Software

7 nejlepších vzdělávacích aplikací pro Android, díky kterým budete chytřejší

tato jedna věc nikdy ani v nejmenším neunikne naší pozornosti. Zde je 7 nejlepších vzdělávacích aplikací pro Android, které vás mohou učinit chytřejšími.

Nejen pro hraní her, přístup k sociálním sítím nebo dokonce pořizování selfie. K podpoře aktivit lze využít i chytré telefony naučit se učit ve škole, samozřejmě, pokud se používá moudře.

Nyní je na Androidu tolik vzdělávacích aplikací, které můžete použít k podpoře svých učitelských aktivit vzorný student. Od začátku zdokonalování znalostí cizích jazyků až po to, aby učení bylo zábavnější.

Učení přes chytré telefony je samozřejmě velmi efektivní. Důvodem je, že tento jediný objekt nikdy neunikne naší pozornosti. Zde je 7 nejlepších vzdělávacích aplikací pro Android, které vás mohou učinit chytřejšími.

  • 10 bezplatných aplikací pro výuku angličtiny 2020 | Android a iOS!
  • 5 aplikací, které MUSÍ být na chytrých telefonech účastníků OSN
  • Těchto 11 aplikací pro Android, které studenti musí mít, už máte?

7 nejlepších vzdělávacích aplikací pro Android

1. Naučte se čínsky - ChineseSkill

Ve vaší škole probíhá lekce Mandarínský jazyk? Závratě napůl k smrti? Uvolněte se, můžete využít výhod aplikace Naučte se čínsky - ChineseSkill.

Tato vzdělávací aplikace, která vám umožní naučit se mandarínsky jednoduchým a zábavným způsobem.

Apps Utility ChineseSkill – Naučte se čínské jazykové vzdělávání STÁHNOUT

Po instalaci otevřete aplikaci a najdete 3 hlavní sekce, konkrétně Learn, Review a Discover. Nebojte se potíží, protože se naučíte čínsky úplně od nuly.

Počínaje základní 1 až 3 a dále se naučíte barvy, čísla, jídlo, čas, otázky a mnoho dalšího. Zkuste to prosím sami, nebuďte překvapeni, když dostanete skóre 100.

2. Programovací centrum, Naučte se kódovat

Další vzdělávací aplikace pro výuku alias programovacích jazyků kódování to znamená Programovací centrum, naučte se kódovat. V této digitální éře je to jako programovací dovednosti a kódování musí být ve vlastnictví každého, zvláště pro ty z vás, kteří jsou ještě studenti.

Aplikace Nástroje Neximo Labs STÁHNOUT

Programming Hub, Learn to code je výuková aplikace kódování a programovací jazyky HTML, CSS a Javascript. Tato aplikace má offline kompilátor učit se a cvičit bez nutnosti připojení k internetu.

K dispozici je velká sbírka příkladů programování a komplexních studijních materiálů. Vše, co se potřebujete naučit kódování v-svazek v aplikaci Programming Hub, Naučte se kódovat.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Duolingo – Učte se jazyky

Máte vždy špatné známky z angličtiny? Nebo se často vysmívají přátelům kvůli vaší angličtině rozmazaný? Změňte svůj osud a zdokonalte své znalosti angličtiny s Duolingo.

Apps Education Duolingo KE STAŽENÍ

Duolingo je vzdělávací aplikace pro výuku cizích jazyků, zejména angličtiny. Nejen, že je k dispozici pro Android, ale lze je používat na iOS a webových aplikacích prostřednictvím prohlížeče v počítači.

4. PhotoMath

Matematika, jeden z nejnenáviděnějších a nejmilovanějších předmětů. Chcete-li se naučit matematiku, ale jste zmatení, když se ji musíte učit prostřednictvím knih nebo internetu? Použití PhotoMath prostě.

Produktivita aplikací Microblink STÁHNOUT

PhotoMath je nejlepší vzdělávací aplikace pro Android, která úspěšně kombinuje fotoaparát s kalkulačkou. Pokud se tedy vyskytne obtížný matematický problém, pak stačí otevřít tuto aplikaci a namířit fotoaparát na požadovaný problém.

Odpověď se automaticky zobrazí na obrazovce a měla by být stále přesná, pokud ji podporuje kvalitní fotoaparát. Další návody na používání PhotoMath si můžete přečíst v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Cesta - Deník, Deník

Časy jsou sofistikované, zaznamenávání materiálů nebo rozvrhů hodin nemusí být v knize. Můžete použít digitální poznámkový blok a jeden z nejlepších je Cesta - Deník, Deník.

Aplikace Journey - Diary, Journal je užitečná pro zaznamenávání učebních materiálů a připomenutí vašeho rozvrhu činností, které musíte udělat. Používání této aplikace je velmi snadné a jednoduché pro ty z vás, kteří nechtějí být komplikovaní.

Apps Office & Business Tools 2 App Studio STÁHNOUT

Tato aplikace je ideální pro vás modelové studenty, kteří mají nabitý program a chtějí řídit čas co nejefektivněji tak, aby byly splněny úkoly a další důležité věci.

6. Kancelářský objektiv

Pokud váš učitel / lektor dlouze vysvětlil lekci na tabuli, pak vám řekl, abyste si dělali poznámky, zde je základní použití aplikace Kancelářský objektiv.

Použitím aplikace od Microsoftu s názvem Office Lens bude studentům a studentům velmi nápomocná při nahrávání různých věcí, od materiálů, oznámení až po bannery/plakáty.

Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT

Jednoduše vyfotíte tabuli a vše bude zřetelně zaznamenáno. PAMATOVAT SI! Nejedná se o obyčejnou aplikaci fotoaparátu, ano, můžete fotit z různých úhlů, aniž byste se museli bát, že ztratíte každé slovo.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

7. Ruangguru Learning Solutions

Kabinet je jednou z nejlepších online vzdělávacích aplikací pro Android. Pomocí této aplikace Ruangguru můžete požádat o pomoc tím, že nahrajete otázky, které se vám na vašem smartphonu Android zdají obtížné.

Produktivita aplikací Ruangguru STÁHNOUT

Online výuková aplikace Ruangguru může pomoci odpovědět na otázky z matematiky, fyziky pro základní, střední a střední školy. Další vynikající funkcí je, že můžete pomocí Audio Call diskutovat přímo se svým učitelem, dokonce můžete absolvovat lekce.

Toto je 7 nejlepších vzdělávacích aplikací pro Android, které mohou podporovat vzdělávací aktivity a učinit vás chytřejšími. Doufejme, že užitečné, neztrácejte čas a učte se od této chvíle. Podíl i tvůj názor!

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.