Hry

6 nejlepších Facebook her, které se často hrají, která se vám líbí?

Pamatujete si ještě, které hry na Facebooku jsou zábavné? Jaka zde uvádí seznam 6 nejlepších Facebook her, které se nejčastěji hrají. Kdo ví, že by tě to mohlo zajímat?

Kdo nemá Facebook? V průměru musíte mít účet na Facebooku, že? Možná dokonce více než jeden. Co obvykle celou tu dobu děláš na Facebooku? Nudili jste se někdy svým běžným obsahem na Facebooku? Ale bez ohledu na to, jak se nudíte, když otevřete Facebook, stále se můžete zbavit nudy hraním her, které jsou tam poskytovány, že jo.

No a tentokrát bude ApkVenue diskutovat o nostalgii po hraní facebookových her. Facebook vždy vycházel vstříc uživatelům, kteří rádi hrají hry, tím, že poskytoval hry s různými tématy, jako jsou dobrodružství, simulace a tak dále. Takže při čekání na oznámení povídat si od přátel mohou uživatelé hrát hry na Facebooku. Pamatujete si ještě, které hry na Facebooku jsou zábavné? Jaka zde uvádí seznam 6 nejlepších Facebook her, které se nejčastěji hrají. Kdo ví, možná budete mít zájem si to zahrát znovu. Pojď, jen se podívej.

  • Jak zastavit spojení WhatsApp s Facebookem
  • Zde je návod, jak otevřít Facebook a Twitter v jedné aplikaci
  • Jak obnovit hacknutý účet na Facebooku

6 nejlepších Facebook her, které se často hrají

1. Top Eleven Football Manager

Zdroj fotografií: Foto: Top Eleven Football Manager

No, tohle je Facebooková hra, která je nejvíce žádaná fotbalovým šílencem Adamsem. Tato hra má téma simulace toho, jak pěstujete správný fotbalový klub. Dokážeme například určit název a logo klubu, upravit postavení hráčů podle dovedností, nastavit formaci hráčů, zpracovat výdaje a příjmy klubu, nakupovat a prodávat vaše hráče a mnoho dalšího.

Můžete také soutěžit s kluby svých přátel na Facebooku, kteří také hrají tuto hru. Tato hra byla vydána v květnu 2010 a uvádí se, že tuto simulační hru hrál i Jose Mourinho jako trenér Manchesteru United.

2. Ninja sága

Zdroj fotografií: Foto: Ninja Saga

Druhou nejhranější Facebookovou hrou je Ninja Saga nebo běžně nazývaná NS. Ano, hra, která dostane jako až 17 milionů uživatelů nosí téma Ninja, které je podobné animovanému příběhu Naruto. V této hře musíte vytvořit postavu ninja a starat se o ni. Vaším úkolem je bojovat proti nepřátelům v misích nebo arénách, které obsahují vaše přátele na Facebooku, kteří také hrají tuto hru NS.

Získáte také zlaté a Exp odměny, které jsou užitečné pro zvýšení vaší úrovně. Kromě toho je tato hra zábavná tím, že je jich tolik Události ve velký den, například Vánoce, Díkůvzdání, Miláček, a tak dále, s různými odměny zajímavý. Bohužel tato hra má slabinu tak snadné vstoupit-zaseknout. Například, hráč noví hráči, nevím, zítra bude úroveň vysoká (úroveň 1 je přímo úroveň 60).

3. Trestní věc

Zdroj foto: Foto: Trestní věc

Pro ty z vás, kterým chybí hraní logických her nebo hlavolamů, není nic špatného na hraní této jediné hry. Ano, jmenuje se to Kriminální případ. Jak název napovídá, musíte se stát detektivem, který řeší kriminální případy. Počínaje hledáním důkazů, zjištěním totožnosti oběti nebo pachatele a tak dále. K provedení této mise však musíte mít dostatek energie. Energii lze získat prostřednictvím Pozvat přátele nebo nákupem kreditní kartou.

4. Dračí město

Zdroj fotografií: Foto: Dragon City

Dragon City je hra, která vyžaduje velkou kreativitu a obratnost, aby splnila všechny výzvy. Tato hra je také zcela unikátní, protože všechny postavy jsou para drak (drak), který má základní prvky od vody, ohně, země, větru a blesku. V jedné oblasti můžete také postavit stanoviště draků.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. 8Ball Pool

Zdroj fotografií: Foto: 8Ball Pool

Páni, opět jsme se dostali ke sportovní hře. Dříve Top Eleven Football Manager, nyní je zde 8Ball Pool. Hra, kterou mají hráči na Facebooku velmi rádi, je kulečníková hra, kde se hráči mohou utkat s ostatními hráči.

6. Mravenčí zápas

Zdroj foto: Foto: Ant Struggle

Tato hra je opravdu úžasná. Jak to? Tato hra se vyznačuje mravenci s rozkošnými tvářemi, kteří bojují proti jiným mravencům pomocí velmi unikátních zbraní. Existují vodní melouny, duriany, bazuky, vodní děla, katapulty a další. Tuto hru můžete hrát také s přáteli na Facebooku po celém světě. Kromě toho můžete takévylepšit zbraně a zbroj vás s posvátným kamenem, který lze koupit v obchodě za peníze zvané Boyaa Cash.

No, to je 6 nejlepších Facebook her, které hraje mnoho hráčů. Není nic špatného na tom, když si zahrajete některou z výše uvedených her a vyplníte si tak nudu nebo volný čas. Máte výběr dalších nejlepších Facebook her? Nezapomeň podíl ve sloupci komentářů ano!