Software

Těchto 7 aplikací pro Android z vás zaručeně udělá spolehlivého programátora

Jaké jsou nejlepší aplikace pro Android, které můžete použít k výuce programovacích jazyků? Tady je recenze.

Programátor je jedním z IT profese která je známá svou velmi zásadní rolí při vývoji různého softwaru, který splňuje různé systémové potřeby v dnešní digitální éře. Zdá se, že nyní programátoři stát se pilířem který podporuje rozvoj samotného digitálního světa.

Doposud existují stovky programovacích jazyků které se lze naučit z různých zdrojů, ať už z knih prodávaných v obchodech, přímého učení od učitelů nebo lektorů, učení z internetu a podobně. Kromě toho se můžete také naučit různé programovací jazyky pomocí chytrého telefonu. Nicméně samozřejmě musíte nainstalovat nějaké aplikace za prvé, aby váš smartphone mohl být zábavným prostředkem pro výuku programovacího jazyka. Jaké jsou nejlepší aplikace pro Android, které můžete použít k výuce programovacích jazyků? Tady je recenze.

  • Takže programátoři nejsou určeni z dobrých univerzit! Ty musíš být tohle...
  • 10 Programátorských prací, abyste se stali spolehlivým programátorem
  • 10 běžných mylných představ o programátorech, je to velmi smutné říkat!

Těchto 7 aplikací pro Android z vás zaručeně udělají spolehlivého programátora

1. Programovací centrum

Programovací centrum je jednou z nejlepších aplikací pro ty z vás, kteří se chtějí naučit různé oblíbené programovací jazyky jako např HTML, PHP, C, C++, Java, Javascript, R, VBa mnohem více pomocí smartphonu Android. Tato aplikace poskytuje více než 1 800 vzorových programů (předkompilovaný) procvičovat v různých jazycích a samozřejmě můžete získat různé výukové materiály, které jsou neustále aktualizovány.aktualizace běžně. Navíc tato aplikace také umožňuje podíl aplikace, které vytvoříte svým přátelům pro usnadnění skupinových vzdělávacích aktivit.

2. Code Hub

Foto: play.google.com

Pro vás milovníky webových programovacích jazyků jako HTML a CSS, Code Hub je nejlepší aplikace a je velmi vhodná k tomu, abyste se naučili oba jazyky. Tato aplikace poskytuje 50 lekcí který je vybaven jednoduchými příklady a videi, které vám usnadní proces učení.

3. Codemurai

Codemurai je další aplikace pro výuku programování, kterou musíte vyzkoušet, protože tato aplikace také poskytuje různé učební materiály pro studenty množství programovacích jazyků jako jsou HTML, CSS, JavaScript, Python, TypeScript, Angular 2, ES6, MongoDB, Node, React, Java, Android SDK a mnoho dalších. velmi vhodné pro začátečníky.

4. Zakódovat

Foto: play.google.com

Zakódovat je aplikace pro výuku programovacího jazyka HTML, Javascript a CSS velmi interaktivní. Materiál si nejen přečtete a vyzkoušíte ukázky existujících programů, ale také budete moci vyzváni k vytvoření programu prostřednictvím smartphonu, což samozřejmě zlepší vaše dovednosti v oblasti programování.

5. Enki

Foto: play.google.com

Enki je aplikace, která vám může pomoci naučit se řadu programovacích jazyků jako např Javascript, Python, CSS, HTML, git a Java. Samozřejmě kromě přečtení materiálu získáte i různé ukázky programových úryvků a s programováním souvisí i jakási hra, kde musíte dokončit/opravit kód.

6. Kód Monk

Foto: play.google.com

Kód Monk je aplikace pro výuku programovacího jazyka, která je velmi vhodná pro začátečníky. Tato aplikace poskytuje různé tutoriály související s informatikou od C, C++, Javascript, algoritmusa tak dále každý týden. Po absolvování lekce za týden budete Udělej test otestovat své dovednosti.

7. Naučte se programovat

Foto: play.google.com

Naučte se programovat je aplikace, která vám pomůže naučit se různé programovací jazyky od oblíbených až po ty složité. Tato aplikace podporuje více než 30 programovacích jazyků jako CSS, C, C++, Angular, Python, Ruby, Perl, PHP a tak dále. Navíc, aby bylo učení zábavnější, poskytuje tato aplikace i výzvy jako např vědomostní kvíz o programování a systémech odměňování.

To bylo ono 7 nejlepších aplikací pro Android které můžete použít, abyste se stali dobrým programátorem, doufejme, že je to užitečné a hodně štěstí. Staňte se tím programátorem potřebují tvrdou práci a nebudete se moci stát dobrým programátorem, pokud nebudete programování pravidelně cvičit a dobře rozumět teorii. , ujistěte se, že jste zanechali stopu ve sloupci komentářů a podíl tento článek svým přátelům.