Nejlepší

7 účinných způsobů, jak se vypořádat s vytékajícími bateriemi mobilních telefonů Android

Existuje několik věcí, které mohou způsobit vytečení baterie smartphonu. Počínaje nabíjením, které není odstraněno, když je baterie plná, nabíjením pomocí falešné nabíječky a samozřejmě mnoha dalšími.

Pokud jste někdy zažili nepříjemnou věc, jako je smartphone, který se náhle sám vypne, může to být tím, že ve vašem smartphonu došlo k úniku baterie. To je jistě něco, co je velmi nepříjemné, zvláště když hrajete na smartphonu.

Existuje několik věcí, které mohou způsobit vytečení baterie smartphonu. Počínaje nabíjením, které není odstraněno, když je baterie plná, nabíjením pomocí falešné nabíječky a samozřejmě mnoha dalšími.

No, tentokrát to Jaka dá 7 účinných způsobů, jak překonat vytékající baterii HP pro Android. Zajímalo by mě, jaká je správná cesta? Pojďme se jen podívat na následující článek.

  • Dávej si pozor! 5 věcí, které jsou nejvíce náchylné k explozi baterií smartphonů, č. 5 Nejčastěji!
  • Jak zkontrolovat aplikace pro vybíjení baterie v systému Android bez ROOT
  • 4 technologie, díky kterým vydrží baterie smartphonů celý život

7 účinných způsobů, jak překonat vytékající baterii HP pro Android

1. Výměna baterie

Ačkoli to vyžaduje poměrně drahé náklady, výměna baterie je nejúčinnějším řešením, jak překonat únik baterie. Pokud však váš smartphone používá vestavěnou baterii, musíte být při její výměně opatrní, protože to vyžaduje zvláštní úsilí a detaily. Takže ho raději vyměňte oficiální služba baterek z vašeho smartphonu.

2. Při nabíjení baterie nehrajte na smartphonu

Hraní na smartphonu při nabíjení baterie je skutečně velmi nebezpečné, protože může způsobit zahřejte smartphone. Kromě toho může tato metoda také poškodit baterii a prodloužit její nabíjení. Zkuste tedy svůj smartphone nabíjet, aniž byste se ho dotýkali nebo jej vypínali, aby byl rychlejší a mohl prodloužit životnost baterie.

3. Nabijte originální nabíječkou

Originální nabíječka je oficiální nabíječka, která určitě bude bezpečný pokud jej používáte na svém smartphonu. Na druhou stranu, pokud používáte falešnou nebo falešnou nabíječku, váš smartphone se rychle zahřeje a baterie se také poškodí nebo vyteče.

4. Nepoužívejte aplikace, které mohou poškodit smartphone

Často budeme stahovat aplikace nelegálně, protože aplikace, kterou chcete stáhnout, není v Obchodě Google Play. To je ve skutečnosti velmi nebezpečné, protože se může stát, že web, který jste vytvořili ke stažení aplikace, přinese virus což samozřejmě může poškodit váš smartphone.

5. Nenechte HP zemřít celkem

Pokud necháte své HP zemřít úplně nebo dokud nedosáhne 0 %, musíte to od této chvíle zastavit. Přednostně byste jej měli nabíjet, když je vaše baterie dosažena 20% aby vám baterie vydržela déle a snadno se nevybila.

6. Při nabíjení nehrajte hry

Pokud při nabíjení často hrajete hry, váš smartphone se rychle zahřeje, takže může poškodit baterii a váš smartphone. Kromě toho je nabíjení baterie také velmi pomalé, v některých případech dokonce říká, že existují smartphony, které ano explodovat při přehrávání při nabíjení.

7. Použití Power Bank

Pokud se vaše baterie často hodně vybíjí, můžete si vzít s sebou na cesty powerbanku. S tím pak ty není třeba se obávat Váš smartphone je mrtvý, protože jej můžete nabíjet přes Power Bank, pokud nenajdete zásuvku.

No, to je 7 účinných způsobů, jak překonat vytékající baterii HP pro Android. Pokud existuje jiný způsob, napište do sloupce komentářů a také sdílejte tento článek se svými přáteli, příbuznými, rodinou a sociálními médii. Doufám, že je to užitečné.