Prohlížeč

ne hluboký web, zde je 10 nejstrašnějších zakázaných stránek na světě!

zakázané stránky v tomto hrozném světě samozřejmě vytvořili ti, kteří jsou zodpovědní a obviňují funkci internetu.

Prostřednictvím internetu lze všechny informace snadno a rychle získat. I dnes není internet pouze médiem pro vyhledávání informací, začaly se provádět různé digitální transakce. Dokážete si představit, jaký by byl náš život, kdyby dnes nebyl internet?

Ale ne vždy pozitivní, internet může být také hrozné místo. To se děje proto, že existují nezodpovědné strany, které zneužívají funkce internetu, jako je poskytování zakázaných stránek v hrozném světě.

  • 10 tajných stránek, které uživatelé Google rozhodně neznají
  • Hackeři, psychopati až po zabijáky, to je 5 hrozných faktů na Deep Webu
  • 5 důležitých stránek, jak se zbavit nudy a stresu kvůli úkolům

Nejstrašnější zakázané stránky na světě

I bez toho, že byste šli na Deep Web, existují hrozné stránky, ke kterým lze volně přistupovat. Některé byly uzavřeny nebo zablokovány, ale k některým lze stále přistupovat, když je přechytračíte. Pokud jde o ty hrozné stránky, je to...

1. Opentopia

V Opentopia máte přístup k tisícům sledovacích kamer rozmístěných na několika místech v několika zemích. I když nemáte přístup ke všem kamerám, můžete si vybrat, zda chcete v určitých domech nebo budovách vidět sledovací kamery.

S Opentopia, je zřejmé, že hranice soukromí jsou stále více zaujaté. Dokážete si představit, že by tuto děsivou stránku využívali nezodpovědní lidé ke špehování určitých lidí?

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Lidská kůže

Módní věci vyrobené z kůže jsou vždy drahé. Ale co by se stalo, kdyby byl vyroben z lidské kůže? No, stránky Lidská kůže existují tašky, peněženky a boty vyrobené z lidské kůže. Říká se, že na této stránce jsou tašky, které se prodávají za 395 milionů Rp. Hrozné co?

3. Průvodce sebevraždou

Lidem, kteří jsou naštvaní nebo v depresi, je přísně zakázáno otevírat stránky Průvodce sebevraždou. Protože jak název napovídá, tato stránka je připravena vás naučit pokyny pro spáchání sebevraždy. Ještě zděšenější tato stránka dokonce popisuje procento rizika a úspěšnosti určitých sebevražedných metod. Šílený!

4. Pro Ana

Téměř stejné jako Průvodce sebevraždou, Pro Ana také děsivá stránka, která nabízí způsob, jak spáchat sebevraždu. Rozdíl je v tom, že Pro Ana to nabízí šetrnějším způsobem, a to pomocí extrémní diety a životního stylu anorektický a bulimický.

Tento životní styl vám umožňuje nejíst několik dní, takže můžete rychle zhubnout. Údajně existují uživatelé tohoto webu, kteří zemřeli kvůli dodržování pokynů v tomto fóru.

5. Hurtcore

Hurtcore je děsivá stránka, která je připravena vám poskytnout různé krvavé nebo nechutné fotografie plné násilí a krve. Tato stránka měla scénu kvůli kolujícímu videu mučení japonských žen.

6. Kavárna Cannibal

Takže nejvíce odsuzovaná stránka v mnoha zemích, Kanibalská kavárna která byla založena v roce 1994 je speciální fórum pro kanibaly. Nejen, že je to místo pro diskusi, na této zakázané stránce jsou také časté transakce!

V Cannibal Cafe mohou všichni uživatelé nakupovat lidské maso online! Čím strašlivější, uživatel se může nabídnout k sežrání ostatními. Hrozné, že?

7. Creepypasta

K datu Creepypasta je nejpopulárnější online hororová stránka. V roce 2014 však 14letý teenager ubodal spolužáka za to, že byl příliš aktivní na zakázané stránce na světě.

Ve stejném roce bylo oznámeno, že dítě mělo srdce zapálit dům a celou rodinu v něm. Ukázalo se také, že je strávníkem Creepypasta. Od té doby se tato stránka stala ještě děsivější a zakázanou.

8. Informace o havárii letadla

Kdo není zděšen, když slyší nejnovější nahrávky obětí leteckého neštěstí? No, je to řečeno na webu Informace o leteckém neštěstí Zde je záznam leteckých neštěstí z roku 1960, který si můžete poslechnout. Statečný?

9. Rent-a-Hitman

Jak název napovídá, můžete si najmout služby nájemného vraha na Rent-a-Hitman. Vrahy si můžete najmout pro různé účely, od zranění oběti až po její zabití na místě. Velmi děsivé, že?

Ale za hroznou službou, kterou nabízí, má tato stránka dobrou stránku. Které vrahy by neměly být používány k cílení na osoby mladší 16 let a 10 populárních postav na světě.

10. Shaye Saint John

Přemýšleli jste někdy, jak vypadají stránky staré školy? Zkuste to zkontrolovat Shaye Saint John. Co dělá tento web hrozným, je příběh o tom, jak tento starý web přežil dodnes.

To znamená, že Shaye Saint John je fiktivní postava v podobě strašidelné panenky vytvořené Ericem Fournierem. Řekl, Shaye je supermodelka, která měla nehodu. Poté, co Fournier zemřel v roce 2010, byla tato stránka až do současnosti opomíjena.

Jak se opovažujete vstoupit na ty nejzlověstnější zakázané stránky na světě dříve? Je lepší nebýt nerozvážný, obávám se, že když zadáte špatně a nebudete mít sílu, bude to mít vlastně negativní dopad.

No tak, buďte opatrní na internetu!