Fintech

5 nejoblíbenějších a nejlepších aplikací elektronické peněženky v Indonésii

Chcete nakupovat jídlo, úvěry, platit účty za elektřinu a nakupovat? Stačí použít E-Wallet! Efektivnější a praktičtější, víte! Zde je 5 nejlepších indonéských elektronických peněženek.

Elektronická peněženka nebo digitální peněženka je to trendy. Protože E-Wallet často poskytuje promo akce, slevy a cashback masivně svým uživatelům.

E-Wallet je skutečně efektivnější, praktičtější a také bezpečnější. Která z mnoha elektronických peněženek v Indonésii je dnes nejoblíbenější a nejpoužívanější?

Okamžitě si přečtěte následující článek Jaka:

5 nejlepších aplikací pro elektronickou peněženku nebo digitální peněženku

Každá z elektronických peněženek, které Jaka zmiňuje níže, má své výhody. Je tedy lepší, když nepoužíváte pouze jednu aplikaci E-Wallet.

1. OVO

Jednou z nejlepších aplikací digitální peněženky je OVO. OVO je jednou z oblíbených aplikací elektronické peněženky Indonésanů, protože často poskytuje promo akce a nabídky cashback svým uživatelům.

Tato platební aplikace typu vše v jednom je také jednoduchá, okamžitá a bezpečná a lze ji použít pro všechny vaše finanční transakce.

OVO má dvě hlavní funkce, a to:

  • Způsob platby, snadné transakce a platby pro všechny vaše potřeby s OVO.

  • Body, věrnostní odměny získávají uživatelé OVO pokaždé, když obchodují v různých obchodník Partnery OVO a lze je opakovaně používat jako platební prostředek obchodník (1 bod OVO = Rp1).

OVO bylo také registrováno a pod dohledem Bank Indonesia (BI) jako poskytovatel FinTech. S používáním OVO se tedy nemusíte bát.

InformaceOVO
Uživatel5 milionů
Velikost22 MB
Hodnocení3+

2. DOKU

Průkopník elektronické peněženky v Indonésii, Peněženka DOKU, také není horší než ostatní aplikace E-Wallet, pokud jde o funkce.

Je vybaven funkcí propojení kreditní karty a elektronických peněz nebo elektronických peněz peněžní peněženka, DOKU můžete využít k nákupu online popř offline v obchodníků kteří spolupracovali s DOKU.

Používáním DOKU získáte mnoho vymožeností, jako jsou:

  • Nákup kreditních a datových balíčků
  • Přihlaste se k odběru Spotify
  • Platba za elektřinu, telefon a vodu.
  • Předplatné placené televize.
  • Splátky multifinancování.
  • Zdravotní platby BPJS

Prostřednictvím DOKU E-Wallet můžete také provádět výběry hotovosti, převody na bankovní účty a také převody na ostatní DOKU.

Tato aplikace je poměrně bezpečná, pokud to neřeknete DOKU ID a heslo ty ostatním.

InformaceDOKU
Uživatel1 milion
Velikost13 MB
Hodnocení3+

3. GO-PAY (GO-JEK)

Další aplikace je GO-PAY od GO-JEK. Ano, tohoto krále FinTech Indonesia lze použít k platbě za transakce související se službami v aplikaci GO-JEK, jako je Go-Ride, Go-Car, Go-Food, Go-Tix, Go-Clean, Go-Pulsa a tak dále..

Kromě toho můžete s touto aplikací provádět i platební transakce u obchodníků on-line a offline který spolupracuje s GO-JEK.

Zajímavostí funkce GO-PAY je, že GO-JEK poskytuje různé speciální promo akce, které jsou jistě zajímavé a rozmanité pokaždé, když provedete transakci pomocí GO-PAY.

Z bezpečnostních důvodů je samozřejmě GO-PAY zaručena pro všechny platební transakce, zůstatky a vaše osobní údaje, protože byla zaregistrována u BI.

O jeho bezpečnosti tedy nemusíte pochybovat!

InformaceGO-JEK
Uživatel50 milionů
Velikost45 MB
Hodnocení3+

Další...

4. FOND

Další elektronická peněženka je FOND. Tato digitální platební platforma nabízí několik výhod, jednou z nich jsou velmi kompletní transakční služby a podpora.

DANA lze použít v online i konvenčních prodejnách. Tato aplikace nese koncept otevřené platformy, takže se může propojit s dalšími digitálními transakčními službami od dodavatelů, kteří spolupracovali s KFC, TIX.ID, Bukalapak a Samsung Pay.

Kromě toho DANA také poskytuje platební možnosti prostřednictvím e-mailu QR kód s transakčními automaty na prodejnách, které spolupracovaly.

Tato aplikace vytvořená společností EMTEK také získala povolení od Bank Indonesia (BI) a splnila ustanovení a požadavky BI týkající se povolení k používání elektronických peněz, elektronické peněženky, digitálních finančních institucí (LKD) a online převodů peněz. .

Aplikaci DANA si můžete stáhnout na JalanTikus, Google PlayStore a Apple AppStore.

InformaceFOND
Uživatel1 milion
Velikost17 MB
Hodnocení3+

5. LinkAja

Poslední aplikace digitální peněženky (E-Wallet) na tomto seznamu je LinkAja. Ano, LinkAja je nový poskytovatel FinTech.

Stejně jako OVO a GO-Pay můžete použít platební funkci LinkAja na offline obchodník dříve spolupracoval s BUMN a Telkomsel.

Snadnost této aplikace je navíc cítit i při nákupu BBM (topného oleje) na čerpacích stanicích, posílání peněz (převodů), nákupu kreditu a internetu, placení účtů za elektřinu a PDAM za vodu.

Mezi další služby patří nákup balíčků kabelové televize, platba za nákupy herního vybavení, platby BPJS Health, Tokyo Marine Insurance, Jiwasraya to CAR pojištění.

K dispozici je také funkce plateb na splátky pro multifinancování, placenou televizi iFlix a dary.

InformaceLINKAja
Uživatel5 milionů
Velikost12 MB
Hodnocení3

Výhody používání elektronické peněženky

Používání elektronické peněženky k provádění platebních transakcí má své výhody, víte! Jaké jsou výhody?

1. Praktické a efektivní

Díky používání E-Wallet již nemusíte chodit do bankomatů, bank a nosit s sebou peníze a karty, díky kterým je vaše peněženka tlustá.

Dost s mobilní telefon a připojení k internetu už můžeš provádět různé transakce.

Například nakupování v online nákupních aplikacích, provádění plateb v restauracích a mnoho dalšího.

2. Mnoho akcí, slev a Cashback

E-Wallet také často, víte, představuje mnoho promo akcí, slev a cashback.

Cashbackje jich až 60 %!

Existuje tedy mnoho výhod, které můžete získat používáním aplikace E-Wallet.

3. Bezpečné

Tentokrát, Bank Indonesia (BI) společně s úřadem pro finanční služby (OJK) pečlivě sledovat operátory FinTech.

Takže se nemusíte bát. Pokud existuje něco, můžete příslušné FinTech nahlásit BI a OJK.

Na druhou stranu je váš zůstatek v elektronické peněžence také v bezpečí. Pokud například ztratíte svůj mobilní telefon, neznamená to, že váš zůstatek je pryč.

Protože většina aplikací E-Wallet je v současnosti vybavena metodami zabezpečení otisk prstua PIN.

Poslední slovo

Toto je 5 nejlepších aplikací elektronické peněženky v Indonésii. Kterou z pěti aplikací používáte elektronickou peněženku?

Přečtěte si také články o FinTech nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.