Software

Zde je 7 nejlepších žertových aplikací pro Android! vhodné pro žertování přátel

Chcete žertovat své přátele a rodinu? Použijte tuto aplikaci, abyste neurazili HAHAHA

V tomto světě to není úplné, pokud jste nikdy nebyli zlí ke svým přátelům nebo přátelům. I když jsi nikdy nebyl šikanován, ještě nemůžeš být cool člověk, hahaha. Nevědomost je chování což je nepříjemné, ale může vás také rozesmát nahlas. Takže, abyste se nezranili ani vy a vaši přátelé, jakou ignorantskou věc je zábavné dělat?

Dnešní doba je plná technologií. K tomu už nemusíte být neznalí v tématu násilí nebo jiných věcí, které mohou jednu stranu urazit. Prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytne seznam aplikací žert Android, který si musíte nainstalovat, abyste mohli žertovat a žertovat své přátele a přátele. Jste zvědaví na aplikaci? Buďte trpěliví, Jaka vysvětlí jeden po druhém.

  • Zábavné způsoby, jak vytvořit falešné chaty na WhatsApp, abyste žertovali své přátele
  • Jak žertovat androida svého přítele zvukem prdu
  • Snadné způsoby, jak najít falešné nebo skutečné účty na Facebooku

7 nejúžasnějších aplikací pro Android! Vhodné pro žertování přátel

1. Falešná slabá baterie

Ano, v první řadě můžete žertovat a žertovat své přátele prostřednictvím aplikace s názvem Falešná slabá baterie. Instalací této aplikace můžete předstírat, že se zlobíte na své přátele a přátele, když si půjčují váš smartphone se systémem Android. Můžeš herectví pokud byla vaše baterie plná, jak to, že by se mohla náhle vybít. No, asi jsou zmatení, možná se i obviňují, hahaha. aplikace žert Tento Android může být velmi zábavný pro ty z vás, kteří jsou v jádru ignoranti chlapi.

Produktivita aplikací Maayan Hope KE STAŽENÍ

2. Falešný pád aplikace AppLocker

Pokud chcete dělat další zábavné věci, můžete si stáhnout Falešný pád AppLockeru. Toto je aplikace lockscreen což může u vašich přátel a přátel vyvolat paniku, až se znovu neodváží půjčit si váš smartphone. No, jak musíte mít heslo k ochraně svého smartphonu Android. Po tom, pokud jsou vaši přátelé neznalí hádat Heslo vám, pak tato aplikace zobrazí hrozná varování, jako jsou zprávy vyskakovat nebo dokonce hoax, který píše, že systém smartphonu je rozbitý. Kromě toho můžete také oklamat své přátele, když otevřete aplikaci, poté aplikaci chyba, to musí být vtipné hahaha.

Produktivita aplikací Maayan Hope KE STAŽENÍ

3. WiFi Kill

aplikace žert Další Android je Zabití WiFi. Možná jste zvyklí používat tuto aplikaci k odpojení ostatních uživatelů WiFi v jednom horké místo, aby vás spustil procházení pomocí Wi-Fi. No, proto je tato aplikace také užitečná pro žertování vašich přátel. Když jsi kongkow na jednom místě, pak na tom místě všichni používají WiFi, můžete odpojit WiFi síť, kterou používají vaši přátelé. Musí být zmatení hahaha. Možná je něco zábavnějšího proud, dokonce si stáhněte něco, co se vám stále nedaří.

4. Falešné hovory a SMS

Jak název napovídá, Falešné hovory a SMS vám umožní provádět falešné telefonní hovory a textové zprávy a přizpůsobit jejich vlastnosti. Mějte však na paměti, že tyto hovory a textové zprávy lze uskutečnit pouze na vašem zařízení a nemůžete je uskutečnit na chytrých telefonech jiných přátel. Takže, pokud s vámi někdo mluví o dívce, můžete předstírat, že vás dívka kontaktovala, aby si promluvila s vaším přítelem, který se o ni bojí, hahaha. Nedokážu si představit tvář vašeho přítele, když z něj takhle žertujete.

Aplikace Produktivita Abishking STÁHNOUT

5. Simulátor falešného chatu

aplikace žert Dalším Androidem je, že vám může umožnit vytvářet různé falešné konverzace s osobou, do které jste zamilovaní. Název aplikace je Simulátor falešného chatu, můžete se převléknout za idol umělce, kterého milují teenageři, kterými jste vy povídat si s ním. Přestože, povídat si to si děláš sám, hahaha. Po tom, vy snímky obrazovky a svým přátelům dokážete, že jste skvělí, můžete být nablízku krásně vypadajícím umělcům, jako jsou ti, které vaši přátelé zbožňují.

Aplikace pro sociální sítě a zprávy Lonewar STAŽTE

6. Yazzy (falešné konverzace)

Chcete si udělat legraci? Použití Yazzy (falešná konverzace). Tato aplikace se ve skutečnosti příliš neliší od aplikací Fake Chat Simulator a Fake Call & SMS. Můžete však provést aplikaci žert Tento Android je alternativou, pokud vaši přátelé již znají triky předchozích dvou aplikací. Kdo je nyní připraven žertovat vaše přátele touto zábavnou aplikací pro Android?

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Vincenzo Cerminara KE STAŽENÍ

7. Crack Your Screen Prank

Jedna z nejoblíbenějších žertových aplikací na Androidu je Crack Your Screen Prank. Pro ty z vás, kteří jsou velmi, velmi neznalí, aplikace žert Tento Android funguje velmi dobře tím, že poskytuje efekt animované obrazovky, který vypadá rozbitě. Když si tedy váš přítel půjčí váš smartphone, jistě zpanikaří. Stejně tak můžete předstírat paniku, protože váš smartphone je rozbitý, hahaha. Nejlepší, co můžete udělat, je, že si tuto aplikaci nainstalujete tajně do telefonu svého přítele a uvidíte jeho výraz, když se objeví animace rozbité obrazovky.

Produktivita aplikací g6 STÁHNOUT

Ze sedmi aplikací žert Android, který dal Jaka, který je podle vás nejlepší na žertování lidí? Pamatujte, že to nedělejte svým přátelům a rodině, kteří mají srdeční onemocnění. Později onemocní, ty místo toho propadneš panice hahaha. Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže chlapi.