Aplikace

7 nezbytných aplikací pro blogery na Androidu, zdarma a snadno se používají!

Blogování je zábavná činnost, ale není úplná, pokud nepoužíváte tuto povinnou aplikaci pro blogery!

Jste bloger? Nebo s blogováním teprve začínáte?

Psaní je jednou z nejpříjemnějších činností, které mnoho lidí dělá. Autor může své aspirace zprostředkovat mnoha médii, jedním z nich je blog.

Lidé, kteří vytvářejí a píší obsah na blozích, se nazývají blogeři. Nyní můžete psát kdekoli, například v telefonu Android.

Pokud však chcete blogovat na Androidu, potřebujete řadu povinných aplikací. Jaké jsou aplikace? Pojďte, podívejte se níže!

Povinné aplikace pro bloggery na Androidu

Blog nebo webový deník je diskusní médium, které obsahuje všechny druhy informací publikovaných na World Wide Web a je obvykle ve formátu deníku.

Blogy existují od počátku rozvoje internetu, až dosud blogování stále roste a má v sobě řadu zajímavých funkcí.

Můžete si zdarma vytvořit svůj vlastní blog a do svého osobního blogu zahrnout jakákoli média. Ostatní lidé pak mohou vidět váš blog a číst jej.

Tento blog můžete také sdílet na svých různých sociálních médiích jako součást marketingové strategie. Blogy neslouží pouze k vyprávění příběhů veřejnosti.

Jsou však i tací, kteří jej využívají jako ziskovou obchodní oblast. Ti z vás, kteří chtějí vytvářet a psát obsah blogu pomocí mobilního telefonu, musí mít tuto aplikaci:

1. WordPress

Vytvoření bezplatného blogu je s pomocí velmi snadné WordPress, s touto službou můžete mít osobní blog zdarma. Nejen to, vytváření obsahu ve WordPressu je velmi snadné.

Stejně jako verze webu má aplikace WordPress pro Android řadu zajímavých funkcí pro vytváření obsahu. Můžete však vložit řadu médií, jako jsou fotografie, videa nebo zvuk.

Můžete také zobrazit analýzu webových stránek a zjistit, kolik návštěvníků přichází, a také úplné informace o vašem webu. Nyní si můžete vytvořit blog kdekoli!

Apps Productivity Automattic, Inc. KE STAŽENÍ
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.5 (128,820)
Velikost hryLiší se
Minimálně AndroidLiší se

2. Weebly by Square

Další je Weebly který vám umožní snadno vytvářet webové stránky pomocí HP. Tato aplikace je také vhodná pro použití, pokud chcete dělat online obchod.

Na svůj web můžete vložit psaní a další média. Kromě toho můžete zobrazit všechny informace na webu jako monitor aktivity.

Pomocí Weebly by Square můžete ovládat svůj web, ať jste kdekoli. Pěkný!

Produktivita aplikací Weebly, Inc. STAŽENÍ
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.4 (74.118)
Velikost hry40 MB
Minimálně Android5.0 a vyšší

3. Wix

Stejně jako aplikace Weebly Wix Můžete to použít k vytváření obsahu na svém blogu pouze pomocí mobilního telefonu. Můžete psát obsah blogu a zahrnout řadu médií, jako jsou fotografie.

Prostřednictvím této aplikace si navíc můžete svůj web volně navrhovat. Pokud používáte blog pro obchodní aktivity, dokáže tato aplikace číst i vaše příjmy.

Jedinečně má tento Wix také funkci pro chatování. Můžete tak sdílet zkušenosti a informace s návštěvníky, kteří čtou váš blog. Zajímavé, že?

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.4 (20.693)
Velikost hry39 MB
Minimálně Android5.0 a vyšší

4. Google Analytics

Jako blogger potřebujete služby Google Analytics zjistit informace návštěvnost blogu ty konkrétně. Tuto službu můžete také použít jako zprávu pro relaci blogu.

Tím to nekončí, Google Analytics vám může ukázat, kolik peněz získáte, když používáte Ad Sense. Pokud blogujete pro podnikání, tato aplikace je pro vás nutností.

Data můžete zobrazit přímo reálný čas v této aplikaci, máte zájem ji používat?

Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.8 (102,486)
Velikost hry22 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

5. Pixabay

Někdy jsou ilustrace, které potřebujete při vytváření obsahu na blogu. No, můžete obrázek vyhledat z aplikace Pixabay tento.

Některé z nejkvalitnějších obrázků můžete získat zdarma. Pokud chcete najít další obrázky, můžete se přihlásit k odběru.

Kromě Pixabay si můžete stáhnout obrázky i z jiných aplikací jako např. Můžete také hledat v jiných aplikacích, jako je Pexel nebo Wallcraft.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 16+
Recenze skóre3.4 (7,471)
Velikost hry15 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

6. Adobe Photoshop Express

První je Adobe Photoshop Express jako aplikace pro úpravu fotografií nebo obrázků prostřednictvím HP. Společnost Adobe byla vždy důvěryhodná pro problémy s úpravou fotografií na počítačích i na HP.

Tato aplikace má řadu zajímavých funkcí, jako je korekce perspektivy, odstranění hluk, k použití řady fotografických filtrů. Tato verze pro Android není o nic méně dobrá než verze pro PC.

Můžete také importovat nebo exportovat obrazové soubory v dobré kvalitě, takže jsou velmi dobré pro použití při úpravách fotografií. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout níže.

Adobe Systems Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.6 (1.235.900)
Velikost hryLiší se
Minimálně Android4.4 a vyšší

7. GoDaddy

Poslední je Do toho tati který můžete použít k nákupu názvu domény a zobrazení celé aktivity na vašem webu. Tuto službu můžete využít, pokud si chcete vytvořit profesionální blog.

Používání Godaddy je velmi snadné, můžete použít i řadu nástroje v této aplikaci můžete upravovat své webové stránky prostřednictvím HP.

S touto aplikací můžete nadále sledovat své webové stránky, ať jste kdekoli. Máte zájem o koupi této aplikace?

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.2 (603)
Velikost hry19 MB
Minimálně Android5.0 a vyšší

To je povinná aplikace pro blogery, kterou lze použít k vytváření obsahu, ať jste kdekoli. Navíc všechny tyto služby můžete využívat zdarma.

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Blogování nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi