Hry

10 nejlepších her se skrytými předměty pro Android 2018|zaměřte se na vlak!

Sbírka doporučení na nejlepší hry se skrytými předměty pro Android pro rok 2018, které můžete hrát zdarma, a to jak pro zbystření mozku, tak pro tréninkové soustředění. Kompletní s recenzemi her a trailery.

Dnešní hry jsou většinou jen o zábavě, ale existuje hra, která dokáže zbystřit mozek?

Samozřejmě jsou chlapi, je jich docela dost. Například logická hra nebo hra se skrytými předměty. Hry jako tato jsou nejen zábavné, ale také skvělé pro procvičení rychlosti a soustředění v myšlení.

ApkVenue připravilo doporučení na nejlepší hry se skrytými předměty pro Android 2018, které můžete hrát zdarma! Pojďme se podívat na kompletní seznam her.

10 nejlepších her se skrytými objekty pro Android 2018

Pro ty z vás, kteří si chtějí stáhnout a hrát hry na tomto seznamu, můžete zkopírovat název hry a vyhledat jej na Obchod Play.

Aplikace pro stahování aplikací a internet Google Inc. STAŽENÍ

Všechny hry, které ApkVenue uvádí níže, si můžete zdarma stáhnout a hrát. V jednom případě však musíte ve hře zaplatit, abyste mohli pokračovat ve hře.

Kliknutím na název hry můžete přejít na konkrétní hru seznam obsahu na.

1. CSI: Skryté zločiny

Kdo nezná hru CSI: Skryté zločiny?

Jaka si je jistý, že o této hře se skrytými předměty víte. Nejen zábava, ale můžete také zdokonalit své myšlení a také své soustředění při hraní této hry.

Vžijete se do role detektiva, který má za úkol vyřešit kriminální příběh, jako je vražda. Podle Jaka je CSI: Hidden Crimes nejlepší hrou se skrytými předměty pro Android 2018.

Takže si hru stáhněte a zkuste si ji zahrát!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 12+
Velikost hry87 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

2. Agentka Alice

Jak název napovídá, stanete se Agentka Alice který má na starosti řešení různých záhad.Samozřejmě s uhlazeným příběhem a trochou romantiky ve stylu romantických korejských dramat hehe

Můžete si hrát s různými formami hádanek, takže to není jen stagnace v hledání předmětů, chlapi. Budete také rozmazlení úhledným vizuálem!

Pojďme si zahrát bezplatné hry se skrytými předměty na vašich Androidech.

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 12+
Velikost hrypestrý
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

3. Skryté artefakty

Jako z mysteriózního filmu vás hra uchvátí Skryté artefakty Následujte detektivy Alexe a Rhiannu při řešení záhad artefaktů ve městech, abyste našli poklad.

Abyste mohli hrát tuto hru, musíte nabrat mozek a trénovat své zaměření na skryté předměty. Dramatický příběh, který je prezentován, je také velmi zajímavý a napínavý!

Zvědavý? Pojďme si hru nyní stáhnout a hrát!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Velikost hry29 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

4. Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart je hra se skrytými předměty, kterou vám ApkVenue doporučuje vyzkoušet. Kromě vzrušujícího příběhu si můžete na každém místě užít také krásné scenérie.

Tato hra je nejlepší hrou se skrytými předměty na PC a nyní ji můžete hrát na Androidu! Nebojte se, herní kvalita a funkce jsou stále stejné jako u PC verze.

Při hraní této hry budete mít chuť sledovat vzrušující akční film. Tato záhadná hra se skrytými předměty je vhodná pro hraní ve vašem volném čase.

nevěříš tomu? Jen hrajte hru, kluci!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 7+
Velikost hry15 MB
Minimálně Android2.3 a vyšší

5. Záhada Coastal Hill

No, pokud už existuje takový mysteriózní titul, rozhodně má napjatou atmosféru, kluci. Záhada pobřežních kopců vypráví příběh legendy, která existuje ve vesnici na Coastal Hill.

Jednoho dne město zahalila moc temnoty a všichni občané začali ztrácet naději. Jen vy můžete zachránit toto město!

Kromě hledání předmětů můžete také bojovat s příšerami, které vládnou městu. Zažijme dobrodružství ve hře Coastal Hill Mystery zdarma stažením hry z Google Play.

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Velikost hry37 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

6. Záhadné panství

Další je Mystery Manor, máte za úkol vyřešit záhadu Zmizení pana X která zanechala zvláštní zprávu.

S řadou zajímavých postav budete vyzváni, abyste našli Mr. X a najděte také určité položky řešit logické hádanky.

Existují 4 různé režimy hledání předmětů a existuje mnoho různých míst a místností. Tuto offline hru pro Android můžete hrát kdekoli, aniž byste potřebovali připojení k internetu. Pěkný!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Velikost hry38 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

7. Time Gap: Hidden Object Mystery

Ve hře Time Gap: Hidden Object Mystery najdete velmi vzrušující dobrodružství se ztracenými předměty.

Čeká vás dobrodružství, při kterém budete prozkoumávat svět pomocí interaktivní mapy a odhalovat různá fakta z předmětů, na které narazíte.

Objeví se několik slavných legendárních postav od Monalisy po Einsteina. Zajímavý příběh také konec neočekávané udělá hry To je stále náročnější a testuje vaši obratnost.

Existuje více než 100 úrovní ve 3 herních režimech. Můžete se také těšit mini hra poskytován pro zvýšení zábavy při hledání ztracených předmětů.

Pojďme si stáhnout Time Gap: Hidden Object Mystery a užijte si zábavu!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 12+
Velikost hry85 MB
Minimálně Android4.0 a vyšší

8. Abyss: The Wraths of Eden

Hry se skrytými předměty Abyss: The Wraths of Eden Tím se ponoříte do hlubokého moře, kde budete řešit záhady a hledat ztracené předměty.

Zažijete zde vzrušující a náročné podvodní dobrodružství. V podmořských hlubinách se také objeví různé nečekané objekty.

Existuje 40 exotických a fascinujících podvodních míst, která můžete prozkoumat pomocí jednoduchého ovládání hry.

A nejen to, je jich 22 mini hra určitě vás více nabudí řešit záhady a hádanky ve hře Abyss: The Wraths of Eden. Pojďme hrát hru kluci!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 7+
Velikost hry16 MB
Minimálně Android2.3 a vyšší

9. Crime City Detective

Zajímá vás, jaké to je být detektivem?

Můžete to cítit hraním hry Detektiv města zločinu tohle kluci. Budete detektivem Darkem, který má za úkol identifikovat fakta o zločinech, které se vyskytují v okolí města.

Jako když hledáte ztracený mobil doma, budete hledat důkazy roztroušené na jednom místě. K hraní této hry potřebujete bystré oko!

Můžete také hrát zábavné logické hry jako minihry, jako je 'mach 3'. Jste na hru více zvědaví? Pojďme si stáhnout Crime City Detective!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Velikost hry90 MB
Minimálně Android4.0 a vyšší

10. Skryté město

Skryté město je skrytá hra pro Android s tématem fantasy světa. Vypráví příběh o skrytém městě plném kouzelných věcí, vy přijdete najít svého ztraceného přítele.

V této hře můžete navštívit více než 50 unikátních míst a více než 3000 úkolů, které na vás čekají. Pojďme si zahrát hru Hidden City, kluci!

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 7+
Velikost hry100 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

To je doporučení 10 her se skrytými předměty ve verzi Jaka, které musíte zkusit hrát ve svém volném čase. Nejen zábava, ale tato hra může také zbystřit váš mozek.

Jaký herní titul máte nejraději, lidi? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o Hry pro Android nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.