Tech Hack

jak zjistit, kdo uložil naše fotky na instagram

Kepo, chceš vědět, jak vidět, kdo uložil naše fotky na IG? Zjistěte, jak zjistit, kdo uložil naše příspěvky na Instagram zde!

Napadlo vás někdy, jak víme, kdo uložil naše fotky na Instagram?

Jste si jisti, že z mnoha fotek a krátkých videí, které jste nahráli/nahráli na svůj účet, na vás nikdo neukazuje? Určitě zvědavý, že?

Chcete-li zkontrolovat, kdo ukládá naše fotografie na Instagram, metoda je velmi snadná. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Jak zjistit, kdo uložil naše fotky na Instagram

Instagram vydal funkci, která vám umožní vědět, kdo je ukládat fotografie z jiných účtů Instagramu v roce 2016.

Vy jako vlastník účtu však můžete vědět pouze to, kdo okomentoval a lajkoval váš příspěvek, aniž byste věděli, kdo váš příspěvek uložil.

Je to trochu nepříjemné, protože nemůžu vysledovat, kdo to udělal Uložit naše fotografie a k čemu naše fotografie slouží.

Jak vidět lidi, kteří si ukládají naše fotky na IG, to lze snadno zjistit, a to pomocí funkce Firemní profil.

Slyšeli jste někdy o něčem takovém? Firemní profil na Instagramu?

Ano, změnou svého instagramového profilu na firemní můžete vidět, kolik lidí si ukládá vaše fotky na IG, a také zjistit, jak ostatní lidé komunikují s vaším profilem.

Jak změnit instagramový profil na firemní

Všechny účty Instagramu mohou využívat tuto funkci firemního profilu bez jakýchkoli požadavků na částku následovníci jistý a podobně.

Využitím funkcí Firemní profil Zde budete moci podrobněji vidět dosah vašich příspěvků, interakce, počet lidí, kteří si vaše příspěvky uložili a podobně.

Zde je návod, jak změnit svůj instagramový účet na firemní účet. Ale předtím, pokud je váš účet na Instagramu stále soukromý, bude okamžitě zveřejněn.

  • Krok 1 - Přihlaste se ke svému účtu Instagram a klepněte na ikona profilu.

  • Krok 2 - Na stránce profilu klikněte na ikonu tří řádků v pravém horním rohu. Poté vyberte Nastavení.

  • Krok 3 - Po otevření nového okna výběru vyberte nabídku Účet pak klikněte Přepnout na profesionální účet.
  • Krok 4 - Klikněte Pokračovat dokud se nezobrazí volba Která vás nejlépe vystihuje? a vybrat nejvhodnější tvůrce nebo podnikání.

Výběr jedné z možností neovlivní typ porozumění které dostanete, takže nezáleží na tom, co si vyberete.

  • Krok 5 - vložte svou e-mailovou adresu. Pak klikněte další a znovu klikněte OK. Poté propojte svůj firemní účet na Instagramu a Facebooku. Pokud nechcete být připojeni, stačí kliknout Nepřipojujte se k Facebooku.

Nyní se váš účet na Instagramu stal obchodním účtem.

Díky tomu můžete vidět dosah svých příspěvků nahrát každý den.

Ačkoli to, jak zjistit, kdo uložil naše příspěvky na Instagramu, není podrobně uvedeno, alespoň víte, kolik lidí vidělo vaše příspěvky.

Přes Porozumění vzhledem k tomu můžete předvídat příspěvky, které jsou lepší, a pokud se chcete stát celebritou, Porozumění to bude velmi užitečné.

Jak zjistit, kolik lidí si uložilo naše fotografie na IG

Chcete-li zjistit, kolik lidí si uložilo vaše fotografie na Instagram, postupujte takto:

  • Krok 1 - Přihlaste se na Instagram a poté otevřete stránku svého profilu na Instagramu.

  • Krok 2 - Klikněte na jednu z fotografií, které si mnoho lidí ukládá.

  • Krok 3 - Pod vaším obrázkovým příspěvkem klikněte Zobrazit statistiky.

Odtud můžete vidět, kolik lidí si uložilo naše fotografie na Instagram. Tyto informace získáte pouze tehdy, když změníte svůj IG účet na Firemní profil.

Ano, tak nějak obecně a jednoduše zjistit, kdo uložil naše příspěvky na Instagram. Díky tomu alespoň víte, jestli někdo neuložil váš příspěvek na Instagramu.

V těchto View Insights můžete také vidět dojmy, celkový dosah, a angažovanost což lze použít jako měřítko pro to, kolik lidí uvidí váš příspěvek.

Jak zjistit, kdo uložil naše fotky na Instagram

Bohužel až teď neexistuje způsob, jak zjistit, kdo uložil naše fotografie na Instagram protože by to narušilo soukromí lidí.

Je pravda, že když vidíte, kolik lidí si naše fotky uložilo na Instagram, není to uspokojivé, ale alespoň zjistíte, jestli si někdo neuložil váš příspěvek.

Doposud Instagram neposkytoval funkci, která by viděla, kdo uložil naše konkrétní fotografie. Pokud se opravdu cítíte narušeni, změňte svůj IG účet na Soukromé.

To je způsob, jak zjistit, kdo uložil naše fotografické příspěvky na Instagram. I když to nevíte jistě, může být zodpovězena alespoň vaše zvědavost, zda existuje nebo není někdo, kdo vaše fotografie uchovává.

Vždy používejte funkce na sociálních sítích moudře a opatrně. Dbejte na to, abyste vždy zachovávali soukromí věcí, které zveřejňujete na sociálních sítích.

Doufejme, že užitečné a nezapomeňte držet krok s novinkami o technologii na JalanTikus.com!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.