Hry

5 nejlepších her na vydělávání peněz 2017

Hra v současnosti nestačí na to, aby si ji užili jako pouhý prostředek zábavy, někteří vývojáři se snaží nabídnout něco, co může být lákadlem pro jejich hry

Hra v současné době nestačí k tomu, aby si ji člověk užil jako pouhý prostředek zábavy, někteří vývojář snaží nabídnout něco, co může být lákadlem pro jeho hru, jedním z nich je systém odměn, který lze směnit za skutečné peníze. No a kromě samotných vývojářů, kteří těží, získají patřičné výhody i hráči, kteří to hrají.

No, tentokrát vám dám řadu her, které mohou vydělávat peníze, pokud je máte v úmyslu hrát. Zvědavý? Pojďme se podívat na následující.

  • Těchto 7 her se prohlašuje za nejlepší RPG hry všech dob, souhlasíte?
  • 5 nejlepších simulačních her pro Android 2017
  • 5 nejlepších FPS her na PC pro Ngabuburit Friends

5 nejlepších her na vydělávání peněz 2017

Tržní sláva

Tržní sláva je hra s příběhem, jehož cílem je vybudovat zemi od nuly, počínaje budováním ekonomiky, politiky, armády a sociálních věcí pro pokrok země. Playing Market Glory také vyžaduje správnou strategii, aby bylo možné vést ideální vládu.

Kromě toho, že si zde hráči mohou vyměňovat zdroje s jinými zeměmi, musí také vybudovat silnou armádu a dokonce investovat, aby zvýšili svůj příjem. Některé z úspěchů, které hráči získávají, lze vyměnit za eura. Peníze budou zaslány prostřednictvím Paypal účet. Jak se zaregistrovat je poměrně snadné, protože vyžaduje pouze e-mail. Nyní lze hrát Market Glory plošina kdekoli, včetně Androidu.

Webové body

Webové body je stránka, která nabízí mnoho her. Hry, které hrajete na webu, vám to přímo poskytnou body které lze vyměnit za ceny ve formě peněz nebo kreditu. Existují různé hry, které si můžete zahrát, takže se nemusíte bát, pokud vás některá ze stávajících her omrzí. Ach ano, čím více budete hru hrát, tím rychleji budou body sbírány, zkuste to hned!

Dungeony a poklady

Dungeony a poklady je hra, která představuje zážitek z průzkumu podzemí, takže hráči se musí snažit sbírat poklady zakopané v zemi, aby je vyměnili za skutečné peníze. Každé vyrobené zlato lze směnit za peníze, kalkulace je taková, že každých 100 tisíc nasbíraných zlata lze směnit za 1500 Rp.

Nenechte se touto částkou odradit, protože v průměru mohou hráči vydělat 20 milionů zlatých až 1 miliardu zlatých každý měsíc nebo ekvivalent 150 tisíc Rp za Rp. 2 miliony IDR. Navíc existuje Události a bonusy, které jistě ještě zvýší váš příjem.

Ach plodiny!

Ach plodiny! je jednou ze skvělých her, která vám dá ceny v podobě bitcoin, nevěří? Tak, hratelnost v této hře je ve skutečnosti více podobná hře Rostliny vs zombie, ale hráči zde musí bojovat se zlými rostlinami, ne se zombiemi.

Každý týden získají hráči, kteří se mohou dostat mezi 20 nejlepších, cenu v podobě bitcoinů zdarma. Kromě toho mohou hráči také získat zdarma bitcoiny prostřednictvím některých daných úkolů a událostí, jako je spuštění více misí a klikání na reklamy.

Zlatá města

Podobně jako Market Glory, uvnitř Zlatá města hráči jsou také vyzváni, aby postavili město, jako jsou továrny, silnice, bydlení, armáda atd. Kromě toho mají hráči také funkci, kterou mají dělat obchodování a provádět útoky mezi jinými zeměmi. Ale nejdůležitější věcí na této hře je postavit zlatý důl, protože důl může vytvářet virtuální peníze, které lze vyměnit za skutečné peníze.

To je 5 nejlepších her, které mohou vydělávat peníze. Chcete to zkusit? Ještě předtím ale nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli a také komentovat níže. Doufám, že je to užitečné.