Hry

tipy a triky pro kriminální případy, aby byly vždy plné energie

Jak můžete rychle získat hvězdy, když energie na vyřešení případu rychle dojde, že? No JalanTikus má tipy a triky pro trestní případ, aby byl vždy plný energie. Zde je návod.

Kdo by neznal hru Criminal Case? Pokud máte Facebook, může se stát, že vaše oznámení jsou jen pozvat-Hra Criminal Case. Zvlášť když jste single, je zřejmé, že vaše FB notifikace jsou plné upozornění na Criminal Case od přátel, kteří žebrají o Energii. Criminal Case je hra, která při řešení problémů v případě spoléhá na reflexy, inteligenci, přesnost a rychlost. V této hře hraje hráč roli policisty, který odhaluje záhady případu.

  • MOD Coin and Energy Criminal Case na Android s Xmodgames

Samozřejmě, když hrajete Criminal Case, jste vždy omezeni energií, která rychle dochází. Jak můžete rychle získat hvězdy, když energie na vyřešení případu rychle dojde, že? No JalanTikus má tipy a triky pro kriminální případy, aby byl vždy plný energie. Zde je postup:

Tipy a triky k trestnímu případu, abyste měli vždy plnou energii

  • Hrajte svou hru Criminal Case, dokud nedojde energie. Úplná návratnost obvykle trvá hodiny.

  • Místo toho, abyste museli čekat na svou energii úplný Opět můžete nastavit hodiny na smartphonu tak, aby byly o tři hodiny rychlejší, nebo můžete změnit datum o jeden den dříve.

  • No a nedlouho po změně data se objeví upozornění energetická tyčinka vy úplný zpět ze hry Criminal Case.

  • Otevřete znovu svůj trestní případ. Vaše energie už je úplný dobře.

Tak snadné, že? To jsou tipy a triky pro Criminal Case, jak mít vždy plnou energii od JalanTikus. Pojďme si stáhnout nejnovější trestní případ na JalanTikus právě teď. Pokud máte jiný způsob, podělte se o něj ve sloupci komentářů.

Docela jednoduché simulační hry KE STAŽENÍ