Hry

cheaty a triky, jak být dobrý v hraní slither.io

Hej, kdo by neznal Slither.io? Tato zábavná hra, která vyžaduje ovládání hada, je skutečně návyková. Zde jsou Sliter.io tipy, triky a cheaty od JalanTikus.

Pamatujete si hru Agar.io? Hra on-line což vyžaduje, abyste jedli koule a jíst menší protivníky, aby se zvětšili, je opravdu zábavné. Důvodem je, že musíte soutěžit na jednom serveru, abyste byli vítězem a na vrcholu žebříčku-jeho.

No, teď je tu nová hra podobná Agar.io, ale náročnější, jmenovitě Slither.io. Jaka si je jistý, mnozí z vás určitě hráli Slither.io, že? Jaka je tady cheaty a triky, jak být dobrý v hraní Slither.io.

  • Jak dokázat, že online cheat Clash of Clans je HOAX
  • GTA 5 PS3, PS4, PC kolekce cheatů nejnovější a kompletní
  • Kompletní kódy GTA San Andreas pro PS2, PS3 a PC v indonéštině

Cheaty a triky Slither.io

Slither.io přiřadí vám ovládat malého hada při jídle koule kolem, abyste zvětšili délku svého hadího těla. Můžete také 'sníst' koule z jiných hadů (pokud jsou zničeny), abyste se stali největším hadem na serveru, do kterého vstoupíte.

Stejně jako Agar.io, která je k dispozici na webu a v aplikacích, je Slither.io také dostupná v Obchodě Google Play a App Store. Zajímavé je, že na rozdíl od Agar.io na Androidu, který se obtížně ovládá, se Slither.io na Androidu ovládá snadněji.

Arkádové hry Thorntree Studios KE STAŽENÍ

1. Jak zvětšit délku Snake Slither.io

Váš had Slither.io bude s přibývajícími body delší a větší. Když se to stane, váš had se stane obrem a ostatní budou vypadat malí. Existují 2 rychlé způsoby, jak rychle udělat svého hada velkým, a to pojídáním pohyblivých koulí nebo pojídáním koulí patřících jiným mrtvým hadům.

Takže se nedivte, že vás loví všichni hadi na serveru. Protože chtějí přerušit pohyb vaší hadí hlavy, aby narazil do jeho těla. Pokud se tak stane, váš had bude zničen a body, které získáte, budou ztraceny.

2. Jak ovládat hada

Na webu můžete hada Slither.io snadno ovládat pohyby myši. Chcete-li zachytit pohybující se koule, můžete se spolehnout na režim posílení kliknutím levým tlačítkem myši a podržením myši, zatímco ukazujete na místo, kde jsou koule.

V systému Android můžete hada ovládat jedním nebo dvěma prsty. Jedním prstem to můžete udělat tak, že kliknete na cílovou oblast a podržíte ji tak, aby se had pohyboval směrem ke stejné. Mezitím, pokud používáte dva prsty, můžete jednoduše stisknout směr nahoru a dolů oběma palci pro snadné ovládání. Dělat posílení v systému Android to můžete provést dvojitým stisknutím a podržením cíle posílení vy.

3. Použijte Boost Wisely

Posílit je opravdu užitečné dohánět koule který se pohybuje a vyhýbá se hadům, kteří tě chtějí sežrat. Důsledky častého dělání posílení se body, které nasbíráte, sníží a váš had bude kratší. Lepší využití posílení pokud jste opravdu blízko koule pohybovat nebo v případě nouze obklopen jinými hady.

4. Sledujte Orbs Trail

Po stopách koule má mnoho výhod. Za prvé, můžete ležérně jíst koule který je před vámi. Za druhé, stezka koulí vás zavede k dalšímu hadovi, aby vás mohl navést, abyste se dostali koule více, pokud je některý z hadů rozdrcen.

5. Chraňte svou Orbs Farm

Pokud se ukáže, že se vám podařilo najít zlomeného hada, okamžitě laanga chraňte koule to s tvým hadím tělem. Trik, udělejte kolem sebe kruh koule To proto, abyste mohli volně jíst všechno koule který existuje.

S hadí hlavou uvnitř bariéra, budete mít jistotu, že nezasáhnete dalšího hada. Ale pamatujte, okamžitě vystupte z kruhové pozice, aby kolem vašeho hada neobíhali další hadi. I když kolem vašeho hada někdo krouží, zůstaňte v kruhové poloze, dokud se had omotaný kolem vás neomrzí a neodejde.

6. Sledování obřího hada

Obří hadi vypadají děsivě. Ve skutečnosti však malým hadům poskytují mnoho výhod (např. body pod 1000). Váš malý had by měl následovat za obřím hadem pro konkrétní účel.

Nejprve obrovský had zničí další hady, takže můžete jíst koule od jiného hada, který byl rozdrcen. Za druhé, když je obří had zničen, můžete ho okamžitě sníst koule rozptýlené z jeho těla. Ano vpravo?

7. Cheat Slither.io na webu

Už jsi někdyzpoždění při hraní Slither.io na webu? Pokud ano, zkuste nainstalovat rozšíření Google Chrome s názvem Slither.io Mods. Díky tomuto rozšíření Slither.io bude váš herní zážitek minimální zpoždění a zábava.

S tímto rozšířením to zvládnete přiblížit nebo oddálit Chcete-li vidět umístění dalších hadů, hrajte na stejném serveru s přáteli z práce nebo z vysoké školy a mnoha dalšími. Už jste to zkusili?

Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ

8. Když jste velcí, vyhněte se mnoha hadům

Čím více hadů kolem se rovná, tím více hráčů se objeví na obrazovce. V důsledku toho budete určitě cítit, že se vaše kroky stávají zpoždění. Proto, dokud je šance, použijte mapu v pravém dolním rohu k nalezení místa, které má minimum hráčů, kterým se musí vyhnout zpoždění.

Toto je 8 tipů a triků pro hraní Slither.io na webu a Androidu. Jaka také dal cheaty Slither.io na PC, takže to nezažijete zpoždění a získat mnoho dalších funkcí. Máš to cheaty a další triky pro hraní Slither.io? Podíl pojďme s Jakou!