Antivirus a zabezpečení

to je nebezpečí trojského viru a jak se ho zbavit

Podle potřeby lze pro každé pole vytvořit různé specifikace počítače. To však neznamená, že se nedostanete do problémů, protože virus Trojan stále visí kolem.

Používání počítačů v moderní době, jak je tomu dnes, skutečně roste. Různé specifikace PC pro každé pole lze vyrobit podle vašeho přání. Ale to neznamená, že nebudete mít problémy, protože Trojský virus stále se poflakovat.

Co jsou trojské viry? trojské koně je počítačová bezpečnost, která odkazuje na formu podezřelého softwaru. Běžně se tomu také říká škodlivý software/malware, které mohou poškodit systém nebo síť. Jak se tedy tento virus šíří?

  • Zachraňte svůj Android před novým virem: Quad Rooter Exploit, než bude příliš pozdě
  • Zde je návod, jak se snadno a 100% účinně zbavit virů na noteboocích a počítačích!
  • [AKTUALIZACE] HROZNÉ! Zde je 20 nebezpečných počítačových virů z celé historie

Toto je nebezpečí trojského viru a jak se ho zbavit

Obvykle mohou trojské viry infikovat váš počítač prostřednictvím: fleška, pevný disk, moment procházenía nainstalujte jeden software. Tento virus také způsobí, že váš počítač bude pomalý (pomalý). Virus je překvapivě schopen ukrást data Důležité.

Pak může tento virus poškodit operační systém PC zařízení. Tímto způsobem je trojský kůň virus, který může ovlivnit systém v počítači. Jak to tedy odstranit?

Jak odstranit a vyhnout se trojskému viru

1. Nikdy neotevírejte přílohy k e-mailům

Při každém použití e-mailem, musí tam vyskakovat spousta e-mailů, buď v doručená pošta nebo spam. No, z těchto zpráv nemálo vkládejte přílohy. Obvykle má soubor formát .VBS, .EXE, .BAT atd. Pokud je tedy v neznámém e-mailu příchozí zpráva, stačí ji umlčet nebo zprávu smazat.

2. Odinstalujte hrozné programy

Dalším způsobem je, že musíte pravidelně kontrolovat programy v počítači. Důvodem je, že pokud trojský kůň zaútočí, lze zjistit, že bude nainstalováno mnoho programů, aniž byste o tom věděli. Pokud ano, smažte a odinstalovat program protože to bude mít hrozný dopad brader.

3. Otevřete Editor registru

Otevřít Editor registru, pak musíte program spustit Běh nebo k němu přistupte pomocí tlačítka Windows+R. Dále uvidíte HKEY_CURRENT_USER. Tímto způsobem můžete vidět, jaké programy jsou náhle nainstalovány, aniž byste o tom věděli. Pokud jste zmateni a cítíte, že je program důležitý, pak stačí procházet název programu. Pokud se ukáže, že jde o trojského koně, okamžitě jej odstraňte.

4. Aktualizujte antivirus a antimalware

Chcete-li odstranit a zbavit se všech druhů trojských koní, můžete použít anti Virus a anti-malware na tvém počítači. Jedna, na kterou se můžete spolehnout, je Comodo Internet Security. Nebo si můžete přečíst článek 5 nejlepších a bezplatných počítačových antivirů leden 2016.

Aplikace prohlížeče Comodo STAŽTE

5. Skenujte v nouzovém režimu

Tento poslední bod musíte udělat, pokud jste opravdu otrávení trojským koněm a chcete jej okamžitě odstranit. Můžete vstoupit Nouzový režim stisknutím tlačítka F8 po zapnutí nového počítače. Poté vyberte Nouzový režim a poté udělejte skenovat v tomto režimu.

Vše výše uvedené vysvětluje, co je trojan a jak se ho zbavit a vyhnout se mu, citováno z TechViral. Doufejme, že tento článek pro vás může být užitečný. Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže.