Hry

rozdíl mezi plnou verzí, ripováním, alfa, demo a beta hrami

Rádi si kupujete nebo stahujete hry? To je rozdíl mezi plnou verzí, Rip, Alpha, Demo a Beta hrami.

Slyšeli jste někdy při nákupu nebo stahování her slova Full Version, RIP nebo Portable? Možná jste o tom slyšeli a mnozí si myslí, že je to stejné, i když je to jiné.

Výše uvedené termíny jsou termíny různých herních obalů prováděných společností vývojář nebo uploader ve kterém se hra nachází.

Stejně jako například plná verze není totéž jako rip verze, kde plná verze je původní verze a balení přímo od vývojáře. Zatímco verze rip je verze, která byla smíchána uploader nebo přebalovači.

Takže to je důvod, proč to Jaka vysvětlí Rozdílová hra plná verze, Rip, Alpha, Demo a Beta následující.

  • 5 bezplatných a důvěryhodných stránek pro stahování pirátských počítačových her
  • Zde je návod, jak zdarma stáhnout Power Director Pro bez vodoznaku

Rozdílová hra plná verze, Rip, Alpha, Demo a Beta

Zdroj fotografií: Obrázek: lazyreviewzzz.com

Plná verze

Jak Jaka vysvětlil výše, Plná verze je plná verze, která byla okamžitě vydána vývojář nebo vydavatel. Takže v této plné verzi ucítíte původní verzi hry bez omezování a přidávání stávajících funkcí.

A obvykle můžete plnou verzi této hry získat prostřednictvím zabezpečení, jako je sériové číslo, nebo ji lze okamžitě aktivovat pro ty z vás, kteří ke stažení používají kazety. instalátor.

Rip

Zdroj fotografií: Obrázek: thepcgames.net

Na rozdíl od plné verze je tato verze Rip nebo Ripped verzí, která prošla kompresní stupeň nebo zmenšení velikosti prostřednictvím zmenšení funkcí v jakékoli oblasti, jako je zvuk, funkce, textury, kino nebo kvalita hry. Obvykle toto balení upřednostňují hráči, kteří mají malý kapitál na stažení nebo koupi hry.

Alfa

Alfa je označení pro hry, které jsou stále zkušební fáze poprvé. Takže pro ty z vás, kteří vyzkoušeli Alpha hry, můžete v této hře najít spoustu asynchronních funkcí, a to je u alfa her skutečně běžné.

Demo

Herní demo, je balení provedeno vydavatel pro předběžné vydání hry, k čemuž se obvykle používá testování hry provádějí strany vydavatel testerům her nebo přímo široké veřejnosti. Hry, jako je tato, mají obvykle stále mnoho hmyz a polotovar.

Beta

Pokud je tato verze v danou chvíli obvykle dostupná hra bude vydána, dalo by se říci, že zkušební a beta verze je také rozdělena do několika fází. Konkrétně OBT (Open Beta Test), což je v tuto chvíli hra připravená k testování širokou veřejností. Druhým je CBT (Close Beta Test), což je závěrečná fáze beta testu a je připravena na spuštění plné verze.

Závěr

Zdroj fotografií: Obrázek: fullgamesdownload.com

Takže před nákupem nebo stažením jsou chvíle, kdy si věnujte pozornost balení nebo verzi ve hře. Protože pokud se něco pokazí, ovlivní to váš herní zážitek.

Už chápete rozdíl mezi plnou verzí, Rip, Alpha, Demo a Beta hrami? Snad to nebude později špatně. , nezapomeňte zanechat svou značku prostřednictvím sloupce komentářů.