že hry jsou nejúčinnějším médiem zábavy pro zmírnění stresu? Pokud si myslíte, že hry se zaměřují pouze na věci, které jsou zábavné a nevyžadují schopnost mozku Chcete-li to hrát, myslím, že musíte znovu přemýšlet. Proč? Hra je výzva, kterou je třeba zdolat, jejíž jméno je výzvou, která nás rozhodně dělá frustrace za prvé.

Někteří lidé si myslí, že existují IAP nebo nákup položky prodávané v rámci aplikace, díky čemuž je hra méně náročná. Nehrát hry s Dovednosti, ale s peníze. Hlášeno z PhoneArena, zejména pro ty z vás, kteří mají rádi následující výzvy, které Jaka představuje 8 nejtěžších her pro Android a iOS. Pociťte frustraci a užijte si skutečný herní zážitek.

  • 5 nejtěžších logických her pro Android, ze kterých se vám zaručeně zatočí hlava
  • 6 her, které jsou nejobtížnější na dokončení verze JalanTikus
  • 4 hry ze staré školy, které bývalo opravdu těžké dohrát

8 nejtěžších her pro Android, které vás ROZHODNĚ frustrují

1. Tam venku: edice Omega

Cesta do vesmíru je jako sen za bílého dne, je jisté, že většina z nás nikdy nebude moci vesmír prozkoumat. Pro ty z vás, kteří se chtějí stát astronauty, musíte vyzkoušet následující hru. Tam venku: edice Omega je simulační hra, ve které se stanete astronautem ztraceným ve vesmíru, hratelnost simulace není prodejná, protože kombinuje hry přežití se strategickými prvky, které jsou velmi náročné a jistě vás frustrují. Připravte zásoby paliva, kyslíkových lahví a pulzů 76 000 IDR hrát Out there: Omega edition nyní.

Stáhněte si tam: Omega edition, Android a iOS.

2. Pokoj tři

Další nejtěžší hrou na Androidu je Pokoj tři, což je logická hra založená na řešení prostoru a objektů, která maximalizuje využití ovládacích prvků na mobilních zařízeních. Celkově je The Room Three zábavou prémiový mobil která nezklame a rozhodně se vám z ní zatočí hlava. Samotná podstata hry ze série The Room je víceméně stejná jako hra dobrodružství klasika vydaná na PC, pouze bez sáhodlouhého vyprávění a zaměřeného více na aspekt řešení hádanek. Vyzval? Připravte si kapsu 75 000 IDR.

Stáhněte si The Room Three, Android a iOS.

3. Super Hexagon

Super Hexagon toto je hra, která jednoduchý ale tak těžké. Budete působit jako malý trojúhelník ve středu obrazovky se středovou osou obrazovky v šestiúhelníkovém (šestihranném) tvaru. Později to budou různé čáry nebo šestiúhelníky, které jsou na jedné straně otevřené a kuželovité do středové osy, kde se nacházíte. Vaším úkolem je najít mezery, abyste nebyli zasaženi čarami nebo předměty, které se k vám přiblíží. Pokud vás trefí jen jednou, pak konec hry a musí začít znovu od nuly. Zájem? Připravte puls 39 000 IDR.

Stáhněte si Super Hexagon, Android a iOS.

4. Prosím, na nic nesahejte

Někdy, když nám to zakáže, vzbudí nás to dokonce zvědavosti. Co byste dělali, kdybyste viděli velké červené tlačítko s upozorněním bez dotyku? To je základ hratelnost na hru Prosím, na nic nesahejte. Budete postaveni před hádanku o nalezení správného kombinačního tlačítka. Pozorováním a dotykem různých částí stolu před sebou můžete odhalit různá skrytá tlačítka, z nichž každé má tajemnou funkci. Zájem? Cena 15 000 IDR.

Stáhněte si prosím, na nic nesahejte, Android a iOS.

5. Pixel Dungeon

Připravte se zemřít. Znovu a znovu mrtvý. Zemřít hlady, otrávit se nebo zemřít poškrábáním obřím krabem. Pixel Dungeon je RPG hra open source provedené jedním programátorem Watabou a inspirován šablony hry roguelike klasický jako Brogue. Tato hra je zdarma a dosud jich bylo 25 spin-off z Pixel Dungeon, z nichž každý má svá vlastní pravidla, aby byl jedinečný ve srovnání s běžnou verzí.

Stáhněte si Pixel Dungeon, Android a iOS.

6. VVVVVV

VVVVVV je super obtížná hra, její popularita raketově vzrostla, protože se jí podařilo způsobit frustraci každému, kdo ji hrál. Ve hrách žánru 2D plošinovka tady hraješ jako kapitán Viridian uvězněni v super zvláštní dimenzi, kde musíte zachránit celou posádku v 8 úrovních, které byly poskytnuty. S jednoduchostí hratelnost a jeho vizuál, který na první pohled připomíná DOS hry, si VVVVVV sám cení za svou velmi vysokou úroveň a obtížnost. Připravte si finanční prostředky předem 38 000 IDR a ať se stane cokoli, musíte být trpěliví, abyste tuto hru mohli hrát.

Stáhněte si VVVVVV, Android a iOS.

7. Znovu ta úroveň 1, 2 a 3

Další nejtěžší hrou je Zase ta úroveň 1, 2 a 3. Jako logická hra k úniku z místnosti, kde musíte nejprve najít klíč. Ve verzích 1 a 2 je úroveň obtížnosti víceméně stejná. Ale na úrovni 3 najdete více obtíží. Naštěstí byl vývojář tak laskav a přidal malou nápovědu. Tato hra je zdarma, ale nemusíte ji nutně pojmenovat.

Logické hry IamTagir KE STAŽENÍ

8. 2 auta

Můžete dělat multitasking? Možná taky ne. Lidský mozek je navržen tak, aby se soustředil vždy pouze na jednu práci. To je důvod, proč dělat hry 2 auta je tak těžké hrát. Přestože hratelnostJe to jednoduché, musíte se vyhýbat kontaktům a sbírat kruhy. Musíte však řídit dvě auta, která jsou v různých pruzích současně. Je to určitě složité, zkuste to sami. Tato hra je zdarma.

Stáhněte si 2 auta, Android a iOS.

To je 8 nejtěžších her pro Android, zaručeně vás frustruje a už jste skončili. Vkus lidí je samozřejmě různý. Jsou tací, kteří mají rádi lehké, těžké nebo průměrné hry. Do které skupiny patříte?