Clash Royale

nejlepší kombinace karet (battle deck) arena 4 clash royale

Zde je několik příkladů nejlepších kombinací karet Arena 4 v Clash Royale. Formace karet v aréně 4 P.E.K.K.A's Playhouse.

Nastavení uspořádání karet ve hře Clash Royale pro hraní v Aréně 4 je velmi důležité. S použitím nejlepší kombinace karet samozřejmě nebudete snadno poraženi, když budete bojovat s nepřáteli v Aréně 4.

Aréna 4 nebo jak se běžně říká Playhouse P.E.K.K.A je aréna Clash Royale, kterou lze použít, pokud hráč dosáhl Trofej 1100. Arénu 4 obvykle obývají hráči s úrovní 3, úrovní 4, úrovní 5, úrovní 6 a úrovní 7. Není neobvyklé, že hráči úrovně 8 hrají v Aréně 4.

Kombinace karet (bitevní paluby) Nejlepší v Arena 4 Clash Royale

Jakmile se hráči dostanou do arény 4 P.E.K.K.A's Playhouse, existuje několik nových karet, které lze získat a použít v Battle Decku. Mezi tyto karty patří: Tesla, Minion Horde, Inferno Tower, Hog Rider, Freeze Spell a P.E.K.K.A.

Pro ty z vás, kteří chtějí použít nejsilnější uspořádání karet, aby byli při hraní v Aréně 4 nepřekonatelní, můžete použít následující příklad kombinace karet. Zde je několik příkladů nejlepších karetních formací v Clash Royale, které lze použít ke hře v Arena 4 P.E.K.K.A's Playhouse.

To jsou některé příklady nejlepších kombinací karet v Arena 4 Clash Royale. Pokud máte jiné formace karet, můžete podíl ve sloupci komentářů. Pro ty z vás, kteří nehráli Clash Royale, stáhněte si nejnovější Clash Royale Android zde, Hodně štěstí!

Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ