Software

jak najít něčí polohu pomocí aplikace Najít přátele

Zde je návod, jak najít něčí polohu v reálném čase pomocí aplikace Najít přátele!

V této sofistikované digitální době je snadné znát něčí polohu. Prostřednictvím aplikace můžete snadno sdílet své místo pobytu s ostatními povídat si. Díky tomu je pro vás snazší, když si někde domluvíte schůzku.

Ale chtěli jste někdy vědět, kde se lidé nacházejí, ať už jde o rodinu, přátele nebo dokonce přátele? reálný čas? Pokud ano, JalanTikus má způsob, jak přímo zjistit polohu ostatních lidí reálný čas použití Aplikace Najít mé přátele.

  • Jak zjistit něčí polohu přes WhatsApp na mobilním telefonu, opravdu snadné!
  • Jak zjistit místa výpadků proudu v Jakartě v reálném čase

Jak najít něčí polohu pomocí aplikace Najít přátele

Z nějakého důvodu přímo znát něčí polohu reálný čas samozřejmě velmi užitečné. Například, abyste zjistili, kde se nacházejí vaše děti nebo kde se nachází váš milenec. Můžete tak snadněji ovládat své blízké pomocí Aplikace Najít mé přátele.

Stáhněte si aplikaci Find My Friends

Smartphony věci usnadňují. Nejen pro komunikaci a existenci na sociálních sítích. Chytré telefony lze také použít ke sledování polohy jiných lidí. Samozřejmě potřebujete pomoc aplikace Find My Friends, abyste mohli okamžitě zjistit polohu svých blízkých reálný čas.

Apps Utility Family Safety Production STÁHNOUT

Jak nastavit aplikaci Najít mé přátele

Bez svolení zúčastněných stran zjevně porušuje soukromí. Stejně jako Aplikace Najít mé přátele. Váš rodinný příslušník nebo přítel by také měl mít na svém smartphonu nainstalovanou aplikaci Find My Friends. Poté, co je aplikace Find My Friends úspěšně nainstalována, zde jsou kroky.

  • Otevřete aplikaci Najít přátele na vašem smartphonu Android.
  • Poté byste měli Přihlásit se. Pokud nemáte účet, klepněte na tlačítko Další a seznam za prvé. Stačí se řídit tím, co je žádáno.
  • Po tom, vy pozvat přátelé, členové rodiny nebo přítelkyně prostřednictvím uvedeného kódu.
  • Okamžitě se objevila poloha jejich pozice reálný čas.

Jak, velmi snadné místo použití aplikace Najít přátele ke sledování něčího pobytu. Aplikace Find My Friends kromě zobrazení polohy zobrazuje i procento baterie na cílovém smartphonu. Ujistěte se, že do svého okruhu přidáváte pouze lidi, kterým opravdu důvěřujete, jako jsou blízcí přátelé, členové rodiny nebo přátelé. Ne cizinec nebo někdo, koho jste právě potkali. Hodně štěstí!